ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 11:57

Ndryshon renditja tabelare, FC Shkupi zbret nga pozita e parë Ak.Pandevin

Ndryshon renditja tabelare, FC Shkupi zbret nga pozita e parë Ak.Pandevin
Akademia Pandev edhe në ndeshjen e katërt rradhazi nuk ka mundur të shënojë fitore ndaj FC Shkupit, ndërsa kjo ju ka kushtuar atyre me humbjen e pozitës së parë në renditjen tabelare në Ligën e Parë Futbollistike, ...
InfoSport.mk | 23-Sep-2019 00:29
Akademia Pandev edhe në ndeshjen e katërt rradhazi nuk ka mundur të shënojë fitore ndaj FC Shkupit, ndërsa kjo ju ka kushtuar atyre me humbjen e pozitës së parë në renditjen tabelare në Ligën e Parë Futbollistike, ...

Selimi: Me meritë mundëm Struga Trim Lum
Shkëndija gjatë ditës së sotme realizoi fitoren e tretë të njëpasnjëshme nën drejtimin e trajnerit, Erhan Selimi, njofton “infOSport.mk”. Kampionët në fuqi të vendit në kuadër të javës së 7-të mundën Struga Trim Lum me ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 23:20
Shkëndija gjatë ditës së sotme realizoi fitoren e tretë të njëpasnjëshme nën drejtimin e trajnerit, Erhan Selimi, njofton “infOSport.mk”. Kampionët në fuqi të vendit në kuadër të javës së 7-të mundën Struga Trim Lum me ...

Ademi heroi i Renovës që ndëshkoi ish skuadrën e tij (VIDEO)
Ilirid Ademi ka rezultuar deçiziv në fitoren e Renovës në transfertën ndaj Makedonija GJ.P., njofton “infOSport.mk”. Sulmuesi nga Gostivari në lojë u inkuadrua vetëm në pjesën e dytë, mirëpo kjo nuk i pengoi që në ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 22:59
Ilirid Ademi ka rezultuar deçiziv në fitoren e Renovës në transfertën ndaj Makedonija GJ.P., njofton “infOSport.mk”. Sulmuesi nga Gostivari në lojë u inkuadrua vetëm në pjesën e dytë, mirëpo kjo nuk i pengoi që në ...

FC Shkupi kthehet me një pikë nga Strumica, pretendojnë se janë dëmtuar nga arbitri Stavrev (VIDEO)
FC Shkupi është rikthyer me një pikë nga transferta në Strumicë, duke barazuar pa gola ndaj Akademia Pandev, njofton “infOSport.mk”. Skuadra kundërshtare deri para kësaj jave mbante kreun e tabelës, ndërsa me qëllim për ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 22:40
FC Shkupi është rikthyer me një pikë nga transferta në Strumicë, duke barazuar pa gola ndaj Akademia Pandev, njofton “infOSport.mk”. Skuadra kundërshtare deri para kësaj jave mbante kreun e tabelës, ndërsa me qëllim për ...

Shkëndija lidhi edhe fitoren e tretë me rradhë në kampionat (VIDEO)
Vazhdon marshimi pozitiv i Shkëndijës që me Erhan Selimin në pankinë koleksionoi fitoren e tretë të njëpasnjëshme në kampionat, njofton “infOSport.mk”. Shkëndija dominoi ndeshjen në tërësi, ndërsa në fund rezultati doli ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 22:17
Vazhdon marshimi pozitiv i Shkëndijës që me Erhan Selimin në pankinë koleksionoi fitoren e tretë të njëpasnjëshme në kampionat, njofton “infOSport.mk”. Shkëndija dominoi ndeshjen në tërësi, ndërsa në fund rezultati doli ...

Shkëlqejnë skuadrat shqiptare në Maqedoninë e Veriut! Kasami dy gola në Zvicër
Kampioni në fuqi, Shkëndija nga Tetova, vargon fitoren e tretë rresht dhe me hapa të shpejt ngjitet drejt kreut të tabelës në Maqedoninë e Veriut në futboll. Shkëndija para shikuesve të vet e mposhti me rezultat 2:0 ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 20:33
Kampioni në fuqi, Shkëndija nga Tetova, vargon fitoren e tretë rresht dhe me hapa të shpejt ngjitet drejt kreut të tabelës në Maqedoninë e Veriut në futboll. Shkëndija para shikuesve të vet e mposhti me rezultat 2:0 ...

Kuqezinjtë marrin triumfin e tretë ne rradhë në kampionat
Shkëndija fiton përballë Struga Trim&Lum duelin e xhiros së 7-të në LPFMV. Kuqezinjtë dominojnë dhe sërish fitojnë pa gol të pësuar. Kuqezinjtë marrin triumfin e tretë ne rradhë në kampionat Radeski zhbllokoi rezultatin ...
Albportali | 22-Sep-2019 20:27
Shkëndija fiton përballë Struga Trim&Lum duelin e xhiros së 7-të në LPFMV. Kuqezinjtë dominojnë dhe sërish fitojnë pa gol të pësuar. Kuqezinjtë marrin triumfin e tretë ne rradhë në kampionat Radeski zhbllokoi rezultatin ...

Shkëndija shënon fitoren e 3-të me rradhë, Shkupi ndali Ak.Pandev, Vardari morri kryesimin
Janë zhvilluar ndeshjet e javës së 7-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Skuadra kampione e Shkëndijës me Erhan Selimin në krye po vazhdon rrugëtimin e fitoreve, teksa sot shënoi edhe të tretën me ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 19:54
Janë zhvilluar ndeshjet e javës së 7-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Skuadra kampione e Shkëndijës me Erhan Selimin në krye po vazhdon rrugëtimin e fitoreve, teksa sot shënoi edhe të tretën me ...

Shkëndija merr fitoren e tretë radhazi dhe ngjitet në renditje, Osmani debuton me barazim te Shkupi
Trajneri Erhan Selimi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën në stolin e Shkëndijës, teksa sot ka arritur të regjistrojë edhe fitore ne tretë radhazi, me kuqezinjtë që mposhtën ekipin e Strugës me rezultatin 2-0. ...
SuperSport | 22-Sep-2019 18:14
Trajneri Erhan Selimi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën në stolin e Shkëndijës, teksa sot ka arritur të regjistrojë edhe fitore ne tretë radhazi, me kuqezinjtë që mposhtën ekipin e Strugës me rezultatin 2-0. ...

Fitojnë Shkëndija e Renova, barazon Shkupi
Xhiroja e 7-të në elitën e futbollit vendor ka rezultuar e mbarë për ekipet tetovare Shkëndijën dhe Renovën, pasi arritën të fitojnë gjegjësisht Struga Trim Lumin dhe Makedonija Gjorçe Petrovin. Finalizimet e Radeskit ...
Shenja | 22-Sep-2019 17:55
Xhiroja e 7-të në elitën e futbollit vendor ka rezultuar e mbarë për ekipet tetovare Shkëndijën dhe Renovën, pasi arritën të fitojnë gjegjësisht Struga Trim Lumin dhe Makedonija Gjorçe Petrovin. Finalizimet e Radeskit ...

Shkëndija me “marsh të tretë”, festojnë dhe Renova me Shkupin
Shkëndija ka lënë pas krahëve krizën e fillim sezonit dhe ka siguruar fitoren e tretë rresht në kampionat. Kampionët e Maqedonisë së Veriut mposhtën në shtëpi ekipin tjetër shqiptar të Struga Trim&Lum me rezultatin 2-0. ...
ABCNews | 22-Sep-2019 17:29
Shkëndija ka lënë pas krahëve krizën e fillim sezonit dhe ka siguruar fitoren e tretë rresht në kampionat. Kampionët e Maqedonisë së Veriut mposhtën në shtëpi ekipin tjetër shqiptar të Struga Trim&Lum me rezultatin 2-0. ...

Fitore bindëse për skuadrat kuqezi
Sot u zhvilluan katër ndeshje të javës së 7-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë. Skuadra e Vardarit shënoi fitoren e katërt me radhë , duke mundur skuadrën e Sileksit me 3-0. Me këtë fitore dhe 3 pikë të ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 17:42
Sot u zhvilluan katër ndeshje të javës së 7-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë. Skuadra e Vardarit shënoi fitoren e katërt me radhë , duke mundur skuadrën e Sileksit me 3-0. Me këtë fitore dhe 3 pikë të ...

Shkëndija-Struga Trim Lum, formacionet zyrtare
Shkëndija dhe Struga Trim Lum pas pak në Tetovë do të zhvillojnë ndeshjen e tyre të parë zyrtare në kuadër të Ligës së Parë Futbollistike të Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Aktualisht mysafirët nga Struga figurojnë ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 15:36
Shkëndija dhe Struga Trim Lum pas pak në Tetovë do të zhvillojnë ndeshjen e tyre të parë zyrtare në kuadër të Ligës së Parë Futbollistike të Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Aktualisht mysafirët nga Struga figurojnë ...

FC Shkupi me Jurinën do të sulmojë Akademia Pandevin
Pas dy ndeshjeve mungesë, për shkak pezullimit, te FC Shkupi rikthehet sulmuesi kroat, Marin Jurina, i cili do të udhëheq sulmin e skuadrës nga Çairi në transfertën ndaj Akademia Pandev, njofton “infOSport.mk”. Jurina ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 15:27
Pas dy ndeshjeve mungesë, për shkak pezullimit, te FC Shkupi rikthehet sulmuesi kroat, Marin Jurina, i cili do të udhëheq sulmin e skuadrës nga Çairi në transfertën ndaj Akademia Pandev, njofton “infOSport.mk”. Jurina ...

Selimi me të dy Ibraimat sulmon Struga Trim Lumin
Sot në futbollin vendor në program janë ndeshjet e javës së 7-të në LPFM, ndërsa bie në sy përballja mes dy skuadrave shqiptare, Shkëndijës dhe Struga Trim Lumit, që do të zhvillohet në Tetovë, njofton “infOSport.mk”. ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 15:19
Sot në futbollin vendor në program janë ndeshjet e javës së 7-të në LPFM, ndërsa bie në sy përballja mes dy skuadrave shqiptare, Shkëndijës dhe Struga Trim Lumit, që do të zhvillohet në Tetovë, njofton “infOSport.mk”. ...

VIDEO | Lenjani e Toma “këmbë floriri”, Kasami goleador
Sioni ka marrë kryesimin e kampionatit në Zvicër, pasi një ditë më parë mposhti në transfertë skuadrën e Xamax. Skuadra e Ermir Lenjanit e ka nisur në mënyrën më të mirë kampionatin dhe anësori i majtë vijon të jetë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 09:30
Sioni ka marrë kryesimin e kampionatit në Zvicër, pasi një ditë më parë mposhti në transfertë skuadrën e Xamax. Skuadra e Ermir Lenjanit e ka nisur në mënyrën më të mirë kampionatin dhe anësori i majtë vijon të jetë ...

Shkupi më i fortë ndaj Akademia Pandevit, rikthehen Jurina dhe Stojanovski
Shkupi pasditen e kësaj të diele do të përballet me Akademia Pandevin në transfertën për ndeshjen e vlefshme të xhiros së 7-të në elitën e futbollit vendor. Pas derbit të humbur në mesjavë nga Vardari në Çair, ku ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 00:35
Shkupi pasditen e kësaj të diele do të përballet me Akademia Pandevin në transfertën për ndeshjen e vlefshme të xhiros së 7-të në elitën e futbollit vendor. Pas derbit të humbur në mesjavë nga Vardari në Çair, ku ...

Derbi shqiptarë në Tetovë, Shkëndija – Struga Trim Lum
Me përballjen në mes Borecit dhe Rabotniçki, nis java e 7-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë. Kjo është përballje e parë, e cila zhvillohet gjatë ditës së shtunë, ndërsa 4 sfidat e tjera do të zhvillohen ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 13:24
Me përballjen në mes Borecit dhe Rabotniçki, nis java e 7-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë. Kjo është përballje e parë, e cila zhvillohet gjatë ditës së shtunë, ndërsa 4 sfidat e tjera do të zhvillohen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved