ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 22:41

Hashim Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë

Hashim Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 21:39
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, thotë se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ai asnjëherë nuk ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 20:42
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, thotë se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ai asnjëherë nuk ...

Thaçi sulmon Haradinajn në VOA: Cënoi raportet me SHBA, kufijtë mashtrim elektroral
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...
Lapsi | 22-Sep-2019 21:37
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...

Thaçi e kundërshton taksën, thotë se ndryshimi i kufijve është mashtrim elektoral
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...
Shenja | 22-Sep-2019 22:01
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...

Thaçi: Qeveritë vijnë e shkojnë por marrëdheniet me SHBA-të nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka deklaruar se raportet me SHBA-të dhe BE-në nuk do të cenohen asnjëherë. Thaçi tha se shumë shpejtë duhet të formohet Qeveria e re për tu përballur me sfidat që e presin vendin, ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 21:41
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka deklaruar se raportet me SHBA-të dhe BE-në nuk do të cenohen asnjëherë. Thaçi tha se shumë shpejtë duhet të formohet Qeveria e re për tu përballur me sfidat që e presin vendin, ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
Uashington, 22 shtator 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se qeveritë mund të vijnë e të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe me Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 20:47
Uashington, 22 shtator 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se qeveritë mund të vijnë e të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe me Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. ...

Thaçi: Raportet me SHBA’në nuk cenohen, ndryshimi i kufijve mashtrim elektoral
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 20:38
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...

Thaçi godet Haradinajn nga Amerika: Raportet me SHBA’në nuk cenohen, ndryshimi i kufijve mashtrim elektoral
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 20:17
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Ndërsa thotë se ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA-të dhe BE-në nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...
Arbresh | 22-Sep-2019 20:06
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA-të dhe BE-në nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...
Medial | 22-Sep-2019 20:04
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 19:37
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA-të dhe BE-në nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti Thaçi i bëri këto komente në një bisedë me Zërin e Amerikës në Iowa ku vizitoi Gardën Kombëtare, Asamblenë e Përgjithshme të këtij shteti amerikan, takoi guvernatoren, Kim Reynolds si dhe studentet nga ...
Lajminet | 22-Sep-2019 19:35
Presidenti Thaçi i bëri këto komente në një bisedë me Zërin e Amerikës në Iowa ku vizitoi Gardën Kombëtare, Asamblenë e Përgjithshme të këtij shteti amerikan, takoi guvernatoren, Kim Reynolds si dhe studentet nga ...

DW: A do të ketë emisarë të tjerë në dialogun Kosovë-Serbi?
Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmerit, si i ngarkuar për Ballkanin Perëndimor që do të jetë edhe lehtësues në dialogun Kosovë-Serbi, ka shtuar zërat që edhe Bashkimi Evropian po e shqyrton mundësinë e ...
Portalb | 22-Sep-2019 19:01
Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmerit, si i ngarkuar për Ballkanin Perëndimor që do të jetë edhe lehtësues në dialogun Kosovë-Serbi, ka shtuar zërat që edhe Bashkimi Evropian po e shqyrton mundësinë e ...

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...
Zeri Amerikes | 22-Sep-2019 18:53
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë. Presidenti ...

Ja plani sekret i Uashingtonit për Ballkanin: Kosova ndahet, por shqiptarët bashkohen
SHBA është duke përgatitur një paketë me anë të së cilës planifikojnë të zgjidhin të gjithë çështjen e Ballkanit, duke përdorur ‘një karotë dhe një shkop’, sipas një tradite të vjetër diplomatike amerikane, shkruan ...
Ina-Online | 22-Sep-2019 18:39
SHBA është duke përgatitur një paketë me anë të së cilës planifikojnë të zgjidhin të gjithë çështjen e Ballkanit, duke përdorur ‘një karotë dhe një shkop’, sipas një tradite të vjetër diplomatike amerikane, shkruan ...

ZBULIMI/ Ja plani sekret i Uashingtonit për Ballkanin: Kosova ndahet, por shqiptarët bashkohen
SHBA është duke përgatitur një paketë me anë të së cilës planifikojnë të zgjidhin të gjithë çështjen e Ballkanit, duke përdorur ‘një karotë dhe një shkop’, sipas një tradite të vjetër diplomatike amerikane, shkruan ...
Tesheshi | 22-Sep-2019 14:20
SHBA është duke përgatitur një paketë me anë të së cilës planifikojnë të zgjidhin të gjithë çështjen e Ballkanit, duke përdorur ‘një karotë dhe një shkop’, sipas një tradite të vjetër diplomatike amerikane, shkruan ...

A do të ketë emisarë të tjerë në dialogun Kosovë-Serbi?
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...
Medial | 22-Sep-2019 14:04
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...

A do të ketë emisarë të tjerë në dialogun Kosovë-Serbi?
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...
Arbresh | 22-Sep-2019 14:01
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...

A do të ketë emisarë të tjerë në dialogun Kosovë-Serbi
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...
InFokusi | 22-Sep-2019 13:48
Emërimi i amerikanit Mathew Palmer, si i ngarkuar special për Ballkanin ka shtuar zërat që edhe BE-ja duhet të emërojë një emisar special për dialogun Kosovë-Serbi. Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, ...

DW: A do të ketë emisarë të tjerë në dialogun Kosovë-Serbi?
Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, si i ngarkuar për Ballkanin Perëndimor që do të jetë edhe lehtësues në dialogun Kosovë-Serbi, ka shtuar zërat që edhe Bashkimi Evropian po e shqyrton mundësinë e ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 10:57
Emërimi nga administrata amerikane i Mathew Palmer-it, si i ngarkuar për Ballkanin Perëndimor që do të jetë edhe lehtësues në dialogun Kosovë-Serbi, ka shtuar zërat që edhe Bashkimi Evropian po e shqyrton mundësinë e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved