ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 06:10

VIDEO | Strakosha magjik, paraqitje e shkëlqyer për Lazion

VIDEO | Strakosha magjik, paraqitje e shkëlqyer për Lazion
Mbrëmë, Lazio mori një fitore 2-0 përballë Parmës dhe për këtë triumf, meritë kryesore kishte portieri ynë kuqezi, Thomas Strakosha. Gardiani bëri disa pritje të shkëlqyera, ku në sy bie ajo e minutës 16’. Sulmuesi i ...
ABCNews | 23-Sep-2019 11:33
Mbrëmë, Lazio mori një fitore 2-0 përballë Parmës dhe për këtë triumf, meritë kryesore kishte portieri ynë kuqezi, Thomas Strakosha. Gardiani bëri disa pritje të shkëlqyera, ku në sy bie ajo e minutës 16’. Sulmuesi i ...

Parma larg formës së sezonit të kaluar
Një gol i Ciro Immobiles në pjesën e parë dhe një tjetër i Adam Marusic në të dytën, rikthyen Lazion te fitorja ,në sfidën e javës së katërt, përballë Parmës në “Olimpico”. Bardhekaltrit e Simone Inzaghit vinin pas dy ...
Flaka | 22-Sep-2019 23:19
Një gol i Ciro Immobiles në pjesën e parë dhe një tjetër i Adam Marusic në të dytën, rikthyen Lazion te fitorja ,në sfidën e javës së katërt, përballë Parmës në “Olimpico”. Bardhekaltrit e Simone Inzaghit vinin pas dy ...

Rrezikon Inzaghi, ish-milanisti tundon Lazion
Lazio nuk po kalon një moment të mirë. Dy humbjet rresht përballë Spalit në kampionat dhe Cluj në Europa League kanë shqetësuar drejtuesit. Ambienti nuk është më i qetë dhe posti i Simone Inzaghit është në rrezik. ...
ABCNews | 21-Sep-2019 12:13
Lazio nuk po kalon një moment të mirë. Dy humbjet rresht përballë Spalit në kampionat dhe Cluj në Europa League kanë shqetësuar drejtuesit. Ambienti nuk është më i qetë dhe posti i Simone Inzaghit është në rrezik. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved