ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:41

Lyon 0-1 PSG, notat e lojtarëve

Lyon 0-1 PSG, notat e lojtarëve
Paris Saint-Germian ka vazhduar me fitore edhe në javën e gjashtë të Ligue 1, pasi e ka mposhtur Lyonin me rezultat minimal 0-1. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Neymar në minutën e 87-të, nga asistimi që i bëri ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 23:28
Paris Saint-Germian ka vazhduar me fitore edhe në javën e gjashtë të Ligue 1, pasi e ka mposhtur Lyonin me rezultat minimal 0-1. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Neymar në minutën e 87-të, nga asistimi që i bëri ...

Neymar sërish tregohet vendimtar, PSG mposht Lyonin
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...

Lyon 0-1 PSG, notat e lojtarëve
Paris Saint-Germian ka vazhduar me fitore edhe në javën e gjashtë të Ligue 1, pasi e ka mposhtur Lyonin me rezultat minimal 0-1. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Neymar në minutën e 87-të, nga asistimi që i bëri ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Paris Saint-Germian ka vazhduar me fitore edhe në javën e gjashtë të Ligue 1, pasi e ka mposhtur Lyonin me rezultat minimal 0-1. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Neymar në minutën e 87-të, nga asistimi që i bëri ...

Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
Flaka | 22-Sep-2019 23:19
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...

Neymari e nxjerr PSG-në me pikë të plota nga 'Park Olympique' i Lyonit
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...
Zeri | 22-Sep-2019 23:19
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...

Neymar sërish shpëtimtar i PSG-së Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në...
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 23:08
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...

Neymar sërish tregohet vendimtar, PSG mposht Lyonin
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 22:59
Paris Saint-Germaini ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Lyonit në Groupama Stadium, në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin francez. Fraksioni i parë i lojës nuk dhuroi shumë raste shënimi, prandaj ...

Neymar sërish shpëtimtar i PSG-së
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 23:03
Neymar sërish e ka shpëtuar PSG-në. Braziliani ka shënuar golin e tri pikëve kundër Lyonit në minutën e 87-të. Paris Saint Germain ka marrë me shumë vështirësi tri pikë në udhëtim te Lyon, duke triumfuar me rezultat ...

Formacionet zyrtare të derbit në Ligue 1: Lyon – PSG
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Lyonit dhe Paris Saint-Germianit për përballjen në kuadër të javës së gjashtë në Ligue 1. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 22:00
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Lyonit dhe Paris Saint-Germianit për përballjen në kuadër të javës së gjashtë në Ligue 1. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique ...

Lyon – PSG, Neymar kthehet në formacion
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së. Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain. Kurse Mbappe dhe ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 20:29
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së. Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain. Kurse Mbappe dhe ...

Lyon – PSG, Neymar kthehet në formacion
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së. Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain. Kurse Mbappe dhe ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 20:17
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së. Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain. Kurse Mbappe dhe ...

Formacionet zyrtare të derbit në Ligue 1: Lyon – PSG
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Lyonit dhe Paris Saint-Germianit për përballjen në kuadër të javës së gjashtë në Ligue 1. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 20:15
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Lyonit dhe Paris Saint-Germianit për përballjen në kuadër të javës së gjashtë në Ligue 1. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved