ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 12:06

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Burime jo zyrtare pohuan se nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, 30 vjeçe. Po kështu humbën jetën Fatushe ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:42
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Burime jo zyrtare pohuan se nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, 30 vjeçe. Po kështu humbën jetën Fatushe ...

4 viktimat e aksidentit në Elbasan nga një familje/ EMRAT
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 16:59
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...

“Një nga aksidentet më të rënda të viteve të fundit në Elbasan”, ja çfarë ndodhi sot në Papër
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Papër në rrugën Elbasan – Peqin. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete. Gazetari Fatmiri Popja raporton për “Balkanweb” se katër persona kanë mbetur të vdekur në vend, ndërsa 2 ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 15:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Papër në rrugën Elbasan – Peqin. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete. Gazetari Fatmiri Popja raporton për “Balkanweb” se katër persona kanë mbetur të vdekur në vend, ndërsa 2 ...

Detaje nga aksidenti fatal në Papër, tre nga viktimat pjestarë të së njëjtës familje nga Gramshi
Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Elbasan. Tre nga pasagjerët ishin pjesëtarë të së njëjtës familje nga Gramshi. Ende nuk dihet lidhja e tyre me shoferin e mjetit. Informacion paraprak Më datë ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:28
Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Elbasan. Tre nga pasagjerët ishin pjesëtarë të së njëjtës familje nga Gramshi. Ende nuk dihet lidhja e tyre me shoferin e mjetit. Informacion paraprak Më datë ...

Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë 25-vjeçarja
Lajm i hidhur vjen pak minuta pas aksidentit të trefishtë që ndodhi në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Papër. Raportohet se një vajzë 25-vjeçare ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Elbasanit. Përplasja ...
Telegraf | 23-Sep-2019 16:08
Lajm i hidhur vjen pak minuta pas aksidentit të trefishtë që ndodhi në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Papër. Raportohet se një vajzë 25-vjeçare ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Elbasanit. Përplasja ...

Aksident tragjik në Elbasan, 4 të vdekur e 2 të plagosur. Shihni pamjet e rënda
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Gazetari Fatmir Popja ka siguruar për “BalkanWeb” edhe pamjet e vendit të ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 15:45
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Gazetari Fatmir Popja ka siguruar për “BalkanWeb” edhe pamjet e vendit të ...

Po ktheheshin nga një ceremoni mortore, emrat e 4 viktimave të aksidentit në Elbasan
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...
Lapsi | 23-Sep-2019 17:01
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, katër të vdekur dhe dy të lënduar
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:21
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...

Tragjedia në Elbasan – Paper, 4 të vdekur e 3 të plagosur
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Dyshohet se viktimat janë nga një familje. Informacion paraprak Më datë ...
Telegraf | 23-Sep-2019 15:57
Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë Paprrit. Tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Dyshohet se viktimat janë nga një familje. Informacion paraprak Më datë ...

Detajet nga aksidenti i rëndë në Elbasan, si u shua familja me 4 anëtarë
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...
Lapsi | 23-Sep-2019 16:28
Aksident mes tre makinash në aksin rrugor Elbasan- Papër, është kthyer në një tragjedi të rëndë, ku si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën katër persona, anëtarë të një familjeje, dhe dy të tjera kanë mbetur të ...

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave
Detaje të tjera nga aks identi trag jik me katër vik tima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Nga aksi denti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, e cila jetonte në Tiranë. Po kështu humbën jetën Fatushe Agolli, 68 ...
Lexo | 23-Sep-2019 17:09
Detaje të tjera nga aks identi trag jik me katër vik tima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Nga aksi denti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, e cila jetonte në Tiranë. Po kështu humbën jetën Fatushe Agolli, 68 ...

Katër të vdekur në Elbasan, tmerr në rrugë…
Tmerr që nuk mund të pershkruhet me fjalë. Kështu mund të konsiderohet aksideti i ndodhur rreth orës 15:00 në Papër , në aksin rrugor Elbasan-Peqin. 4 persona kanë vdekur dhe dy te tjere jane plagosur si pasojë e një ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 15:45
Tmerr që nuk mund të pershkruhet me fjalë. Kështu mund të konsiderohet aksideti i ndodhur rreth orës 15:00 në Papër , në aksin rrugor Elbasan-Peqin. 4 persona kanë vdekur dhe dy te tjere jane plagosur si pasojë e një ...

Zbardhen detajet tronditëse/ Nga vdekja në vdekje! Viktimat e aksidentit të Elbasanit po ktheheshin nga një ceremoni mortore (EMRAT)
Postuar: 23/09/2019 - 17:04 Qyteti i Elbasanit u trondit pasditen e sotme nga një aksident tragjik që ndodhi në Papër, ku katër femra humbën jetën. Raportohet se nga aksidenti humbën jetën Lume Hoxha, 55 vjeçe, Jonida ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 17:06
Postuar: 23/09/2019 - 17:04 Qyteti i Elbasanit u trondit pasditen e sotme nga një aksident tragjik që ndodhi në Papër, ku katër femra humbën jetën. Raportohet se nga aksidenti humbën jetën Lume Hoxha, 55 vjeçe, Jonida ...

4 viktimat e aksidentit në Elbasan nga një familje/ EMRAT
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...
Medial | 23-Sep-2019 17:03
Detaje të tjera kanë dalë nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e kësaj të hëne në Elbasan. Mësohet se katër viktimat janë Jonida Kotorri, 30 vjeçe banuese në Tiranë. Po ashtu kanë humbur jetën edhe ...

Aksident i rëndë në Shqipëri, 3 të vdekur dhe 1 i plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 16:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë ...

EMRAT/ Ja kush janë 4 viktimat e aksidentit në Elbasan dhe të plagosurit
Janë zbardhur emrat e personave që humbën jetën pasditen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në rrugën Papër-Elbasan. Sipas Policisë, ata janë Jonida Kotorri 30 vjeç, Fatime Hoxha, Fatushe Agolli 68 vjeç, Lumturi ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 16:54
Janë zbardhur emrat e personave që humbën jetën pasditen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në rrugën Papër-Elbasan. Sipas Policisë, ata janë Jonida Kotorri 30 vjeç, Fatime Hoxha, Fatushe Agolli 68 vjeç, Lumturi ...

Përplasen 3 makina në aksin rrugor Elbasan-Peqin, humb jetën 25-vjeçarja
Një vajzë e re ka humbur jetën në një aksident automobilistik të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin në afërsi të fshatit Papër. 25-vjeçarja ndërroi jetë në spitalin e Elbasanit. Në aksident janë përfshirë tre ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 15:23
Një vajzë e re ka humbur jetën në një aksident automobilistik të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin në afërsi të fshatit Papër. 25-vjeçarja ndërroi jetë në spitalin e Elbasanit. Në aksident janë përfshirë tre ...

Udhëtimi i fundit nga morti në mort, aksidenti tragjik në Elbasan, dalin emrat e viktimave
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, e cila jetonte në Tiranë. Po kështu humbën jetën Fatushe Agolli, 68 ...
Medial | 23-Sep-2019 16:48
Detaje të tjera nga aksidenti tragjik me katër viktima që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan. Nga aksidenti humbi jetën 30-vjeçarja Jonida Kotorri, e cila jetonte në Tiranë. Po kështu humbën jetën Fatushe Agolli, 68 ...

Aksident me katër të vdekur (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet......
Zeri | 23-Sep-2019 16:41
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin. Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet......

Këta janë personat që humbën jetën në aksidentin e rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë humbën jetën 4 persona dhe 2 të tjerë janë të plagosur rëndë. Katër viktimat mësohet se i përkasin të njëjtës familje nga ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 16:34
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë humbën jetën 4 persona dhe 2 të tjerë janë të plagosur rëndë. Katër viktimat mësohet se i përkasin të njëjtës familje nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved