ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2020 23:34

FOTOT: Brenda dasmës VIP të Bleros dhe Afronës

FOTOT: Brenda dasmës VIP të Bleros dhe Afronës
Të gjendur në Ranën e Hedhun, në një ceremoni martesore të mbajtur përgjatë perëndimit të djeshëm, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare. Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 19:35
Të gjendur në Ranën e Hedhun, në një ceremoni martesore të mbajtur përgjatë perëndimit të djeshëm, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare. Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë ...

Leonora ishte ndër bukuroshet që morën vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës
Në listën e mysafirëve të famshëm në dasmën e Blero Muharremit dhe Afrona Dikës, nuk ka munguar edhe Leonora Jakupi. Çifti i popullarizuar i skenës shqiptare të shtunën mbrëma e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 19:39
Në listën e mysafirëve të famshëm në dasmën e Blero Muharremit dhe Afrona Dikës, nuk ka munguar edhe Leonora Jakupi. Çifti i popullarizuar i skenës shqiptare të shtunën mbrëma e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre ...

Blero nuk e lë anash Tarën as në ditën e dasmës
Dje, çifti i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika i dhanë fund beqarisë. Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe në të cilën kanë ftuar shumë familjarë e miq, përcjell ORAinfo. Mirëpo, Blero nuk ka lënë anash as ...
Arbresh | 23-Sep-2019 00:16
Dje, çifti i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika i dhanë fund beqarisë. Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe në të cilën kanë ftuar shumë familjarë e miq, përcjell ORAinfo. Mirëpo, Blero nuk ka lënë anash as ...

Afërdita Dreshaj tregon pse nuk shkoi në dasmë të Bleros dhe Afronsë
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...
InFokusi | 22-Sep-2019 22:51
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...

Modelja që nuk i shkoi Bleros dhe Afronës në dasmë edhe pse u ftua
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 20:59
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...

Kjo është këngëtarja që nuk shkoi në dasmën e Bleros dhe Afronës edhe pse kishte ftesë
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 20:51
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...

Fotografia ngacmuese e Encës, pozon nga prapa me të brendshme
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 20:36
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...

Kjo është këngëtarja që nuk shkoi në dasmën e Bleros dhe Afronës edhe pse kishte ftesë
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 20:36
Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, ...

Çka nuk u pa nga dasma e Bleros dhe Afronës? (VIDEO)
Mbrëmjen që lamë pas, buzë Adriatikut u zhvillua një prej dasmave më të komentuara të vitit. Çifti Blero – Afrona që për vite rresht kanë mbushur ballinat e mediave me çdo lëvizje në jetën e tyre, kurorëzuar dashurinë ...
Prive | 22-Sep-2019 19:10
Mbrëmjen që lamë pas, buzë Adriatikut u zhvillua një prej dasmave më të komentuara të vitit. Çifti Blero – Afrona që për vite rresht kanë mbushur ballinat e mediave me çdo lëvizje në jetën e tyre, kurorëzuar dashurinë ...

Kush kapi lulet në dasmën e Afronës dhe Bleros?
Blero dhe Afron që nga dje janë edhe mund t’i quajmë edhe zyrtarisht burrë e grua, shkruan . Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në praninë e qindra të ftuarve ku nuk munguan as fytyra nga bota e shoubzit. ...
Lajminet | 22-Sep-2019 18:27
Blero dhe Afron që nga dje janë edhe mund t’i quajmë edhe zyrtarisht burrë e grua, shkruan . Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në praninë e qindra të ftuarve ku nuk munguan as fytyra nga bota e shoubzit. ...

Kush i kapi lulet në dasmën e Bleros me Afronën
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...
Arbresh | 22-Sep-2019 18:18
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...

Kush i kapi lulet në dasmën e Bleros me Afronën
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 17:10
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Bleros dhe Afronës
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 16:33
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Bleros dhe Afronës
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 16:15
Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në ...

Zaimina Vasjari merr vëmendjen, ndër mysafiret më seksi në dasëm
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ishte një nga shumë të ftuarit në dasmën e mbrëmshme të Bleros me Afrona Dikën, shkruan Indeksonline. Ajo që ra në sy ishte dukja e ‘Miss Shqipërisë 2002’, ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 15:57
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ishte një nga shumë të ftuarit në dasmën e mbrëmshme të Bleros me Afrona Dikën, shkruan Indeksonline. Ajo që ra në sy ishte dukja e ‘Miss Shqipërisë 2002’, ...

Afrona emocionohet nga surpriza e Bleros dhe nuk mundi t’i mbante lotët (VIDEO)
Afrona dhe Blero kanë kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë disavjeçare buzë detit të Shëngjinit. Një dasmë përrallash e shndërruar në të tillë nga Class Events , me protagonisten kryesore Afronën, e cila dukej as më pak ...
Portalb | 22-Sep-2019 15:42
Afrona dhe Blero kanë kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë disavjeçare buzë detit të Shëngjinit. Një dasmë përrallash e shndërruar në të tillë nga Class Events , me protagonisten kryesore Afronën, e cila dukej as më pak ...

Morena Taraku vjen me këngë të re
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 15:41
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat ...

Meda me Lulen ‘e kallin’ në dasmën e Bleros dhe Afronës
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 15:32
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat ...

Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video
Meda si kurrë më parë ka krijuar atmosferë pranë bashkëshortes në dasmën e kolegut të tij këngëtar. Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin......
Zeri | 22-Sep-2019 15:24
Meda si kurrë më parë ka krijuar atmosferë pranë bashkëshortes në dasmën e kolegut të tij këngëtar. Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë. Çifti kishin......

Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë, shkruan . Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të ...
Lajminet | 22-Sep-2019 15:03
Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë, shkruan . Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved