ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:15

Interi i Contes për rekord, mbrojtja më e mirë në Europë

Interi i Contes për rekord, mbrojtja më e mirë në Europë
Mbrojtja e Interit është jo vetëm më e mira në Itali, por edhe më e mira e në pesë kampionatet kryesore europiane. Zikaltërit e Artonio Contes kanë bërë paraqitje të shkëlqyera në prapavijë, ku kanë lejuar vetëm një gol ...
ABCNews | 23-Sep-2019 15:08
Mbrojtja e Interit është jo vetëm më e mira në Itali, por edhe më e mira e në pesë kampionatet kryesore europiane. Zikaltërit e Artonio Contes kanë bërë paraqitje të shkëlqyera në prapavijë, ku kanë lejuar vetëm një gol ...

VIDEO/ Nuk ka dyshime, Inter është skuadra anti-Juventus në Serie A
Testi I parë I forcës u kalua me sukses dhe tani Inter i Antonio Conte ka të gjithë të drejtën të pretendojë se është favorit për titull. Askush nuk ka bërë më mirë se zikaltërit në këtë fillim të kampionatit italian: ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 12:11
Testi I parë I forcës u kalua me sukses dhe tani Inter i Antonio Conte ka të gjithë të drejtën të pretendojë se është favorit për titull. Askush nuk ka bërë më mirë se zikaltërit në këtë fillim të kampionatit italian: ...

VIDEO/ Nuk ka dyshime, Inter është skuadra anti-Juventus në Serie A
Testi I parë I forcës u kalua me sukses dhe tani Inter i Antonio Conte ka të gjithë të drejtën të pretendojë se është favorit për titull. Askush nuk ka bërë më mirë se zikaltërit në këtë fillim të kampionatit italian: ...
E Dua Sportin | 23-Sep-2019 14:03
Testi I parë I forcës u kalua me sukses dhe tani Inter i Antonio Conte ka të gjithë të drejtën të pretendojë se është favorit për titull. Askush nuk ka bërë më mirë se zikaltërit në këtë fillim të kampionatit italian: ...

Conte mund ta ndalë dominimin e skuadrës së tij të zemrës
Një tifoz jetësor i Juventusit dhe ish-trajner e lojtar i skuadrës torineze, Antonio Conte, mund të jetë njeriu që më në fund ndal dominimin e Juventusit në Serie A, pas tetë titujve rresht të fituar. Conte ka marrë ...
EkonomiaOnline | 23-Sep-2019 10:31
Një tifoz jetësor i Juventusit dhe ish-trajner e lojtar i skuadrës torineze, Antonio Conte, mund të jetë njeriu që më në fund ndal dominimin e Juventusit në Serie A, pas tetë titujve rresht të fituar. Conte ka marrë ...

“Diga” kuqezi e mban kundërshtarin lart
Statistikat historike thonë se spektatori mund të presë të shohë, në secilin derbi, 2.68 gola. Këtë herë, megjithatë, mesatarja mund të bjerë pak, sipas “implikimeve” të tjera. Mbrëmjen e kësaj të shtune përballen dy ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 10:59
Statistikat historike thonë se spektatori mund të presë të shohë, në secilin derbi, 2.68 gola. Këtë herë, megjithatë, mesatarja mund të bjerë pak, sipas “implikimeve” të tjera. Mbrëmjen e kësaj të shtune përballen dy ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved