ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 06:41

Kashari pas tërmeteve/ Braçe: Paraqituni sa më parë pranë njësive

Kashari pas tërmeteve/ Braçe: Paraqituni sa më parë pranë njësive
Krahas ndihmës me ushqime, veshje dhe fondit prej 1 milion dollarësh që do të vërë në dispozicion të familjeve të prekura nga tërmeti i së shtunës, Bashkia e Tiranës propozon edhe heqjen e barrierave ligjore për lejet e ...
Top Channel | 22-Sep-2019 18:29
Krahas ndihmës me ushqime, veshje dhe fondit prej 1 milion dollarësh që do të vërë në dispozicion të familjeve të prekura nga tërmeti i së shtunës, Bashkia e Tiranës propozon edhe heqjen e barrierave ligjore për lejet e ...

Pojana i LSI-së: Show mediatik, qeveria ka 0 aftësi reaguese në raste emergjencash
Në një konferencë për shtyp, anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana u shpreh se "show mediatik që po zhvillohet që nga mbrëmja e djeshme nën regjinë e kryeministrit, tregon fare qartë se qeveria shqiptare ka zero ...
Top Channel | 22-Sep-2019 18:04
Në një konferencë për shtyp, anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana u shpreh se "show mediatik që po zhvillohet që nga mbrëmja e djeshme nën regjinë e kryeministrit, tregon fare qartë se qeveria shqiptare ka zero ...

Tërmeti/ Klevi Pojana: Qeveria bën propagandë, s’ndihmon njerëzit
Nënkryetari i LSI Klevi Pojana në një dalje publike për mediat u shpreh se bashkia dhe qeveria bëjnë propagandë për situatën e tërmeteve e nuk ndihmojnë realisht njerëzit. Pojana deklaroi se kryetari i Bashkisë së ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 17:49
Nënkryetari i LSI Klevi Pojana në një dalje publike për mediat u shpreh se bashkia dhe qeveria bëjnë propagandë për situatën e tërmeteve e nuk ndihmojnë realisht njerëzit. Pojana deklaroi se kryetari i Bashkisë së ...

Propaganda e Veliajt me ndihmat pas tërmetit/ Përdor të njëjtat foto si të Korçës (FOTO)
Pas tërmetit që goditi Tiranën dhe Durrësin, bashkitë janë angazhuar për tu ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Ose të paktën kështu u tha në TV. Fotot e shpërndara në rrjetet sociale të kryebashkiakut Erion Veliaj, ...
Lapsi | 22-Sep-2019 20:38
Pas tërmetit që goditi Tiranën dhe Durrësin, bashkitë janë angazhuar për tu ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Ose të paktën kështu u tha në TV. Fotot e shpërndara në rrjetet sociale të kryebashkiakut Erion Veliaj, ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
Top Channel | 22-Sep-2019 15:39
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Tërmeti, Veliaj:  Miratojmë 1 mln dollarë për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se janë marrë të gjithë masat për ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 15:45
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se janë marrë të gjithë masat për ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 15:39
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 15:33
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Veliaj del bllof me pamjet për tërmetin… poston foto të ndihmave që u çuan në Korçë
Pas tërmetit të rënë në kryeqytetet, Bashkia e Tiranës menjëherë u mobilizuar për të shpërndarë ndihma, por një foto e përcjellë nga kryebashkiaku Veliaj të bën mjaft dyshues. Veliaj e ka shpërndarë një njoftim këtë të ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 20:44
Pas tërmetit të rënë në kryeqytetet, Bashkia e Tiranës menjëherë u mobilizuar për të shpërndarë ndihma, por një foto e përcjellë nga kryebashkiaku Veliaj të bën mjaft dyshues. Veliaj e ka shpërndarë një njoftim këtë të ...

Tërmeti/ Klevi Pojana: Qeveria bën propagandë, s’ndihmon njerëzit
Nënkryetari i LSI Klevi Pojana në një dalje publike për mediat u shpreh se bashkia dhe qeveria bëjnë propagandë për situatën e tërmeteve e nuk ndihmojnë realisht njerëzit. Pojana deklaroi se kryetari i Bashkisë së ...
Medial | 22-Sep-2019 18:04
Nënkryetari i LSI Klevi Pojana në një dalje publike për mediat u shpreh se bashkia dhe qeveria bëjnë propagandë për situatën e tërmeteve e nuk ndihmojnë realisht njerëzit. Pojana deklaroi se kryetari i Bashkisë së ...

Pas tërmeteve, Veliaj miraton 1 milionë dollarë për fazën e parë
Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se janë marrë të gjithë masat për menaxhimin e kësaj situate. “Ne do të akordojmë një fond të Bashkisë së Tiranës, rreth 1 milionë dollar, le të themi për këtë fazë të parë të emergjencave. ...
Lajminet | 22-Sep-2019 16:20
Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se janë marrë të gjithë masat për menaxhimin e kësaj situate. “Ne do të akordojmë një fond të Bashkisë së Tiranës, rreth 1 milionë dollar, le të themi për këtë fazë të parë të emergjencave. ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 15:49
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
Lexo | 22-Sep-2019 15:44
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 mln dollarë për fazën e parë, Tirana ia ka dalë gjithmonë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 13:49
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...

Inspektimi i ndërtimeve, Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në kryeqytet
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...
Medial | 22-Sep-2019 15:32
Krahas ndihmës emergjente me veshje, ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti Bashkia e Tiranës do të nisë menjëherë nga puna për të nxjerrë nga arkiva dosjet për të gjitha pallatet e ndërtuara kryesisht në vitet ...

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 milion dollar për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 14:28
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 mln dollarë për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet.
Top Channel | 22-Sep-2019 13:39
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milionë dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet.

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 mln dollarë për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...
Medial | 22-Sep-2019 14:07
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 milion dollarë për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 13:54
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...

Tërmeti, Veliaj fton qytetarët për solidaritet: Miratojmë 1 mln dollarë për fazën e parë
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...
RTSH | 22-Sep-2019 13:52
Bashkia e Tiranës do të vendosë në dispozicion 1 milion dollar për këtë fazë të parë për kapërcimin e të gjitha pasojave që mund të kenë lënë tërmetet. Teksa kontribuoi personalisht me ndihma për të prekurit në pikën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved