ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 01:48

Mblidhet shtabi i emergjencës në Vorë, Xhafaj përcjell bashkëbisedimin emocionues me dy vogëlushë

Mblidhet shtabi i emergjencës në Vorë, Xhafaj përcjell bashkëbisedimin emocionues me dy vogëlushë
Lëkundjet sizmike kanë vendosur në lëvizje të gjitha strukturat e shtetit, të cilat kanë kaluar në gjendje gatishmërie për të t’ju gjendur pranë familjeve të dëmtuara. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 22:32
Lëkundjet sizmike kanë vendosur në lëvizje të gjitha strukturat e shtetit, të cilat kanë kaluar në gjendje gatishmërie për të t’ju gjendur pranë familjeve të dëmtuara. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda ...

Tërmeti/ Sistemohen dy të moshuar me nipërit në Vorë, ministrja Balluku: Do nisë menjëherë riparimi i shtëpive
Postuar: 22/09/2019 - 19:33 Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me deputetët Fatmir Xhafaj dhe Sadi Vorpsi mblodhën Shtabin e Emergjencave në Bashkinë Vorë, ku pas njohjes me situatën ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 19:35
Postuar: 22/09/2019 - 19:33 Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me deputetët Fatmir Xhafaj dhe Sadi Vorpsi mblodhën Shtabin e Emergjencave në Bashkinë Vorë, ku pas njohjes me situatën ...

Tërmetii djeshëm, shikoni pasojat që ka shkaktuar në Kavajë (FOTO)
Postuar: 22/09/2019 - 19:26 Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 19:27
Postuar: 22/09/2019 - 19:26 Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më ...

Balluku viziton familjarët e prekura nga tërmeti në Vorë
Banesat e prekura nga tërmeti në fshatrat Dedej e Marqinet, në Vorë do të rikuperohen sa më parë. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku së bashku me deputetët Fatmir Xhafaj dhe Sadi Vorpsi vizituan ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:49
Banesat e prekura nga tërmeti në fshatrat Dedej e Marqinet, në Vorë do të rikuperohen sa më parë. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku së bashku me deputetët Fatmir Xhafaj dhe Sadi Vorpsi vizituan ...

Dëme të mëdha edhe në Kavajë, tërmeti bën të pabanueshëm pallatin
Pasojave të tërmetit të djeshëm nuk i ka shpëtuar as Kavaja. Edhe në këtë qytet, dëmet në banesa janë të konsiderueshme, ndërsa në disa prej tyre jetesa në to për momentin duket mision i pamundur. Siç shihet në fotot e ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 19:10
Pasojave të tërmetit të djeshëm nuk i ka shpëtuar as Kavaja. Edhe në këtë qytet, dëmet në banesa janë të konsiderueshme, ndërsa në disa prej tyre jetesa në to për momentin duket mision i pamundur. Siç shihet në fotot e ...

Mblidhet shtabi i emergjencës në Vorë, Balluku, Xhafaj e Vorpsi pranë familjeve të prekura nga tërmeti
Që prej pasdites së djeshme, të gjitha strukturat e shtetit kanë kaluar në gjendje gatishmërie për të t’ju gjendur pranë familjeve banesat e të cilëve u dëmtuan si pasojë e lëkundjeve të tërmetit. Tashmë vëmendja është ...
Lexo | 22-Sep-2019 19:04
Që prej pasdites së djeshme, të gjitha strukturat e shtetit kanë kaluar në gjendje gatishmërie për të t’ju gjendur pranë familjeve banesat e të cilëve u dëmtuan si pasojë e lëkundjeve të tërmetit. Tashmë vëmendja është ...

FOTO/ Tërmeti shkatërrimtar, ja pasojat që janë shkaktuar në Kavajë
Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më të prekurat nga tronditjet ...
Medial | 22-Sep-2019 18:47
Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më të prekurat nga tronditjet ...

FOTO/ Tërmeti shkatërrimtar, ja pasojat që janë shkaktuar në Kavajë
Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më të prekurat nga tronditjet ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 18:46
Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesat e vjetra private dhe pallatet e ndërtuara përpara viteve 90' ishin më të prekurat nga tronditjet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved