ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 22:37

Shuhet ish-futbollisti i Luftëtarit, Gjirokastra në zi

Shuhet ish-futbollisti i Luftëtarit, Gjirokastra në zi
Një lajm i keq ka tronditur sot opinionin sportiv të qytetit të Gjirokastrës dhe jo vetëm. Bashkim Gaxhaj njihej nga të gjithë. Ai ka luajtur për bluzinjtë për 13 vite (2000-2013), ndërsa është ndarë nga jeta në moshën ...
ABCNews | 23-Sep-2019 17:19
Një lajm i keq ka tronditur sot opinionin sportiv të qytetit të Gjirokastrës dhe jo vetëm. Bashkim Gaxhaj njihej nga të gjithë. Ai ka luajtur për bluzinjtë për 13 vite (2000-2013), ndërsa është ndarë nga jeta në moshën ...

Ndahet nga jeta në moshën 37-vjeçare, ish-futbollisti i Luftëtarit
Sporti shqiptar në përgjithësi dhe futbolli në veçanti, ditën e sotme janë në zi. Kjo, pasi ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare ish-futbollisti i Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj, i cili ka luajtur për gjirokastritët nga ...
RTSH | 23-Sep-2019 17:28
Sporti shqiptar në përgjithësi dhe futbolli në veçanti, ditën e sotme janë në zi. Kjo, pasi ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare ish-futbollisti i Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj, i cili ka luajtur për gjirokastritët nga ...

Tronditet futbolli shqiptar! Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Luftëtarit
Postuar: 23/09/2019 - 15:13 Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti i Luftëtarit Futbolli shqiptar është tronditur ditën e sotme nga një lajm tragjik. Ish-mesfushori gjirokastrit, Bashkim Gaxhaj, ka ...
Sot.Al | 23-Sep-2019 15:16
Postuar: 23/09/2019 - 15:13 Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti i Luftëtarit Futbolli shqiptar është tronditur ditën e sotme nga një lajm tragjik. Ish-mesfushori gjirokastrit, Bashkim Gaxhaj, ka ...

Vdes në moshën 37-vjeçare ish-futbollisti shqiptar
Sporti shqiptar është në zi! Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-mesfushori i ekipit të futbollit të Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj. Futbollisti i ndjerë ka luajtur me ekipin gjirokastrit gjatë viteve 2000-2013, ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 14:48
Sporti shqiptar është në zi! Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-mesfushori i ekipit të futbollit të Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj. Futbollisti i ndjerë ka luajtur me ekipin gjirokastrit gjatë viteve 2000-2013, ...

Vdes në moshën 37-vjeçare ish-futbollisti shqiptar
Sporti shqiptar është në zi! Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-mesfushori i ekipit të futbollit të Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj. Futbollisti i ndjerë ka luajtur me ekipin gjirokastrit gjatë viteve 2000-2013, ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 14:45
Sporti shqiptar është në zi! Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-mesfushori i ekipit të futbollit të Luftëtarit, Bashkim Gaxhaj. Futbollisti i ndjerë ka luajtur me ekipin gjirokastrit gjatë viteve 2000-2013, ...

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë në moshën 37-vjeçare
Opinioni sportiv në qytetin e Gjirokastrës është gdhirë sot me një lajm të zi. Ish-mesfushori i Luftëtarit në vitet 2000-2013, Bashkim Gaxhaj, ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare. “Panorama Sport” mëson se Gaxhaj......
Zeri | 23-Sep-2019 14:03
Opinioni sportiv në qytetin e Gjirokastrës është gdhirë sot me një lajm të zi. Ish-mesfushori i Luftëtarit në vitet 2000-2013, Bashkim Gaxhaj, ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare. “Panorama Sport” mëson se Gaxhaj......

Ndahet nga jeta 20 vjeçari nga Ulqini
Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 20 vjeçare ndërroi jetë i riu nga Ulqini Emro Abazi. Emro vuante nga një sëmundje e rëndë të cilën nuk arriti ta përballonte. Emro para disa kohëve udhëtoi për në Gjermani për terapi ...
Ina-Online | 23-Sep-2019 08:43
Pas një sëmundje të rëndë, në moshën 20 vjeçare ndërroi jetë i riu nga Ulqini Emro Abazi. Emro vuante nga një sëmundje e rëndë të cilën nuk arriti ta përballonte. Emro para disa kohëve udhëtoi për në Gjermani për terapi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved