ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:31

ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes

ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 22:13
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...

Xavi: Nuk e kam problem të bëhem trajner i Barcës – e di çfarë dëshiron Messi
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 17:31
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...

Valverde i shqetësuar me humbjen nga Granada
Humbje e dytë në këtë fillim sezonit ka sjell lajm të keq për Barcelonën dhe trajnerin Ernesto Valverde nuk mund të fsheh shqetësimin e tij për formën e ekipit. Në fillimin e tyre më të keq për një sezoni që nga ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 13:51
Humbje e dytë në këtë fillim sezonit ka sjell lajm të keq për Barcelonën dhe trajnerin Ernesto Valverde nuk mund të fsheh shqetësimin e tij për formën e ekipit. Në fillimin e tyre më të keq për një sezoni që nga ...

ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...

Renova gjen golin pas plotë 328 minutave (VIDEO)
Renova më në fund ka gjetur rrjetën kundërshtare. Skuadra nga Xhepçishti e nisi shumë mirë sezonin e ri, duke regjistruar dy fitore të njëpasnjëshme në Tetovë në dy xhirot e para të sezonit dhe një barazim në udhëtim te ...
InfoSport.mk | 22-Sep-2019 23:58
Renova më në fund ka gjetur rrjetën kundërshtare. Skuadra nga Xhepçishti e nisi shumë mirë sezonin e ri, duke regjistruar dy fitore të njëpasnjëshme në Tetovë në dy xhirot e para të sezonit dhe një barazim në udhëtim te ...

ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje...
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 22:33
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...

Xavi: Nuk e kam problem të bëhem trajner i Barcës – e di çfarë dëshiron Messi
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 17:59
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...

Xavi: Nuk e kam problem të bëhem trajner i Barcës
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 17:40
Legjenda e Barcelonës, Xavi thotë se ai është në pritje të marr drejtimin e ish-klubit të tij dhe të ish-shokëve të skuadrës si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në këtë klub. Trajneri aktual i ...

Lëkunden pozitat e Valverde, ja ç’po ndodh te Barcelona
Situata te Barcelona është e nderë, sidomos pas humbjes së fundit të pësuar në transfertë me skuadrën e Granada. Trajneri Ernesto Valverde ka marrë përgjegjësitë mbi humbjen, por kjo nuk e bën atë më popullor përballë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 13:01
Situata te Barcelona është e nderë, sidomos pas humbjes së fundit të pësuar në transfertë me skuadrën e Granada. Trajneri Ernesto Valverde ka marrë përgjegjësitë mbi humbjen, por kjo nuk e bën atë më popullor përballë ...

Starti më i keq i Barcelonës qe 25 vite
Humbja ndaj Grandas veçse e ka zyrtarizuar krizën në të cilën skuadra e Barcelonës po kalon në fillim të këtij sezoni. Ky është starti më [...]
VeqSport | 22-Sep-2019 16:54
Humbja ndaj Grandas veçse e ka zyrtarizuar krizën në të cilën skuadra e Barcelonës po kalon në fillim të këtij sezoni. Ky është starti më [...]

Kur do të shkarkohet Valverde?
Barcelona nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e ri as në La Liga, por as në Champions League. E fajtori kryesor për këtë padyshim [...]
VeqSport | 22-Sep-2019 16:40
Barcelona nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e ri as në La Liga, por as në Champions League. E fajtori kryesor për këtë padyshim [...]

Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Bus
Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në klubin katalonas. Trajneri aktual i Barçës, Ernesto ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 16:00
Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në klubin katalonas. Trajneri aktual i Barçës, Ernesto ...

Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit
Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në klubin katalonas. Trajneri aktual i Barçës, Ernesto ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 15:55
Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio Busquets në klubin katalonas. Trajneri aktual i Barçës, Ernesto ...

Xavi: Ëndërroj Barcelonën, sa bukur të stërvitesh Leo Messin
Barcelona nuk e ka nisur mirë sezonin e ri. Vetëm 7 pikë në pesë javët e parë në kampionat dhe një barazim me fat në Champions League përballë Dortmundit kanë vënë në pikëpyetje stolin e Ernesto Valverdes. Një prej ...
ABCNews | 22-Sep-2019 12:16
Barcelona nuk e ka nisur mirë sezonin e ri. Vetëm 7 pikë në pesë javët e parë në kampionat dhe një barazim me fat në Champions League përballë Dortmundit kanë vënë në pikëpyetje stolin e Ernesto Valverdes. Një prej ...

Kjo çka po bën Hadergjonaj me Huddersfieldin është e bukur
Skuadra angleze Huddersfield është duke shënuar fitore në udhëtim në 45 minutat e pjesës së parë ndaj WBAs me rezultat 2:1, derisa futbollisti i përfaqësueses së Kosovës vazhdon të mbetet njëri nga futbollistët kyç ...
Zeri | 22-Sep-2019 14:07
Skuadra angleze Huddersfield është duke shënuar fitore në udhëtim në 45 minutat e pjesës së parë ndaj WBAs me rezultat 2:1, derisa futbollisti i përfaqësueses së Kosovës vazhdon të mbetet njëri nga futbollistët kyç ...

Valverde i shqetësuar me humbjen nga Granada
Humbje e dytë në këtë fillim sezonit ka sjell lajm të keq për Barcelonën dhe trajnerin Ernesto Valverde nuk mund të fsheh shqetësimin e tij për formën e ekipit. Në fillimin e tyre më të keq për një sezoni që nga ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 14:01
Humbje e dytë në këtë fillim sezonit ka sjell lajm të keq për Barcelonën dhe trajnerin Ernesto Valverde nuk mund të fsheh shqetësimin e tij për formën e ekipit. Në fillimin e tyre më të keq për një sezoni që nga ...

“Kjo Barcelonë po vuan jashtë, unë përgjegjësi kryesor”
Barcelona ka dhuruar një tjetër paraqitje të shëmtuar në kampionat. Kampionët e Spanjës u mposhtën 2-0 në transfertë përballë Granadës dhe pas javës së pestë renditën në vendin e shtatë me po kaq pikë. Ernesto Valverde ...
ABCNews | 22-Sep-2019 11:27
Barcelona ka dhuruar një tjetër paraqitje të shëmtuar në kampionat. Kampionët e Spanjës u mposhtën 2-0 në transfertë përballë Granadës dhe pas javës së pestë renditën në vendin e shtatë me po kaq pikë. Ernesto Valverde ...

Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...
InFokusi | 22-Sep-2019 13:24
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...

Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 12:40
Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sipas burimeve të ESPN-së. Humbja tronditëse 2:0 kundër Granadës të ...

Gjysma e lojtarëve kanë humbur besimin te Valverde, ky është qëndrimi i presidentit të klubit
Humbja ndaj Granadës po del të jetë fatale për trajnerin, Ernesto Valverde. Ekipi i Barcelonës dhuroi një shfaqje të një niveli jashtëzakonisht të dobët duke humbur me rezultat të pastër 2:0 dhe duke regjistruar vetëm ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 12:36
Humbja ndaj Granadës po del të jetë fatale për trajnerin, Ernesto Valverde. Ekipi i Barcelonës dhuroi një shfaqje të një niveli jashtëzakonisht të dobët duke humbur me rezultat të pastër 2:0 dhe duke regjistruar vetëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved