ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:52

Bashkëshorti im është i vetmi partner që kam pasur në jetë, por një ditë... Bashkëshorti më tradhtoi me një kolege. Kur e mora vesh dhe kur e konfrontova, më tha se ishte thjesht emocionale, por bënë seks një fundjavë larg qytetit. Githçka u përkeq

Bashkëshorti im është i vetmi partner që kam pasur në jetë, por një ditë... Bashkëshorti më tradhtoi me një kolege. Kur e mora vesh dhe kur e konfrontova, më tha se ishte thjesht emocionale, por bënë seks një fundjavë larg qytetit. Githçka u përkeq
Bashkëshorti më tradhtoi me një kolege. Kur e mora vesh dhe kur e konfrontova, më tha se ishte thjesht emocionale, por bënë seks një fundjavë larg qytetit. Githçka u përkeqësua nga ai moment. Është gjëja më e tmerrshme ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 18:11
Bashkëshorti më tradhtoi me një kolege. Kur e mora vesh dhe kur e konfrontova, më tha se ishte thjesht emocionale, por bënë seks një fundjavë larg qytetit. Githçka u përkeqësua nga ai moment. Është gjëja më e tmerrshme ...

Interpretimi i akrepave të orës Shikoni orën dhe zbuloni se çfarë ju thonë të mençurit në lidhje me këtë. Shpeshherë kur shohim akrepat e orës të puthitur me njëri tjetrin, themi se dikush mendon për ne....
Shikoni orën dhe zbuloni se çfarë ju thonë të mençurit në lidhje me këtë. Shpeshherë kur shohim akrepat e orës të puthitur me njëri tjetrin, themi se dikush mendon për ne. Nuk do t’i lëmë pas dore edhe rastet tjera që ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 15:57
Shikoni orën dhe zbuloni se çfarë ju thonë të mençurit në lidhje me këtë. Shpeshherë kur shohim akrepat e orës të puthitur me njëri tjetrin, themi se dikush mendon për ne. Nuk do t’i lëmë pas dore edhe rastet tjera që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved