ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 04:07

Stadiumi i Kavajës në gatishmëri për të strehuar qytetarët e prekur nga tërmeti

Stadiumi i Kavajës në gatishmëri për të strehuar qytetarët e prekur nga tërmeti
KAVAJË Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 17:02
KAVAJË Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...

Alarmi fals për tërmet 6 ballësh tronditi durrsakët, deri pas mesnatës të gjithë në stadiumin “Niko Dovana”
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 09:55
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...

VIDEO/ Banorët e prekur nga tërmeti kalojnë natën në Stadiumin e Durrësit
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 20:13
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...

Dy net në çadrat tek stadiumi
Banorët e Durrësit kaluan një tjetër natë në çadrat e vendosura tek stadiumi “Niko Dovana”. Ata thonë për ABC Neës se shtëpitë e tyre kanë pësuar dëmtime, por do të rikthehen aty kur situata të qetësohet. Këtu banorët ...
ABCNews | 23-Sep-2019 12:37
Banorët e Durrësit kaluan një tjetër natë në çadrat e vendosura tek stadiumi “Niko Dovana”. Ata thonë për ABC Neës se shtëpitë e tyre kanë pësuar dëmtime, por do të rikthehen aty kur situata të qetësohet. Këtu banorët ...

Stadiumi i Kavajës në gatishmëri për të strehuar qytetarët e prekur nga tërmeti
Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...
Lexo | 23-Sep-2019 17:32
Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...

Stadiumi i Kavajës në gatishmëri për të strehuar qytetarët e prekur nga tërmeti
KAVAJË Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...
Medial | 23-Sep-2019 17:03
KAVAJË Pas vënies në dispozicion të stadiumit të qytetit të Durrësit, “Niko Dovana” për personat e prekur nga tërmeti, autoritetet në Kavajë kanë vendosur në dispozicion të qytetarëve të prekur nga fatkeqësia natyrore ...

Durrës, qytetarë referojnë dëmet e tërmetit në bashki
Dhjetëra qytetarë që kanë pësuar dëme në banesat e tyre nga lëkundjet e tërmetit janë drejtuar pranë rajoneve të bashkisë për të bërë deklarimet e tyre. Në të gjashtë rajonet e bashkisë Durrës zyrtarët e bashkisë kanë ...
RTSH | 23-Sep-2019 14:43
Dhjetëra qytetarë që kanë pësuar dëme në banesat e tyre nga lëkundjet e tërmetit janë drejtuar pranë rajoneve të bashkisë për të bërë deklarimet e tyre. Në të gjashtë rajonet e bashkisë Durrës zyrtarët e bashkisë kanë ...

VIDEO/ “News 24” në stadiumin e Durrësit, flasin banorët e prekur nga tërmeti
“News 24” sjell pamjet ekskluzive të banorëve që janë strehuar në stadiumin e qytetit të Durrësit “Niko Dovana”, pasi banesat e tyre kanë pësuar dëmtime. Banorët janë strehuar përkohësisht në shtretër dhe flasin për ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 18:07
“News 24” sjell pamjet ekskluzive të banorëve që janë strehuar në stadiumin e qytetit të Durrësit “Niko Dovana”, pasi banesat e tyre kanë pësuar dëmtime. Banorët janë strehuar përkohësisht në shtretër dhe flasin për ...

Alarmi i rremë për tërmet tronditi durrsakët, ja ku e kaluan natën
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 10:14
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...

Alarmi fals për tërmet 6 ballësh tronditi durrsakët, deri pas mesnatës të gjithë në stadiumin “Niko Dovana”
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...
Medial | 23-Sep-2019 10:04
Situata në qytetin e Durrësit duket se është qetësuar, pas alarmit dhe panikut të shkaktuar nga tërmetet e fuqishme. Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të ...

Frika nga tërmeti, banorët në Durrës strehohen në çadra
Forcat e ushtrisë kanë spostuar dy çadrat e ngritura natën e djeshme në Durrës pranë stadiumit Niko Dovana, duke i futur ato brenda fushës së futbollit. Janë dy çadra me kapacitet prej 30 shtreterish secila, të cilat ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 18:16
Forcat e ushtrisë kanë spostuar dy çadrat e ngritura natën e djeshme në Durrës pranë stadiumit Niko Dovana, duke i futur ato brenda fushës së futbollit. Janë dy çadra me kapacitet prej 30 shtreterish secila, të cilat ...

Alarmi fals për tërmet 6 ballësh tronditi durrsakët, deri pas mesnatës të gjithë në stadiumin “Niko Dovana”
Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të qëndrojnë ende dy familje durrsake, pasi tërmeti iu ka shkatërruar banesat. Gazetari Stafa tha për “BalkanWeb” se deri pas ...
Lajminet | 23-Sep-2019 10:04
Gazetari Osman Stafa raportoi këtë mëngjes nga stadiumi “Niko Dovana”, në të cilin vijojnë të qëndrojnë ende dy familje durrsake, pasi tërmeti iu ka shkatërruar banesat. Gazetari Stafa tha për “BalkanWeb” se deri pas ...

Përfundon montimi i çadrave në stadiumin e Durrësit
Tiranë, 22 shtator 2019 – Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 22:09
Tiranë, 22 shtator 2019 – Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e ...

Stadiumi i Durrësit, strehë për banorët e prekur nga tërmeti
Shumë tërmete janë raportuar në Shqipëri në dy ditët e fundit me magnitudë mbi 5 ballë Righter. Edhe qyteti i Durrësit së fundi është prekur nga një tërmet. Shkak i kësaj, shumë banorë të Durrësit janë duke kaluar natën ...
AlbInfo | 22-Sep-2019 20:40
Shumë tërmete janë raportuar në Shqipëri në dy ditët e fundit me magnitudë mbi 5 ballë Righter. Edhe qyteti i Durrësit së fundi është prekur nga një tërmet. Shkak i kësaj, shumë banorë të Durrësit janë duke kaluar natën ...

VIDEO/ Banorët e prekur nga tërmeti kalojnë natën në Stadiumin e Durrësit
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...
Lexo | 22-Sep-2019 20:24
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...

VIDEO/ Banorët e prekur nga tërmeti kalojnë natën në Stadiumin e Durrësit
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...
Medial | 22-Sep-2019 20:17
Shumë banorë të Durrësit, të cilët janë prekur nga tërmetet e rëna më datë 21 shtator janë duke kaluar natën në çadrat e ngritura në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit. Ata po kalojnë natën në stadium, për shkak të ...

Frika nga tërmeti, banorët në Durrës strehohen në çadra
Forcat e ushtrisë kanë spostuar dy çadrat e ngritura natën e djeshme në Durrës pranë stadiumit Niko Dovana, duke i futur ato brenda fushës së futbollit. Janë dy çadra me kapacitet prej 30 shtreterish secila, të cilat ...
Medial | 22-Sep-2019 18:18
Forcat e ushtrisë kanë spostuar dy çadrat e ngritura natën e djeshme në Durrës pranë stadiumit Niko Dovana, duke i futur ato brenda fushës së futbollit. Janë dy çadra me kapacitet prej 30 shtreterish secila, të cilat ...

Tërmeti/ Montohen çadrat te stadiumi në Durrës
Shumë banesa janë prishur në Durrës nga tërmeti 5.8 ballë që e shkundi një ditë më parë. Forcat e Armatosura përfunduan së montuari çadrat te stadiumi “Niko Dovana”, ku do të kalojnë natën qytetarët që iu dëmtuan shumë ...
Dritare | 22-Sep-2019 15:43
Shumë banesa janë prishur në Durrës nga tërmeti 5.8 ballë që e shkundi një ditë më parë. Forcat e Armatosura përfunduan së montuari çadrat te stadiumi “Niko Dovana”, ku do të kalojnë natën qytetarët që iu dëmtuan shumë ...

Tërmeti i fuqishëm/ Përfundon montimi i çadrave në stadiumin e Durrësit
Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e Armatosura. Shumë persona janë ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 15:17
Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e Armatosura. Shumë persona janë ...

Tërmeti i fuqishëm/ Përfundon montimi i çadrave në stadiumin e Durrësit
Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e Armatosura. Shumë persona janë ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 15:39
Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit. Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona. Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e Armatosura. Shumë persona janë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved