ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 23:03

Bayern Munich nuk heq dorë nga ylli i Man City

Bayern Munich nuk heq dorë nga ylli i Man City
Mediumi i madh gjerman, Sport Bild, raporton se kampionët e Bundesligës po mbajnë gjallë interesimin për reprezentuesin gjerman, përcjell . Drejtues të Bayern Munich kanë folur me agjentin e Sane gjatë ndeshjen e Ligës ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:48
Mediumi i madh gjerman, Sport Bild, raporton se kampionët e Bundesligës po mbajnë gjallë interesimin për reprezentuesin gjerman, përcjell . Drejtues të Bayern Munich kanë folur me agjentin e Sane gjatë ndeshjen e Ligës ...

Bayerni rikthen interesimin për Sanen
Bayern Munich e ka rikthyer interesimin për Leroy Sanen e Manchester Cityt. Kampioni i Bundesligës tentoi ta transferonte anësorin gjerman gjatë kësaj vere që shkoi, mirëpo Citiezën kërkonin mbi 100 milionë euro. ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 16:08
Bayern Munich e ka rikthyer interesimin për Leroy Sanen e Manchester Cityt. Kampioni i Bundesligës tentoi ta transferonte anësorin gjerman gjatë kësaj vere që shkoi, mirëpo Citiezën kërkonin mbi 100 milionë euro. ...

Është kthyer në lojtar pankine, Muller kërkon largimin nga Bayern
Vetëm pak muaj më parë nuk e diskutonte formacionin, ndërsa tani është kthyer në një zëvendësues të përhershëm. Një rol që nuk I pëlqen aspak Thomas Muller. I mërzitur që ka humbur ndjeshëm pozitat në hierarkinë e ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:41
Vetëm pak muaj më parë nuk e diskutonte formacionin, ndërsa tani është kthyer në një zëvendësues të përhershëm. Një rol që nuk I pëlqen aspak Thomas Muller. I mërzitur që ka humbur ndjeshëm pozitat në hierarkinë e ...

Bayerni rikthen interesimin për Sanen
Bayern Munich e ka rikthyer interesimin për Leroy Sanen e Manchester Cityt. Kampioni i Bundesligës tentoi ta transferonte anësorin gjerman gjatë kësaj vere që shkoi, mirëpo Citiezën kërkonin mbi 100 milionë euro. ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Bayern Munich e ka rikthyer interesimin për Leroy Sanen e Manchester Cityt. Kampioni i Bundesligës tentoi ta transferonte anësorin gjerman gjatë kësaj vere që shkoi, mirëpo Citiezën kërkonin mbi 100 milionë euro. ...

Bayerni rikthen interesimin për Sanen
Bayern Munich ka rikthyer interesimin për Leory Sanen. Sipas ‘The Mirror’ bavarezët kanë nisur bisedimet me kampionët e Premirligës, për të negociuar arritjen e një marrëveshje për reprezentuesin gjerman.Manchester City ...
Koha.mk | 27-Jul-2019 18:26
Bayern Munich ka rikthyer interesimin për Leory Sanen. Sipas ‘The Mirror’ bavarezët kanë nisur bisedimet me kampionët e Premirligës, për të negociuar arritjen e një marrëveshje për reprezentuesin gjerman.Manchester City ...

Muller kërkon largimin në janar, zbulohet arsyeja
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 15:46
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...

Është kthyer në lojtar pankine, Muller kërkon largimin nga Bayern
Vetëm pak muaj më parë nuk e diskutonte formacionin, ndërsa tani është kthyer në një zëvendësues të përhershëm. Një rol që nuk I pëlqen aspak Thomas Muller. I mërzitur që ka humbur ndjeshëm pozitat në hierarkinë e ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 15:01
Vetëm pak muaj më parë nuk e diskutonte formacionin, ndërsa tani është kthyer në një zëvendësues të përhershëm. Një rol që nuk I pëlqen aspak Thomas Muller. I mërzitur që ka humbur ndjeshëm pozitat në hierarkinë e ...

Muller kërkon largimin në janar, zbulohet arsyeja
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 14:03
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...

Muller kërkon largimin në janar, zbulohet arsyeja
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...
Lexo | 09-Oct-2019 14:03
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...

Muller kërkon largimin në janar, zbulohet arsyeja
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 13:55
Edhe historitë më të bukura të dashurisë janë të destinuara të mbarojnë. Ajo mes Thomas Muller dhe Bayern Munich zgjat prej 20 vitesh, por pas pesë pankikash rradhazi, divorci është në ajër. Coutinho sjell dinamizëm, ...

I vjen fundi Thomas Mullerit
Thomas Muller ka marrë vendimin e madh, por aspak të lehtë. Ylli gjerman do të largohet nga Bayern Munchen pas gati një karriere të zhvilluar te kjo skuadër. Legjenda e Bayern do të largohet nga skuadra gjermane në ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 10:58
Thomas Muller ka marrë vendimin e madh, por aspak të lehtë. Ylli gjerman do të largohet nga Bayern Munchen pas gati një karriere të zhvilluar te kjo skuadër. Legjenda e Bayern do të largohet nga skuadra gjermane në ...

Përfundon një epokë te Bayerni, Muller largohet nga ‘Allianz Arena’
Bild nën kujdesin e “ekskluzivitetit” shkruan se Muller ka kërkuar zyrtarisht të largohet nga klubi, simboli i të cilit është dhe për të cilin ka luajtur më gjatë se kushdo në histori. Muller ishte i bindur se do të ...
Lajminet | 09-Oct-2019 10:45
Bild nën kujdesin e “ekskluzivitetit” shkruan se Muller ka kërkuar zyrtarisht të largohet nga klubi, simboli i të cilit është dhe për të cilin ka luajtur më gjatë se kushdo në histori. Muller ishte i bindur se do të ...

Muller i zhgënjyer, në janar projektohet largimi i tij nga Bayerni
Thomas Müller nuk po kalon një situatë pozitive te skuadra bavareze. Legjenda e Bayernit tani qëndron edhe pas Phillipe Coutinhos në betejën për pozicionin 10 dhe nuk ka luajtur titullar në asnjë nga pesë ndeshjet e ...
SuperSport | 09-Oct-2019 10:20
Thomas Müller nuk po kalon një situatë pozitive te skuadra bavareze. Legjenda e Bayernit tani qëndron edhe pas Phillipe Coutinhos në betejën për pozicionin 10 dhe nuk ka luajtur titullar në asnjë nga pesë ndeshjet e ...

Muller kërkon largimin nga Bayerni
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 10:10
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...

Muller kërkon largimin nga Bayerni
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 09:55
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...

Muller kërkon largimin nga Bayerni
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 10:01
Thomas Muller mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Bayern Munichu. Sulmuesi gjerman është pjesë e Bavarezëve nga mosha 11-vjeçare, duke luajtur kështu sezonin e tij të 19-të me klubin gjerman, nga moshat e ...

E bujshme nga Gjermania, “flamuri” i Bayern do largimin!
Boll më! Edhe pse në Gjermani e konsiderojnë një flamur në ekip, Thomas Muller është lodhur. Ky sezon e ka bërë të mendohet mirë për të ardhmen. Sulmuesi është 30 vjeç dhe ndjen se ka akoma për të dhënë në fushën e ...
ABCNews | 09-Oct-2019 08:49
Boll më! Edhe pse në Gjermani e konsiderojnë një flamur në ekip, Thomas Muller është lodhur. Ky sezon e ka bërë të mendohet mirë për të ardhmen. Sulmuesi është 30 vjeç dhe ndjen se ka akoma për të dhënë në fushën e ...

Can largohet në janar nga Juventusi, drejt transferimit në La Liga
Emre Can është duke i kaluar muajt e fundit si futbollist i Juventusit. Mesfushori gjerman ishte pranë largimit nga Zonja e Vjetër në verë, por në fund nuk erdhi oferta e duhur për të. Trajneri Maurizio Sarri e ka lënë ...
Koha.mk | 07-Oct-2019 19:15
Emre Can është duke i kaluar muajt e fundit si futbollist i Juventusit. Mesfushori gjerman ishte pranë largimit nga Zonja e Vjetër në verë, por në fund nuk erdhi oferta e duhur për të. Trajneri Maurizio Sarri e ka lënë ...

Milani në janar do të bëjë ofertë për Evertonin
Everton Soares duket se në janar do të largohet përfundimisht nga futbolli brazilian. Ylli i Selecao po kalon nëpër një formë shumë të mirë në vendlindjen e tij me skuadrën Gremio. E pas paraqitjeve shumë të mira me ...
Koha.mk | 07-Oct-2019 19:04
Everton Soares duket se në janar do të largohet përfundimisht nga futbolli brazilian. Ylli i Selecao po kalon nëpër një formë shumë të mirë në vendlindjen e tij me skuadrën Gremio. E pas paraqitjeve shumë të mira me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved