ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 03:26

Tërmeti/ 672 objekte janë dëmtuar

Tërmeti/ 672 objekte janë dëmtuar
Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko ka deklaruar se nga të dhënat zyrtare deri më tani janë dëmtuar nga tërmeti 672 objekte në Tiranë dhe Durrës. “Nga verifikimet në sistemin TIMS portal të sallës së komandimit në ...
Dritare | 22-Sep-2019 21:05
Zv.ministrja e Brendshme, Romina Kuko ka deklaruar se nga të dhënat zyrtare deri më tani janë dëmtuar nga tërmeti 672 objekte në Tiranë dhe Durrës. “Nga verifikimet në sistemin TIMS portal të sallës së komandimit në ...

Zëdhënësja e qeverisë shqiptare: 550 banesa të dëmtuara nga tërmeti
550 banesa janë dëmtuar nga tërmeti deri më tani në Shqipëri. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550......
Zeri | 22-Sep-2019 20:36
550 banesa janë dëmtuar nga tërmeti deri më tani në Shqipëri. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550......

Spiropali: 550 banesa të dëmtuara nga tërmeti
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 20:15
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...

Spiropali: 550 banesa të dëmtuara nga tërmeti
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 20:13
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...

“Mbi 670 objekte të deklaruara si të dëmtuara në Durrës dhe Tiranë”
Zëvendësministrja e Punëve të Brendshme, Romina Kuko, deklaroi sot se “nga verifikimet në sistemin TIMS portal të sallës së komandimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila mbledh edhe gjithë informacionin ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:59
Zëvendësministrja e Punëve të Brendshme, Romina Kuko, deklaroi sot se “nga verifikimet në sistemin TIMS portal të sallës së komandimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, e cila mbledh edhe gjithë informacionin ...

Spiropali: 550 banesa të dëmtuara nga tërmeti
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...
Lajminet | 22-Sep-2019 19:54
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend. “Shtabi i emergjencës ...

Pasojat e tërmetit, Spiropali: Angazhimi është maksimal, dëmet mund t’i përballojmë financiarisht vetë pa ndërhyrjen e të huajve
Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare. Në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka deklaruar se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, një raport ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 17:07
Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare. Në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka deklaruar se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, një raport ...

Spiropali: 550 banesa të dëmtuara nga tërmeti
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend.
Kosova Press | 22-Sep-2019 19:50
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali tha sot se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, si pasojë e tërmeteve të fundit në vend.

Spiropali: Angazhimi është maksimal. Dëmet mund t’i përballojmë financiarisht vetë, s’ka nevojë për ndërhyrje nga të huajt
Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare. Në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka deklaruar se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, një raport ...
Lexo | 22-Sep-2019 16:21
Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare. Në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka deklaruar se deri më tani janë dëmtuar 550 banesa, një raport ...

Dëmet nga tërmeti, reagon menjëherë Spiropali: S'ka nevojë për ndërhyrje nga të huajt
Postuar: 22/09/2019 - 16:16 "Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare"- kështu shprehet në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali.Ajo ka deklaruar se ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 16:18
Postuar: 22/09/2019 - 16:16 "Të gjitha dëmet mund të përballohen nga fondi i emergjencës të qeverisë shqiptare"- kështu shprehet në një prononcim për Report Tv, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali.Ajo ka deklaruar se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved