ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 04:17

Derbi veç, plani i Superiores për javën e gjashtë

Derbi veç, plani i Superiores për javën e gjashtë
Java e derbit. Tirana e Partizani përballen mes tyre të dielën dhe ndryshe nga sa ka ndodhur zakonisht, kjo sfidë do të zhvillohet prej orës 16:00. FSHF është treguar e prerë dhe nuk lejon që ndeshjet të luhen me ...
ABCNews | 23-Sep-2019 16:21
Java e derbit. Tirana e Partizani përballen mes tyre të dielën dhe ndryshe nga sa ka ndodhur zakonisht, kjo sfidë do të zhvillohet prej orës 16:00. FSHF është treguar e prerë dhe nuk lejon që ndeshjet të luhen me ...

Renditja pas javës 5 / Ngjeshje e pazakonte në kreun e Superiores, nuk ka më ekipe pa pikë
Duelet e sotme në Kategorinë Superiore kanë mbyllur ndeshjet e javës së 5-të dhe kanë krijuar një ngjeshje të pazakontë në kreun e klasifikimit. Rivaliteti mes shumë ekipeve dhe rezultatet shpeshherë të papritura kanë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:53
Duelet e sotme në Kategorinë Superiore kanë mbyllur ndeshjet e javës së 5-të dhe kanë krijuar një ngjeshje të pazakontë në kreun e klasifikimit. Rivaliteti mes shumë ekipeve dhe rezultatet shpeshherë të papritura kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved