ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 01:48

Albin, nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi mohimi të bën qesharak

Albin, nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi mohimi të bën qesharak
Mos e prish për një shqiponjë. Albini duhet ta vendosë flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. ...
Medial | 09-Oct-2019 18:17
Mos e prish për një shqiponjë. Albini duhet ta vendosë flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. ...

Mos e prish për një shqiponjë
Albini duhet ta vendos flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. Flamuri është realitet dhe ...
InFokusi | 09-Oct-2019 14:25
Albini duhet ta vendos flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. Flamuri është realitet dhe ...

Albin, nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi mohimi të bën qesharak
Mos e prish për një shqiponjë. Albini duhet ta vendosë flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 14:02
Mos e prish për një shqiponjë. Albini duhet ta vendosë flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje. Menjëherë. Nuk të bën flamuri i Kosovës më pak patriot, përkundrazi, mohimi i tij të bën çuditshëm dhe qesharak. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved