ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 11:44

Dembele kthehet në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen me Villarrealin

Dembele kthehet në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen me Villarrealin
Barcelona do të mundohet ta harrojë sa më shpejtë humbjen nga Granada (2-0) dhe situatën rreth trajnerit Ernesto Valverde. Ka shumë raportime që Barcelona është duke e menduar shkarkimin e tij dhe ndeshjet e radhës do ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 16:28
Barcelona do të mundohet ta harrojë sa më shpejtë humbjen nga Granada (2-0) dhe situatën rreth trajnerit Ernesto Valverde. Ka shumë raportime që Barcelona është duke e menduar shkarkimin e tij dhe ndeshjet e radhës do ...

“Transfertat e mallkuara” të Barcelonës, thyhet rekordi 25-vjeçar!
Barcelona po vuan në këtë fillim sezoni. Kampionët e Spanjës dështuan në trasfertën e së shtunës përballë Granadës dhe kritikat ndaj ekipit dhe trajnerit janë shtuar. Humbja 2-0 ishte e dyta në këtë kampionat dhe ...
ABCNews | 23-Sep-2019 16:41
Barcelona po vuan në këtë fillim sezoni. Kampionët e Spanjës dështuan në trasfertën e së shtunës përballë Granadës dhe kritikat ndaj ekipit dhe trajnerit janë shtuar. Humbja 2-0 ishte e dyta në këtë kampionat dhe ...

Valverde flet për zërat rreth shkarkimit: E di që jam në një pozicion ku rezultatet kanë rëndësi
Ernesto Valverde mund të shkarkohet nga Barcelona pas nismës jo të mirë. Tekniku spanjoll e di situatën e tij dhe ka folur rreth zërave që e qojnë në shkarkim atë. “Nuk është asgjë e re”, tha fillimisht Valverde në ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 15:44
Ernesto Valverde mund të shkarkohet nga Barcelona pas nismës jo të mirë. Tekniku spanjoll e di situatën e tij dhe ka folur rreth zërave që e qojnë në shkarkim atë. “Nuk është asgjë e re”, tha fillimisht Valverde në ...

Valverde drejt shkarkimit, katër trajnerë në pritje që ta marrin drejtimin e Barcelonës
Ernesto Valverde mund të largohet nga drejtimi i Barcelonës. Kampioni në fuqi i Spanjës nuk e ka nisur mirë këtë edicion në La Liga, duke humbur dy ndeshje dhe duke barazuar një tjetër, të gjitha jashtë Camp Nou. Mediat ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 14:55
Ernesto Valverde mund të largohet nga drejtimi i Barcelonës. Kampioni në fuqi i Spanjës nuk e ka nisur mirë këtë edicion në La Liga, duke humbur dy ndeshje dhe duke barazuar një tjetër, të gjitha jashtë Camp Nou. Mediat ...

Dembele rikuperohet nga lëndimi, por Barça 'përjashton' një futbollist tjetër nga lista
Ousmane Dembele është ftuar në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e radhës, por trajneri Ernesto Valverde ka zgjedhur ta lë jashtë Ivan Rakiticin nga lista. Kampioni i La Ligës do të kërkojë tre pikë në ndeshjen ndaj ...
Zeri | 23-Sep-2019 17:40
Ousmane Dembele është ftuar në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e radhës, por trajneri Ernesto Valverde ka zgjedhur ta lë jashtë Ivan Rakiticin nga lista. Kampioni i La Ligës do të kërkojë tre pikë në ndeshjen ndaj ...

Valverde i vetëdijshëm se presioni mbi të po rritet
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 17:40
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...

Leo Messi s’mund të presë më
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...
TetovaSot | 23-Sep-2019 17:40
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...

Dembele kthehet në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen me Villarrealin
Barcelona do të mundohet ta harrojë sa më shpejtë humbjen nga Granada (2-0) dhe situatën rreth trajnerit Ernesto Valverde. Ka shumë raportime që Barcelona është duke e menduar shkarkimin e tij dhe ndeshjet e radhës do ...
E Dua Sportin | 23-Sep-2019 16:59
Barcelona do të mundohet ta harrojë sa më shpejtë humbjen nga Granada (2-0) dhe situatën rreth trajnerit Ernesto Valverde. Ka shumë raportime që Barcelona është duke e menduar shkarkimin e tij dhe ndeshjet e radhës do ...

Valverde flet për zërat rreth shkarkimit: E di që jam në një pozicion ku rezultatet kanë rëndësi
Ernesto Valverde mund të shkarkohet nga Barcelona pas nismës jo të mirë. Tekniku spanjoll e di situatën e tij dhe ka folur rreth zërave që e qojnë në shkarkim atë. “Nuk është asgjë e re”, tha fillimisht Valverde në ...
E Dua Sportin | 23-Sep-2019 16:59
Ernesto Valverde mund të shkarkohet nga Barcelona pas nismës jo të mirë. Tekniku spanjoll e di situatën e tij dhe ka folur rreth zërave që e qojnë në shkarkim atë. “Nuk është asgjë e re”, tha fillimisht Valverde në ...

Leo Messi s’mund të presë më Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar...
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 16:13
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...

16:01 Valverde i vetëdijshëm se presioni mbi të po rritet Ernesto Valverde është i...
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 16:05
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...

Leo Messi s’mund të presë më
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 16:04
Leo Messi do të jetë titullar të martën kundër Villarrealit. Pasi luajti 31 minuta në Champions League kundër Borussia Dortmundit dhe 45 kundër Granadas, Lionel Messi do të jetë titullar kundër Villarrealit, raporton ...

Kriza e Barcelonës, flet Valverde
Fillimi më i keq i Barçës në një sezon të La Ligës në 25 vjet u konfirmua nga një humbje tronditëse 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Humbja e dytë në pesë ndeshje të ligës për kampionët i lë ata me katër pikë prapa vendit ...
Lajminet | 23-Sep-2019 15:58
Fillimi më i keq i Barçës në një sezon të La Ligës në 25 vjet u konfirmua nga një humbje tronditëse 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Humbja e dytë në pesë ndeshje të ligës për kampionët i lë ata me katër pikë prapa vendit ...

Valverde i vetëdijshëm se presioni mbi të po rritet
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 15:57
Ernesto Valverde është i vetëdijshëm se presioni mbi të është duke u rritur për shkak të rezultateve të dobëta ta Barcelonës në fillim të sezonit të ri në La Liga. Humbja 2:0 kundër Granadës në fundjavë veçse e thelloi ...

15:34 Rakitic lihet në shtëpi, rikthehet Dembele për ndeshjen e Barcelonës me Villarrealin Ousmane Dembele është rikthyer në...
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...
Kosova Sot | 23-Sep-2019 15:45
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...

ESPN: Lojtarët e Bracelonës ia kanë kthyer shpinën Valverdes
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 22:13
Lojtarët e Barcelonës thuhet se kanë filluar t’i kthejnë shpinën Ernesto Valverdes pas humbjes 2-0 ndaj Granadas të shtunën. Frenkie de Jong ishte lojtari i vetëm që u kërkoi falje tifozëve të skuadrës katalunase pas ...

Barça nis punën për dyshen e Napolit, dërgon tre skautë në Itali
Barcelona u mposht këtë fundjavë nga Granada me rezultatin 2-0 dhe situata te katalanasit nuk duket aspak e qetë. Me Valverden që është në rrezik të madh të humbasë vendin e trajnerit, kampionët e Spanjës po synojnë ta ...
ABCNews | 23-Sep-2019 09:34
Barcelona u mposht këtë fundjavë nga Granada me rezultatin 2-0 dhe situata te katalanasit nuk duket aspak e qetë. Me Valverden që është në rrezik të madh të humbasë vendin e trajnerit, kampionët e Spanjës po synojnë ta ...

Rakitic lihet në shtëpi, rikthehet Dembele për ndeshjen e Barcelonës me Villarrealin
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...
InFokusi | 23-Sep-2019 15:44
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Gjibraltar, këto janë çmimet
Barca kërkon të marrë veten në La Liga pas humbjes nga Granada, kurse të martën në mbrëmje takohet me Villarrealin. ‘Blaugranasit’ kanë arritur të marrin vetëm 7 pikë nga 15 të mundshme në fillimin e sezonit të ri, gjë ...
GazetaBlic | 23-Sep-2019 15:18
Barca kërkon të marrë veten në La Liga pas humbjes nga Granada, kurse të martën në mbrëmje takohet me Villarrealin. ‘Blaugranasit’ kanë arritur të marrin vetëm 7 pikë nga 15 të mundshme në fillimin e sezonit të ri, gjë ...

Rakitic lihet në shtëpi, rikthehet Dembele për ndeshjen e Barcelonës me Villarrealin
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...
Gazeta Express | 23-Sep-2019 15:18
Ousmane Dembele është rikthyer në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kundër Villarrelit, por Ivan Rakitic është lënë jashtë listës së 18 futbollistëve të ftuar nga trajneri Ernesto Valverde. Kampioni në fuqi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved