ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 17:48

Juventus në ankth: “Ronaldo ka një lodhje muskulare”

Juventus në ankth: “Ronaldo ka një lodhje muskulare”
Pas fitores së vuajtur kundër Verona, e marta sjell një tjetër test për Juventus, atë kundër Brescia në transfertë. Maurizio Sarri është më tepër i preokupuar për gjendjen e lojtarëve të tij, e në ankth mbi të gjithë e ...
Telegraf | 23-Sep-2019 15:37
Pas fitores së vuajtur kundër Verona, e marta sjell një tjetër test për Juventus, atë kundër Brescia në transfertë. Maurizio Sarri është më tepër i preokupuar për gjendjen e lojtarëve të tij, e në ankth mbi të gjithë e ...

Messi arrin në Milano së bashku me familjen e tij Edhe Lionel Messi tashmë gjendet në Milano. 10-shi i Barcelonës, Lionel Messi, ka ateruar në Milano. {411600} Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët...
Edhe Lionel Messi tashmë gjendet në Milano. 10-shi i Barcelonës, Lionel Messi, ka ateruar në Milano. Lexoni edhe: Mbappe arrin në Milano Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 17:40
Edhe Lionel Messi tashmë gjendet në Milano. 10-shi i Barcelonës, Lionel Messi, ka ateruar në Milano. Lexoni edhe: Mbappe arrin në Milano Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që ...

Sarri i brengosur për Cristiano Ronaldon
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 17:38
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...

17:30 Mbappe arrin në Milano Mbappe tashmë gjendet në...
Mbappe tashmë gjendet në Milano. Sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, tashmë ka arritur në Milano. Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që do të mbahet sonte në mbrëmje ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 17:34
Mbappe tashmë gjendet në Milano. Sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, tashmë ka arritur në Milano. Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që do të mbahet sonte në mbrëmje ...

Modric i dha fund dominimit të Messit dhe Ronaldos, a do të mposhten ata sërish?
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s, Mbrojtësi i Liverpoolit mposhti ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 17:34
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s, Mbrojtësi i Liverpoolit mposhti ...

Messi arrin në Milano së bashku me familjen e tij
Edhe Lionel Messi tashmë gjendet në Milano. 10-shi i Barcelonës, Lionel Messi, ka ateruar në Milano. Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që do të mbahet sonte në mbrëmje në ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 17:34
Edhe Lionel Messi tashmë gjendet në Milano. 10-shi i Barcelonës, Lionel Messi, ka ateruar në Milano. Ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë e FIFA-s për më të mirët e vitit 2019 që do të mbahet sonte në mbrëmje në ...

Mbappe arrin në Milano
Mbappe tashmë gjendet në Milano. Sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, tashmë ka arritur në Milano. MBAPPÉ ya está en Milán para los premios ‘The Best’. Recuerda que podrás seguir la gala con @jpedrerol a ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 17:28
Mbappe tashmë gjendet në Milano. Sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, tashmë ka arritur në Milano. MBAPPÉ ya está en Milán para los premios ‘The Best’. Recuerda que podrás seguir la gala con @jpedrerol a ...

Modric i dha fund dominimit të Messit dhe Ronaldos, a do të mposhten ata sërish?
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s. Mbrojtësi i Liverpoolit mposhti ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 17:14
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s. Mbrojtësi i Liverpoolit mposhti ...

Modric i dha fund dominimit të Messit dhe Ronaldos, a do të mposhten ata sërish?
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 17:10
A po i vjen fundi dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit? Virgil van Dijk është favorit për të rrëmbyer edhe cmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA, pasi rrëmbeu atë të UEFA-s, raporton Gazeta Express. ...

Sarri i brengosur për Cristiano Ronaldon
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 17:02
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...

Sarri i brengosur për Cristiano Ronaldon
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 16:44
Ronaldo mund të mos luajë të martën kundër Brescias. Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka konfirmuar se fitnesi i Cristiano Ronaldo do të vlerësohet para ndeshjes së radhës të Juventusit në Serie A kundër Brescia ...

Ja kandidati favorit për të fituar çmimin ‘Lojtari më i mirë në botë’
Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë. Në garë për çmimin “The Best” janë dyshja e përhershme, Ronaldo – Messi si dhe mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van ...
Lexo | 23-Sep-2019 16:03
Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë. Në garë për çmimin “The Best” janë dyshja e përhershme, Ronaldo – Messi si dhe mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van ...

Ja kandidati favorit për të fituar çmimin ‘Lojtari më i mirë në botë’
Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë.
Kosova Press | 23-Sep-2019 15:47
Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë.

Sarri: Ky sezon, më i vështiri në Serie A. Brescia meriton respekt
Pas fitores të së shtunës ndaj Hellas Verona, Juventusi do të rikthet në aksion nesër në mbrëmje kundër Brescia. Trajneri Sarri nënvizoi rëndësinë e kësaj sfidë dhe vazhdimësinë që duhet të ketë skuadra: “Është e ...
ABCNews | 23-Sep-2019 14:34
Pas fitores të së shtunës ndaj Hellas Verona, Juventusi do të rikthet në aksion nesër në mbrëmje kundër Brescia. Trajneri Sarri nënvizoi rëndësinë e kësaj sfidë dhe vazhdimësinë që duhet të ketë skuadra: “Është e ...

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi merr pjesë në manifestimin “The Best FIFA Football Awards”
Presidenti Agim Ademi po qëndron në Milano, ku do të marrë pjesë në ceremoninë “The Best FIFA Football Awards” me ftesë të presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino.
Kosova Press | 23-Sep-2019 15:37
Presidenti Agim Ademi po qëndron në Milano, ku do të marrë pjesë në ceremoninë “The Best FIFA Football Awards” me ftesë të presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino.

Van Dijk, Ronaldo apo Messi, kush do ta fitojë çmimin ‘Lojtari i Vitit’ nga FIFA?
Sot shtëpia botërore e futbollit, FIFA do të ndajë çmimet për më të mirët e vitit 2019, transmeton zeri.info Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe ylli i Barcelonës, ...
Zeri | 23-Sep-2019 15:01
Sot shtëpia botërore e futbollit, FIFA do të ndajë çmimet për më të mirët e vitit 2019, transmeton zeri.info Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe ylli i Barcelonës, ...

Ndeshja e kampionatit në mesjavë, Sarri vë në dyshim prezencën e Ronaldos
Këtë herë kalendari i serisë A ka përcaktuar që skuadrat të zbresin në fushë në mesjavë për të zhvilluar javën e pestë. Juventusi do të luajë në transfertë ndaj Breshias, ndërsa në konferencën për shtyp para ndeshjes, ...
Koha.mk | 23-Sep-2019 14:55
Këtë herë kalendari i serisë A ka përcaktuar që skuadrat të zbresin në fushë në mesjavë për të zhvilluar javën e pestë. Juventusi do të luajë në transfertë ndaj Breshias, ndërsa në konferencën për shtyp para ndeshjes, ...

Alarm te Juventusi, Ronaldo në gjendje jo të mirë fizike
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka mbajtur sot një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së mesjavës ndaj Brescias. ‘Bardhezinjët’ rikthehen në fushën e gjelbërt sërish ditën e martë, kur udhëtojnë te Brescia. ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 14:42
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka mbajtur sot një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së mesjavës ndaj Brescias. ‘Bardhezinjët’ rikthehen në fushën e gjelbërt sërish ditën e martë, kur udhëtojnë te Brescia. ...

FIFA sonte shpall më të mirët e vitit
Qyteti i Milanos sonte do të mirëpres mbrëmjen gala të ndarjes së çmimeve për të mirët e vitit nga ana e shtëpisë së futbollit botëror FIFA. Fituesit do të shpallen pas votimit të katër kategorive: trajnerëve, ...
Shenja | 23-Sep-2019 14:25
Qyteti i Milanos sonte do të mirëpres mbrëmjen gala të ndarjes së çmimeve për të mirët e vitit nga ana e shtëpisë së futbollit botëror FIFA. Fituesit do të shpallen pas votimit të katër kategorive: trajnerëve, ...

Alarm te Juventusi, Ronaldo në gjendje jo të mirë fizike
‘Bardhezinjët’ rikthehen në fushën e gjelbërt sërish ditën e martë, kur udhëtojnë te Brescia. Tekniku italian nuk ka konfirmuar mungesa të reja, përveç se ka dyshime nëse Ronaldo do luajë, përcjell . ”Kush pushon? Do të ...
Lajminet | 23-Sep-2019 14:24
‘Bardhezinjët’ rikthehen në fushën e gjelbërt sërish ditën e martë, kur udhëtojnë te Brescia. Tekniku italian nuk ka konfirmuar mungesa të reja, përveç se ka dyshime nëse Ronaldo do luajë, përcjell . ”Kush pushon? Do të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved