ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:25

Tërmeti dhe fati që vjen nga kjo skenë krimi

Tërmeti dhe fati që vjen nga kjo skenë krimi
Nga Mero Baze Duket se prioriteti kryesor i qeverisë, sot e në ditët në vazhdim, është që të duket se është në krye të punëve për të shmangur pasojat e tërmetit. Ka një vërshim njoftimesh dhe lajmesh që flasin për ...
Dritare | 22-Sep-2019 21:05
Nga Mero Baze Duket se prioriteti kryesor i qeverisë, sot e në ditët në vazhdim, është që të duket se është në krye të punëve për të shmangur pasojat e tërmetit. Ka një vërshim njoftimesh dhe lajmesh që flasin për ...

Tërmeti dhe fati që vjen nga kjo “skenë krimi”
Nga Mero Baze Duket se prioriteti kryesor i qeverisë, sot e në ditët në vazhdim, është që të duket se është në krye të punëve për të shmangur pasojat e tërmetit. Ka një vërshim njoftimesh dhe lajmesh që flasin për ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 20:23
Nga Mero Baze Duket se prioriteti kryesor i qeverisë, sot e në ditët në vazhdim, është që të duket se është në krye të punëve për të shmangur pasojat e tërmetit. Ka një vërshim njoftimesh dhe lajmesh që flasin për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved