ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 12:26

Llapi fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit

Llapi fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit
Llapi ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Flamurtarit në ‘Xhemail Ibishi’ me rezultat Llapi e nisi shumë mirë takimin duke arritur të shënojë dy herë në minutat e parë të ndeshjes. Mërgim Pefqeli e hapi serinë e ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:57
Llapi ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Flamurtarit në ‘Xhemail Ibishi’ me rezultat Llapi e nisi shumë mirë takimin duke arritur të shënojë dy herë në minutat e parë të ndeshjes. Mërgim Pefqeli e hapi serinë e ...

Ballkani e mposht Vushtrrinë me rezultat bindës
Ballkani e ka mposhtur Vushtrrinë në javën e gjashtë të Superligës së Kosovës me rezultat bindës 5-2. Skuadra nga Theranda e dominoi ndeshjen për pjesën më të madhe të minutave, derisa golin e parë e shënuan me anë ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:54
Ballkani e ka mposhtur Vushtrrinë në javën e gjashtë të Superligës së Kosovës me rezultat bindës 5-2. Skuadra nga Theranda e dominoi ndeshjen për pjesën më të madhe të minutave, derisa golin e parë e shënuan me anë ...

Tri ndeshje interesante ditën e sotme e mbyllin javën e gjashtë në Ipko Superligë
Elita e futbollit kosovar ka startuar me javën e gjashtë ditën e diel ku janë zhvilluar tri ndeshje. Ndërkohë ditën e sotme java e gjashtë mbyllet me tri takime të tjera që zhvillohen me fillim nga ora 15:00. Kampioni ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 11:11
Elita e futbollit kosovar ka startuar me javën e gjashtë ditën e diel ku janë zhvilluar tri ndeshje. Ndërkohë ditën e sotme java e gjashtë mbyllet me tri takime të tjera që zhvillohen me fillim nga ora 15:00. Kampioni ...

Mezani i zhgënjyer nga gabimet e mëdha të lojtarëve të tij
Gjilani ka pësuar humbjen e dytë këtë kampionat, derisa është mposhtur nga Prishtina 2-1. Pas ndeshjes trajneri i Gjilanit, Gentijan Mezani e ka komplimentuar fillimisht Prishtinën për fitoren e arritur. “Mendoi që kemi ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 08:52
Gjilani ka pësuar humbjen e dytë këtë kampionat, derisa është mposhtur nga Prishtina 2-1. Pas ndeshjes trajneri i Gjilanit, Gentijan Mezani e ka komplimentuar fillimisht Prishtinën për fitoren e arritur. “Mendoi që kemi ...

Dallku flet pas debutimit me fitore: Të rëndësishme janë tri pikët, i përgëzojëlojtarët për fitoren
Armend Dallku e ka nisur me fitore aventurën si trajner i skuadrës së parë të Prishtinës. Tekniku vushtrrias debutoi në bankinën e kryeqytetasve në derbi ndaj Gjilanit, ku triumfoi me rezultat të ngushtë 2-1. Dallku ka ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 08:42
Armend Dallku e ka nisur me fitore aventurën si trajner i skuadrës së parë të Prishtinës. Tekniku vushtrrias debutoi në bankinën e kryeqytetasve në derbi ndaj Gjilanit, ku triumfoi me rezultat të ngushtë 2-1. Dallku ka ...

Sherri me Inzaghin, Immobile kërkon publikisht falje
Ciro Immobile shënoi golin e parë në fitoren 2-0 të Lazios ndaj Parmës, por kur u zëvendësua në minutën e 60-të, pati një debat të nxehtë me teknikun Inzaghi dhe pjesën tjetër të stafit teknik. Kjo sjellje e tij nuk u ...
ABCNews | 23-Sep-2019 13:34
Ciro Immobile shënoi golin e parë në fitoren 2-0 të Lazios ndaj Parmës, por kur u zëvendësua në minutën e 60-të, pati një debat të nxehtë me teknikun Inzaghi dhe pjesën tjetër të stafit teknik. Kjo sjellje e tij nuk u ...

Rekordi i Liverpul, 6 javë vetëm fitore (VIDEO)
mapo.al Liverpool ka fituar ndeshjen e gjashtë radhazi në Premier League. Këtë herë viktima e “The Reds” ka qenë Chelsea që është mposhtur me rezultatin 2-1. Megjithatë ishte një ndeshje e vuajtur e miqve, të cilët kanë ...
Mapo | 22-Sep-2019 19:29
mapo.al Liverpool ka fituar ndeshjen e gjashtë radhazi në Premier League. Këtë herë viktima e “The Reds” ka qenë Chelsea që është mposhtur me rezultatin 2-1. Megjithatë ishte një ndeshje e vuajtur e miqve, të cilët kanë ...

Llapi e turpëron Flamurtarin
Llapi e ka mposhtur lehtë Flamurtarin në Prishtinë me rezultat 1-5. Shifrat i zhbllokoi Mergim Pefqeli në minutën e 12-të. Vetëm 75 sekonda më vonë Mentor Zhdrella realizoi per 0-2. Blendi Memaj në fund të pjesës parë ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 17:06
Llapi e ka mposhtur lehtë Flamurtarin në Prishtinë me rezultat 1-5. Shifrat i zhbllokoi Mergim Pefqeli në minutën e 12-të. Vetëm 75 sekonda më vonë Mentor Zhdrella realizoi per 0-2. Blendi Memaj në fund të pjesës parë ...

Llapi fiton ndaj Flamurtarit
Llapi ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Flamurtarit në ‘Xhemail Ibishi’ me rezultat Llapi e nisi shumë mirë takimin duke arritur të shënojë dy herë në minutat e parë të ndeshjes. Mërgim Pefqeli e hapi serinë e ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 17:06
Llapi ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Flamurtarit në ‘Xhemail Ibishi’ me rezultat Llapi e nisi shumë mirë takimin duke arritur të shënojë dy herë në minutat e parë të ndeshjes. Mërgim Pefqeli e hapi serinë e ...

Ballkani ‘shkatërron’ Vushtrrinë – Llapi deklason Flamurtarin, ndërsa Drenica fiton në Ferizaj
Skuadra e Llapit nuk po ndalet! Llapi ka shënuar sërish ndaj Flamurtarit, për të thelluar edhe më shumë epërsinë ndaj ekipit nga kqyeqyteti, raporton GazetaBlic. Golin e katërt për Llapin në duelin ndaj Flamurtarit e ka ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 16:54
Skuadra e Llapit nuk po ndalet! Llapi ka shënuar sërish ndaj Flamurtarit, për të thelluar edhe më shumë epërsinë ndaj ekipit nga kqyeqyteti, raporton GazetaBlic. Golin e katërt për Llapin në duelin ndaj Flamurtarit e ka ...

Arbër Zeneli po rikthehet
Skuadra e Ballkanit ka shënuar edhe njëherë ndaj Vushtrrisë. Golin e tretë në këtë duel për skuadrën e Ballkanit e ka shënuar, Visar Berisha, raporton GazetaBlic. Berisha ka shënuar pas 59 minutave lojë nga goditja e ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 16:46
Skuadra e Ballkanit ka shënuar edhe njëherë ndaj Vushtrrisë. Golin e tretë në këtë duel për skuadrën e Ballkanit e ka shënuar, Visar Berisha, raporton GazetaBlic. Berisha ka shënuar pas 59 minutave lojë nga goditja e ...

Llapi nuk ndalet, shënon sërish ndaj Flamurtarit
Me të filluar pjesa e dytë është shënuar gol në takimin Ballkani – Vushtrria. Skuadra e Ballkanit ka gjetur golin e dytë dhe ka rikthyer epërsinë ndaj Vushtrrisë, raporton GazetaBlic . Golin e dytë për skuadrën e Ismet ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 16:31
Me të filluar pjesa e dytë është shënuar gol në takimin Ballkani – Vushtrria. Skuadra e Ballkanit ka gjetur golin e dytë dhe ka rikthyer epërsinë ndaj Vushtrrisë, raporton GazetaBlic . Golin e dytë për skuadrën e Ismet ...

Prishtinës i lëndohet mbrojtësi Haliti, ja sa do të mungojë?
Prishtina të dielën shënoi fitore 2:1 kundër Gjilanit, derisa trajneri Armend Dallku debutoi në mënyrën më të mirë. Mëgjithatë, “bardhekaltërit” morën një lajm të keq, sepse iu lëndua mbrojtësi, Ahmet Haliti. ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 16:14
Prishtina të dielën shënoi fitore 2:1 kundër Gjilanit, derisa trajneri Armend Dallku debutoi në mënyrën më të mirë. Mëgjithatë, “bardhekaltërit” morën një lajm të keq, sepse iu lëndua mbrojtësi, Ahmet Haliti. ...

Armend Dallku e fillon aventurën te Prishtina me fitore ndaj Gjilanit
Prishtina e ka mposhtur Gjilanin në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës me rezultat 2-1 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ Kryeqytetasit e filluan ndeshjen mirë duke e rrezikuar portën e mysafirëve me anë të ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 22:00
Prishtina e ka mposhtur Gjilanin në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës me rezultat 2-1 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ Kryeqytetasit e filluan ndeshjen mirë duke e rrezikuar portën e mysafirëve me anë të ...

Superliga: Përfundojnë pjesët e para me këto rezultate
Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës që po zhvillohen nga ora 15:00 në kuadër të xhiros së gjashtë. Llapi është duke fituar si mysafir i Flamurtarit me rezultat 0-3. Golat për llapjanët i shënuan ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 15:58
Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës që po zhvillohen nga ora 15:00 në kuadër të xhiros së gjashtë. Llapi është duke fituar si mysafir i Flamurtarit me rezultat 0-3. Golat për llapjanët i shënuan ...

Llapi s’përmbahet, 2 gola brenda 2 minutave
Llapi ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Flamurtarit në Prishtinë. Golin e parë e shënoi Mergim Pefqeli në minutën e 12-të. Rezultatin e dyfishoi Mentor Zhdrella vetëm 70 sekonda më vonë. /IndeksOnline/
Indeks Online | 23-Sep-2019 15:21
Llapi ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Flamurtarit në Prishtinë. Golin e parë e shënoi Mergim Pefqeli në minutën e 12-të. Rezultatin e dyfishoi Mentor Zhdrella vetëm 70 sekonda më vonë. /IndeksOnline/

Superliga live: Nisin tri ndeshjet e sotme të javës së gjashtë në Superligën e Kosovës
Elita e futbollit kosovar ka startuar me javën e gjashtë ditën e diel ku janë zhvilluar tri ndeshje. Ndërkohë ditën e sotme java e gjashtë mbyllet me tri takime të tjera që zhvillohen me fillim nga ora 15:00. Kampioni ...
Zeri | 23-Sep-2019 15:08
Elita e futbollit kosovar ka startuar me javën e gjashtë ditën e diel ku janë zhvilluar tri ndeshje. Ndërkohë ditën e sotme java e gjashtë mbyllet me tri takime të tjera që zhvillohen me fillim nga ora 15:00. Kampioni ...

Te FC Prishtina priten reforma, kjo është gjendja e aksioneve klub
Klubi ma i madh kosovar, FC Prishtina pritet që të reformohet, raporton Zëri.info. Momentalisht në klubin kosovar më së shumti aksione ka presidenti Remzi Ejupi, derisa në pozitën e dytë është Rrahman Hajredini për të ...
Zeri | 23-Sep-2019 14:58
Klubi ma i madh kosovar, FC Prishtina pritet që të reformohet, raporton Zëri.info. Momentalisht në klubin kosovar më së shumti aksione ka presidenti Remzi Ejupi, derisa në pozitën e dytë është Rrahman Hajredini për të ...

Armend Thaçi dhe Besart Cecelia mysafirët e radhës në ’90 Plus’
Të hënën në emisionin “90 Plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaçi dhe ndihmës-trajneri i Trepçës ’89, Besart Cecelia, shkruan zeri.info Si çdo herë......
Zeri | 23-Sep-2019 09:54
Të hënën në emisionin “90 Plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaçi dhe ndihmës-trajneri i Trepçës ’89, Besart Cecelia, shkruan zeri.info Si çdo herë......

Sot mbyllet java e gjashtë e Superligës së Kosovë
Sot zhvillohen tri ndeshjet e fundit të javës së gjashtë në Superligën e Kosovës.
Kosova Press | 23-Sep-2019 09:21
Sot zhvillohen tri ndeshjet e fundit të javës së gjashtë në Superligën e Kosovës.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved