ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 19:03

Grezdën e “kryqëzojnë”, ky vendim nga Gerrard tregon shumë!

Grezdën e “kryqëzojnë”, ky vendim nga Gerrard tregon shumë!
Eros Grezda nuk po kalon një moment aspak pozitiv. Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit nuk është grumbulluar prej shumë muajsh me ekipin e parë, por dhe kur ka luajtur për të rinjtë, ka qenë problematik. ...
ABCNews | 23-Sep-2019 11:13
Eros Grezda nuk po kalon një moment aspak pozitiv. Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit nuk është grumbulluar prej shumë muajsh me ekipin e parë, por dhe kur ka luajtur për të rinjtë, ka qenë problematik. ...

Pështyu kundërshtarin, Gerard përjashton Grezdën: Nuk do luajë më kurrë me Rangers!
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 13:58
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...

Lerda ndryshon modul: Mala mbrojtës, dëmtohet Asani
Partizani dhe Bylisi janë gati të zbresin në fushë, ndërkohë që janë mësuar edhe formacionet e të dyja ekipeve. Trajneri Franco Lerda është dorëzuar dhe tanimë të kuqtë do të luajnë me modulin 4-3-3. Sakrifikohet ...
ABCNews | 21-Sep-2019 15:23
Partizani dhe Bylisi janë gati të zbresin në fushë, ndërkohë që janë mësuar edhe formacionet e të dyja ekipeve. Trajneri Franco Lerda është dorëzuar dhe tanimë të kuqtë do të luajnë me modulin 4-3-3. Sakrifikohet ...

Pështyu kundërshtarin, Zherard përjashton Grezdën
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rejnxhersi në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin ...
Shenja | 21-Sep-2019 15:43
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rejnxhersi në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin ...

Legjenda e Liverpoolit me fjalë të rënda për Eros Grezdën
Eros Grezda është përfshirë në një sherr me kundërshtarin e tij gjatë një takimi me të rinjtë e Rangersit, ku ai tashmë aktivizohet. Gjatë sherrit Grezda në nerva e sipër e ka pështyrë kundërshtarin e ti, duke......
Zeri | 21-Sep-2019 14:42
Eros Grezda është përfshirë në një sherr me kundërshtarin e tij gjatë një takimi me të rinjtë e Rangersit, ku ai tashmë aktivizohet. Gjatë sherrit Grezda në nerva e sipër e ka pështyrë kundërshtarin e ti, duke......

Gerrard përjashton Grezdën pasi pështyu kundërshtarin: “Nuk do luajë më kurrë me Rangers!”
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 14:21
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...

Gerrard i tregon derën Eros Grezdës
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 13:56
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...

Gerrardi i tregon derën Eros Grezdës
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 13:47
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...

Gerrard përjashton Grezdën pasi pështyu kundërshtarin: “Nuk do luajë më kurrë me Rangers!”
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 13:43
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...

Dalin pamjet e përleshjes së futbollistit Drinkwater në një klub nate
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 13:36
Eros Grezda është dënuar nga klubi i tij. Ai ka bërë një gjest jo të hijshëm në ndeshjen e Ranger U-21 kundër Ballymena United. Grezda u paraqit si titullar por në një moment humbi toruan dhe pështyu kundërshtarin e ...

Gerrard i komunikon lajmin e keq Eros Grezdës
Eros Grezda është në telashe të mëdha, pasi pështyu kundërshtarin e tij në ndeshjen e Rangers U-21 kundër Ballymena United. Shqiptari luajti si titullar, por humbi toruan duke bërë gjestin skandaloz ndaj Andrew Burns. ...
Lexo | 21-Sep-2019 13:21
Eros Grezda është në telashe të mëdha, pasi pështyu kundërshtarin e tij në ndeshjen e Rangers U-21 kundër Ballymena United. Shqiptari luajti si titullar, por humbi toruan duke bërë gjestin skandaloz ndaj Andrew Burns. ...

Pasi e pështyu lojtarin kundërshtar, Gerrard i thotë Grezdës të largohet nga Rangers
Eros Grezda është shumë afër të largohet nga Rangers, pasi nuk është në planet e trajnerit Steven Gerrard. Legjenda e Liverpoolit ka thënë se reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë nuk do të luajë përsëri për klubin, ...
Kosova Sot | 21-Sep-2019 12:57
Eros Grezda është shumë afër të largohet nga Rangers, pasi nuk është në planet e trajnerit Steven Gerrard. Legjenda e Liverpoolit ka thënë se reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë nuk do të luajë përsëri për klubin, ...

Pështyu kundërshtarin, Gerard përjashton Grezdën: Nuk do luajë më kurrë me Rangers!
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...
SuperSport | 21-Sep-2019 12:39
Eros Grezda është në telashe serioze. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen paqe në këtë sezon te Rangers në kampionatin skocez. Fillimisht erdhi përjashtimi nga kombëtarja shqiptare nga trajneri Edy Reja që në grumbullimin e ...

Pasi e pështyu lojtarin kundërshtar, Gerrard i thotë Grezdës të largohet nga Rangers
Eros Grezda është shumë afër të largohet nga Rangers, pasi nuk është në planet e trajnerit Steven Gerrard. Legjenda e Liverpoolit ka thënë se reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë nuk do të luajë përsëri për klubin, ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 12:37
Eros Grezda është shumë afër të largohet nga Rangers, pasi nuk është në planet e trajnerit Steven Gerrard. Legjenda e Liverpoolit ka thënë se reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë nuk do të luajë përsëri për klubin, ...

“Nuk ka vend për të në fushë”, Grezda në telashe të mëdha!
Eros Grezda është në telashe. Prej muajit prill ai nuk luan për ekipin e parë të Rangers dhe në Skoci i kanë bërë dalje. Sulmuesi anësor ka menduar t’a shtojë edhe më shumë telashet vetes. I aktivizuar me ekipin e ...
ABCNews | 21-Sep-2019 12:04
Eros Grezda është në telashe. Prej muajit prill ai nuk luan për ekipin e parë të Rangers dhe në Skoci i kanë bërë dalje. Sulmuesi anësor ka menduar t’a shtojë edhe më shumë telashet vetes. I aktivizuar me ekipin e ...

Gerrard i vendosur ta largojë Grezdën nga Rangers
Trajneri i Rangers, Gerrard, ka bërë të qartë se Eros Grezda nuk do të paraqitet më me klubin e tij, pasi ai ishte akuzuar se ka pështyrë një lojtarë gjatë ndeshjes me U21. “Grezdës i është thënë në sy se cila është ...
Lajminet | 21-Sep-2019 11:42
Trajneri i Rangers, Gerrard, ka bërë të qartë se Eros Grezda nuk do të paraqitet më me klubin e tij, pasi ai ishte akuzuar se ka pështyrë një lojtarë gjatë ndeshjes me U21. “Grezdës i është thënë në sy se cila është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved