ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 03:47

Frikë nga tifozët e Manchester United: Pogba blen një qen roje

Frikë nga tifozët e Manchester United: Pogba blen një qen roje
Një qen roje për të luftuar frikën nga tifozët. Duket se është kjo zgjidhja e bërë nga Paul Pogba, si pasojë e kërcënimeve të marrë nga mbështetësit e Manchester United. Sipas asaj që bën të ditur The Sun, mesfushori ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 16:42
Një qen roje për të luftuar frikën nga tifozët. Duket se është kjo zgjidhja e bërë nga Paul Pogba, si pasojë e kërcënimeve të marrë nga mbështetësit e Manchester United. Sipas asaj që bën të ditur The Sun, mesfushori ...

Mourinho “hakmerret” me “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e gjashtë
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 15:37
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

Mourinho pranon se e meritoi shkarkimin nga Unitedi, por thotë se situata aktualisht është më e keqe
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 13:16
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...

Fornals: Jam gati për Premier League, ky do jetë një sezon special
Fantazisti i West Ham United, Pablo Fornals, ndihet mëse i lumtur në Londër, aty ku u transferua këtë merkato vere nga Villareal. Spanjolli bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Manchester United, duke qenë një ndër më ...
ABCNews | 23-Sep-2019 13:50
Fantazisti i West Ham United, Pablo Fornals, ndihet mëse i lumtur në Londër, aty ku u transferua këtë merkato vere nga Villareal. Spanjolli bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Manchester United, duke qenë një ndër më ...

Solskjaer: Maguire, mund të jetë kapiteni i ardhshëm i United
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se qendërmbrojtësi, Harry Maguire mund të jetë kapiten në të ardhmen.
Kosova Press | 23-Sep-2019 16:08
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se qendërmbrojtësi, Harry Maguire mund të jetë kapiten në të ardhmen.

Mourinho pranon se e meritoi shkarkimin nga Unitedi, por thotë se situata aktualisht është më e keqe
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...
E Dua Sportin | 23-Sep-2019 15:01
Jose Mourinho ka pranuar se e ka merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo nuk po e shijon vuajtjen e Djajve të Kuq nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. Pas humbjes nga West Hami (2-0), ...

“Manchesteri nuk do të mund të renditet as në 6-shen më të mirë”
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
Koha.mk | 23-Sep-2019 13:16
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

Manchester United në kolaps, mposhtet në transfertë
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 20:02
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...

Mourinho “hakmerret” me “Djajtë e Kuq”: S’janë as për vendin e gjashtë
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...
InFokusi | 23-Sep-2019 13:01
José Mourinho vazhdon të jetë pa një ekip, por mbetet protagonist në studiot televizive. Opinioni i tij në “Sky Sport” pas humjes 2-0 të Manchester ndaj West Hamit, ka ngjallur interesin e tifozëve të “Djajve të Kuq”. ...

“Jam i tronditur dhe pikëlluar nga Manchester United” Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cres
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 12:52
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...

“Jam i tronditur dhe pikëlluar nga Manchester United”
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 12:51
Legjenda e Manchester United, Roy Keane, ka thënë se ndihet i tronditur dhe thellësisht i pikëlluar nga ish-klubi i tij, pas humbjes kundër West Hamit të dielën. Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell shënuan nga një ...

VIDEO/ Man.United në kolaps total, i thyen dhe West Ham
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 17:20
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...

Pogba me sigurim shtesë prej 15 mijë paundësh !
Poll Pogba prej fundit të sezonit të kaluar nuk po kalon çaste të lumtura te Mançester Junajted. Tifozët e anglezëve kanë nisur një fushatë ku kërkojnë largimin e Pogba, teksa banderolat janë shfaqur jashtë qendrës ...
Alsat-M | 23-Sep-2019 12:43
Poll Pogba prej fundit të sezonit të kaluar nuk po kalon çaste të lumtura te Mançester Junajted. Tifozët e anglezëve kanë nisur një fushatë ku kërkojnë largimin e Pogba, teksa banderolat janë shfaqur jashtë qendrës ...

Video/ “Djajtë e Kuq” rikthehen sërish në “krizë”, dështojnë në transfertë
Situata tek Manchester United duket se nuk ka përmirësime pas ndeshjes së humbur në transfertë me West Ham ditën e djeshme. Pas dy sukseseve të mëparshme në Premier league dhe Europa League djajtë e kuq nuk arritën të ...
Standard | 23-Sep-2019 11:35
Situata tek Manchester United duket se nuk ka përmirësime pas ndeshjes së humbur në transfertë me West Ham ditën e djeshme. Pas dy sukseseve të mëparshme në Premier league dhe Europa League djajtë e kuq nuk arritën të ...

Gary Neville: Ja çka duhet të bëjë Solskjaeri
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...
Medial | 23-Sep-2019 11:21
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...

Gary Neville: Ja çka duhet të bëjë Solskjaeri
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...
Arbresh | 23-Sep-2019 11:11
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzojë 100 milionë euro për t’a kompletuar ekipin. West Ham dje i befasoi “Djajtë e Kuq”, duke arritur t’i mposhtë me ...

Neville: Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro për t’u kompletuar.
Kosova Press | 23-Sep-2019 10:31
Legjenda e Manchester United, Gary Neville beson që trajneri Ole Gunnar Solskjaer duhet të shpenzoi 100 milionë euro për t’u kompletuar.

Solskjaer i nënshkruan autografe, tifozët i thonë: ”Do shkarkohesh në mëngjes”
Ole Gunnar Solskjaerit iu tha se do të ‘shkarkohet në mëngjes’ nga dy tifozë jashtë stadiumit të Londrës pasi Manchester United humbi 2-0 ndaj West Ham United. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan ...
Gazeta Observer | 23-Sep-2019 10:20
Ole Gunnar Solskjaerit iu tha se do të ‘shkarkohet në mëngjes’ nga dy tifozë jashtë stadiumit të Londrës pasi Manchester United humbi 2-0 ndaj West Ham United. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan ...

Solskjaer i nënshkruan autografe, tifozët i thonë: ”Do shkarkohesh në mëngjes”
Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan formën katastrofale të United – me ‘Djajt e Kuq’ që nuk kishin fituar një ndeshje si mysafir që nga fitorja e famshme 3-1 ndaj PSG në mars. Megjithë zhgënjimin, ...
Lajminet | 23-Sep-2019 10:14
Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell vazhduan formën katastrofale të United – me ‘Djajt e Kuq’ që nuk kishin fituar një ndeshje si mysafir që nga fitorja e famshme 3-1 ndaj PSG në mars. Megjithë zhgënjimin, ...

Mourinho: United nuk do renditet as në 6 vendet e para
Manchester United dhe Jose Mourinho po shndërrohen dita-ditës në rivalë. Që nga shkarkimi i tij në muajin dhjetor të vitit të shkuar, Mou e ka kritikuar shpeshherë klubin e “Djajve të Kuq”. Sot, i ftuar në studiot e Sky ...
ABCNews | 22-Sep-2019 22:17
Manchester United dhe Jose Mourinho po shndërrohen dita-ditës në rivalë. Që nga shkarkimi i tij në muajin dhjetor të vitit të shkuar, Mou e ka kritikuar shpeshherë klubin e “Djajve të Kuq”. Sot, i ftuar në studiot e Sky ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved