ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:28

Ndryshon numrin dosja e bujshme “184”, prokurorët e Dibrës zgjatin me tre muaj afatet: Po e studiojmë

Ndryshon numrin dosja e bujshme “184”, prokurorët e Dibrës zgjatin me tre muaj afatet: Po e studiojmë
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...
Telegraf | 23-Sep-2019 13:50
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...

“Dosja 184”/ Prokurorët bëjnë lëvizjen e papritur
Prokuroria e Dibrës ka vendosur zgjatjen me tre muaj, të afateve të hetimit të dosjes “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të PS-së, për pazaret e shit-blerjes së votave në Qarkun e Dibrës, gjatë ...
Lajmi i Fundit | 23-Sep-2019 13:01
Prokuroria e Dibrës ka vendosur zgjatjen me tre muaj, të afateve të hetimit të dosjes “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të PS-së, për pazaret e shit-blerjes së votave në Qarkun e Dibrës, gjatë ...

“Po e hetojmë”, zgjaten edhe me 3 muaj hetimet e dosjes “184”
Prokuroria e Dibrës ka vendosur zgjatjen me tre muaj të afateve të hetimit të dosjes “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të PS-së, për pazaret e shit-blerjes së votave në Qarkun e Dibrës, gjatë fushatës ...
Gazeta Dita | 23-Sep-2019 12:51
Prokuroria e Dibrës ka vendosur zgjatjen me tre muaj të afateve të hetimit të dosjes “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të PS-së, për pazaret e shit-blerjes së votave në Qarkun e Dibrës, gjatë fushatës ...

? Ndryshon numrin dosja e bujshme "184", prokurorët e Dibrës marrin vendimin e papritur!
Postuar: 23/09/2019 - 12:40 Prokuroria e Dibrës zgjat afatet për dosjen “184”. Mësohet se Prokurorët janë ende në fazën e studimit dhe për këtë arsye janë zgjatur afatet me 3 muaj. Prokurorët kanë marrë nën hetim dosjen ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 12:43
Postuar: 23/09/2019 - 12:40 Prokuroria e Dibrës zgjat afatet për dosjen “184”. Mësohet se Prokurorët janë ende në fazën e studimit dhe për këtë arsye janë zgjatur afatet me 3 muaj. Prokurorët kanë marrë nën hetim dosjen ...

Zgjaten hetimet për dosjen 184, prokurorët i ndryshojnë numrin
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me 3 muaj hetimet për dosjen 184. Drejtuesi i kësaj prokurorie, Rifat Kojku sëbashku me prokuroren Belina Zeneli vendosën që të ndryshojnë numrin e dosjes nga 184 në 385. Këta dy prokurorë ...
ABCNews | 23-Sep-2019 12:40
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me 3 muaj hetimet për dosjen 184. Drejtuesi i kësaj prokurorie, Rifat Kojku sëbashku me prokuroren Belina Zeneli vendosën që të ndryshojnë numrin e dosjes nga 184 në 385. Këta dy prokurorë ...

Zgjaten me tre muaj hetimet për dosjen “184”
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për hetimet mbi dosjen “184”, që u regjistrua për të hetuar shitblerjen e votave në zgjedhjet e pjesshme në Dibër në vitin 2016. Sipas burimeve, kjo dosje e bujshme ka ...
Lapsi | 23-Sep-2019 12:40
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për hetimet mbi dosjen “184”, që u regjistrua për të hetuar shitblerjen e votave në zgjedhjet e pjesshme në Dibër në vitin 2016. Sipas burimeve, kjo dosje e bujshme ka ...

Dosja 184 me numër të ri pas transferimit, Prokuroria e Dibrës i zgjat afatet me 3 muaj
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur afatet me 3 muaj për dosjen 184, e njohur për shitblerje votash nga përgjimet e 2016-ës, në të cilën janë përgjuar zyrtarë të lartë, kryesisht të PS. Pas transferimit nga Prokuroria e ...
Politiko | 23-Sep-2019 12:37
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur afatet me 3 muaj për dosjen 184, e njohur për shitblerje votash nga përgjimet e 2016-ës, në të cilën janë përgjuar zyrtarë të lartë, kryesisht të PS. Pas transferimit nga Prokuroria e ...

Ndryshon numrin dosja e bujshme “184”, prokurorët e Dibrës zgjatin me 3 muaj afatet: Po e studiojmë
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...
Medial | 23-Sep-2019 12:37
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...

Ndryshon numrin dosja e bujshme “184”, prokurorët e Dibrës zgjatin me 3 muaj afatet: Po e studiojmë
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 12:30
Prokuroria e Dibrës ka zgjatur me tre muaj afatet për dosjen e bujshme “184”, e cila përmban përgjimet e zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, ministrave, ish-ministrave dhe deputetëve, për pazaret e shit-blerjes së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved