ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:05

1 mln dollarë për të prekurit nga tërmeti, Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton fondin

1 mln dollarë për të prekurit nga tërmeti, Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton fondin
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë.
Top Channel | 22-Sep-2019 21:03
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë.

Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton fondin 1 mln dollarë për të prekurit nga tërmeti
Veliaj: “Procedura lehtësuese për rindërtimin e banesave të dëmtuara, pa ndryshuar volumin” Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 19:57
Veliaj: “Procedura lehtësuese për rindërtimin e banesave të dëmtuara, pa ndryshuar volumin” Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë ...

Ndahen një milion dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 21:26
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

Tërmetet/ Mblidhet Këshilli Bashkiak i Tiranës, Veliaj: 35 banesa të pabanueshme
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar.
Top Channel | 22-Sep-2019 19:08
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar.

Kryebashkiaku i Tiranës dhe Zëvendëskryeministri inspektojnë situatën në Kashar
Veliaj: “Heqim barrierat ligjore për ata që do rindërtojnë banesat e dëmtuara; Braçe: Të prekurit të adresojnë problemet pranë njësive” Krahas ndihmës me ushqime, veshje dhe fondit prej 1 milion dollarësh që do të vërë ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 18:52
Veliaj: “Heqim barrierat ligjore për ata që do rindërtojnë banesat e dëmtuara; Braçe: Të prekurit të adresojnë problemet pranë njësive” Krahas ndihmës me ushqime, veshje dhe fondit prej 1 milion dollarësh që do të vërë ...

Tirana ndan një milion dollarë për familjet e prekura nga tërmeti
Tiranë, 22 shtator 2019 – Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar vendimin për ndarjen e fondit prej një milion dollarësh për të ndihmuar të gjitha familjet e prekura tërmeti, raporton Top Channel. Në mbledhjen e ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 23:01
Tiranë, 22 shtator 2019 – Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar vendimin për ndarjen e fondit prej një milion dollarësh për të ndihmuar të gjitha familjet e prekura tërmeti, raporton Top Channel. Në mbledhjen e ...

Tirana ndan një milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Në mbledhjen e sotme urgjente, Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi vendimin për fondin 1 milion dollarë për të prekurit nga termeti i fundit në Shqipëri. Ndihma është paraparë për t’u dal në ndihmë të gjithë familjeve ...
AlbInfo | 22-Sep-2019 22:16
Në mbledhjen e sotme urgjente, Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi vendimin për fondin 1 milion dollarë për të prekurit nga termeti i fundit në Shqipëri. Ndihma është paraparë për t’u dal në ndihmë të gjithë familjeve ...

Ndahen një milion dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
Shenja | 22-Sep-2019 21:47
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

Tërmetet, Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton fondin prej një milionë dollarë
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin prej një milionë dollarësh për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 21:35
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot pasdite vendimin për fondin prej një milionë dollarësh për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e ...

Kashari pas tërmeteve/ Braçe: Paraqituni sa më parë pranë njësive administrative
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe zëvendëskryeministri Erion Braçe ndoqën nga afër situatën në terren në zonën e Kasharit, ku është raportuar për disa familje të prekura nga lëkundjet e fuqishme të ...
Top Channel | 22-Sep-2019 18:35
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe zëvendëskryeministri Erion Braçe ndoqën nga afër situatën në terren në zonën e Kasharit, ku është raportuar për disa familje të prekura nga lëkundjet e fuqishme të ...

U mblodh Shtabi i Emergjencave, Veliaj: Strehimi i njerëzve do bëhet edhe në konvikte
Është zhvilluar mbledhja e Shtabit të Emergjencave, ku ndër të tjera po kryhet një pasqyrim i situatës, pas lëkundjeve të fuqishme sizmike, njofton TCH. Gjatë fjalës së tij, kryebashkiaku Veliaj bëri të ditur se krahas ...
Portalb | 22-Sep-2019 21:21
Është zhvilluar mbledhja e Shtabit të Emergjencave, ku ndër të tjera po kryhet një pasqyrim i situatës, pas lëkundjeve të fuqishme sizmike, njofton TCH. Gjatë fjalës së tij, kryebashkiaku Veliaj bëri të ditur se krahas ...

Bashkia Tiranë dhuron 1 milionë dollarë për tërmetet, këshilltarët japin pagat e tyre
Këshilli i Bashkisë së Tiranës, ka miratuar ditën e sotme fondin 1 milionë dollarë për të prekurit nga tërmetet e ditëve të fundit. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit Bashkiak, kryetari i Bashkisë së Tiranës, ...
Dritare | 22-Sep-2019 21:05
Këshilli i Bashkisë së Tiranës, ka miratuar ditën e sotme fondin 1 milionë dollarë për të prekurit nga tërmetet e ditëve të fundit. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit Bashkiak, kryetari i Bashkisë së Tiranës, ...

1 milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 20:55
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

Mblidhet Këshilli bashkiak i Tiranës, Veliaj: 35 banesa të pabanueshme
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar. Me këtë rast u tha se një problem të veçantë, përveç ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 19:33
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar. Me këtë rast u tha se një problem të veçantë, përveç ...

Veliaj mbledh “Emergjencat”: Kontaktoni këdo që është prekur nga tërmeti
Të gjitha ato familje e Tiranës që janë prekur nga termeti i ditës së shtunë po kontaktohen nga ekipet e Bashkisë Tiranë që janë në terren dhe njësitë administrative për ti ofruar ndihmë dhe për të bërë verifikimin e ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:33
Të gjitha ato familje e Tiranës që janë prekur nga termeti i ditës së shtunë po kontaktohen nga ekipet e Bashkisë Tiranë që janë në terren dhe njësitë administrative për ti ofruar ndihmë dhe për të bërë verifikimin e ...

1 milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 20:49
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

1 milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 20:47
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

1 milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 20:38
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të këshillit ...

1 milion dollarë për të prekurit nga tërmeti
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë.
Kosova Press | 22-Sep-2019 20:36
Këshilli bashkiak i Tiranës miratoi sot vendimin për fondin 1 milion dollarë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë familjeve të prekura nga lëkundjet e tërmetit një ditë më parë.

Mblidhet Këshilli bashkiak i Tiranës, Veliaj: 35 banesa të pabanueshme
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar. Me këtë rast u tha se një problem të veçantë, përveç ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 20:27
Nisur nga situata në vend, pas rënies së tërmeteve të djeshme u mblodh Këshilli Bashkiak i Tiranës, ku kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh se më e keqja ka kaluar. Me këtë rast u tha se një problem të veçantë, përveç ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved