ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:33

Michel Bastos tërhiqet nga futbolli

Michel Bastos tërhiqet nga futbolli
Michel Bastos i jep fund futbollit të luajtur. Anësori brazilian ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli në moshën 36-vjeçare. Skuadra e fundit në karrierën e Bastos ishte America Mineiro ndërkohë që në karrierën e ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 20:03
Michel Bastos i jep fund futbollit të luajtur. Anësori brazilian ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli në moshën 36-vjeçare. Skuadra e fundit në karrierën e Bastos ishte America Mineiro ndërkohë që në karrierën e ...

“Ribery do të ulej në pankinë te Fiorentina ime, ju zbuloj ëndrrën e madhe”
Adrian Mutu është një nga lojtarët më të talentuar që ka nxjerrë futbolli rumun. Sulmuesi i njohur u aktivizua me ekipe si Interi, Parma, Fiorentina, Juventus dhe Chelsea, por vitet më të bukura i kaloi në Firence. ...
ABCNews | 08-Oct-2019 17:48
Adrian Mutu është një nga lojtarët më të talentuar që ka nxjerrë futbolli rumun. Sulmuesi i njohur u aktivizua me ekipe si Interi, Parma, Fiorentina, Juventus dhe Chelsea, por vitet më të bukura i kaloi në Firence. ...

Michel Bastos, tërhiqet nga futbolli
Michel Bastos i jep fund futbollit të luajtur. Anësori brazilian ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli në moshën 36-vjeçare. Skuadra e fundit në karrierën e Bastos ishte America Mineiro ndërkohë që në karrierën e ...
SuperSport | 08-Oct-2019 15:47
Michel Bastos i jep fund futbollit të luajtur. Anësori brazilian ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli në moshën 36-vjeçare. Skuadra e fundit në karrierën e Bastos ishte America Mineiro ndërkohë që në karrierën e ...

Tërhiqet në moshën 36-vjeçare, ish-mbrojtësi i Brazilit i jep fund me futbollin
Michel Bastos i ka dhënë fund karrierës futbollistike. Braziliani i krahut të majtë u aktivizua me ekipe si Lyon, Lille, Schalke 04 dhe Roma, ndërsa vitet e fundit i kaloi në vendlindje. America MG ishte klubi i fundit ...
ABCNews | 08-Oct-2019 15:33
Michel Bastos i ka dhënë fund karrierës futbollistike. Braziliani i krahut të majtë u aktivizua me ekipe si Lyon, Lille, Schalke 04 dhe Roma, ndërsa vitet e fundit i kaloi në vendlindje. America MG ishte klubi i fundit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved