ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:15

“I shihni pritjet që po bën?”, Kimmich zgjedh midis Neuer dhe Ter Stegen

“I shihni pritjet që po bën?”, Kimmich zgjedh midis Neuer dhe Ter Stegen
Në kombëtaren gjermane ka një çështje në lidhje me portën. Manuel Neuer është prej vitesh titullar, ndërsa Marc-Andre Ter Stegen nuk po arrin ta rrëzojë nga froni. “Gardiani” i Bayernit ka hasur vështirësi këto vitet e ...
ABCNews | 23-Sep-2019 17:01
Në kombëtaren gjermane ka një çështje në lidhje me portën. Manuel Neuer është prej vitesh titullar, ndërsa Marc-Andre Ter Stegen nuk po arrin ta rrëzojë nga froni. “Gardiani” i Bayernit ka hasur vështirësi këto vitet e ...

Debati i “zjarrtë” midis dy “gardianëve” gjerman, ja si shprehet mbrojtësi i Bajernit…
Mbrojtësi Bajernit të Mynihut, Joshua Kimmich ka folur për mosmarreveshjet që po zhvillohen kohët e fundit mes Manuel Neuerit dhe Ter Stegen. Konkurrenca në portën e përfaqësueses së Gjermanisë, ka bërë që dy ...
Standard | 23-Sep-2019 15:44
Mbrojtësi Bajernit të Mynihut, Joshua Kimmich ka folur për mosmarreveshjet që po zhvillohen kohët e fundit mes Manuel Neuerit dhe Ter Stegen. Konkurrenca në portën e përfaqësueses së Gjermanisë, ka bërë që dy ...

Kimih: Ter Tegen nuk ka sulmuar Nojerin
Futbollisti i Bajern Munihut, Xhoshua Kimih, është përfshirë në debatin që ekizston mes Nojerin dhe Ter Stegen. Ai ka folur në lidhje me rivalitetin e të dy “Gardianëve”. Mbrojtësi nuk mendon se portieri i Barcelonës ka ...
Alsat-M | 23-Sep-2019 12:24
Futbollisti i Bajern Munihut, Xhoshua Kimih, është përfshirë në debatin që ekizston mes Nojerin dhe Ter Stegen. Ai ka folur në lidhje me rivalitetin e të dy “Gardianëve”. Mbrojtësi nuk mendon se portieri i Barcelonës ka ...

Debati për portën e Gjermanisë, Kimish kundër bosëve: Ter Shtegen nuk ka faj
Vazhdon ende de bati për numrin 1 të portës së kombëtares gjermane. Andre Ter Shtegen nuk është i kënaqur me aktivizimin me “pancerat”, duke u shprehur javën që shkoi se kërkonte më shumë minuta si titullar. Fjalë këto ...
InFokusi | 23-Sep-2019 09:54
Vazhdon ende de bati për numrin 1 të portës së kombëtares gjermane. Andre Ter Shtegen nuk është i kënaqur me aktivizimin me “pancerat”, duke u shprehur javën që shkoi se kërkonte më shumë minuta si titullar. Fjalë këto ...

Neuer flet për të ardhmen e tij, tregon dëshirën e tij
Portieri i Bayern Munich fillimisht ishte futur në një polemikë me portierin e Barcelonës dhe shokun e tij tek kombëtarja e Gjermanisë, Marc Andre Ter – Stegen, kurse së fundmi ka folur edhe për të ardhmen e tij. Manuel ...
Lajminet | 22-Sep-2019 13:14
Portieri i Bayern Munich fillimisht ishte futur në një polemikë me portierin e Barcelonës dhe shokun e tij tek kombëtarja e Gjermanisë, Marc Andre Ter – Stegen, kurse së fundmi ka folur edhe për të ardhmen e tij. Manuel ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved