ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 17:48

Tayna nuk i ndalon pozat provokative në pasqyrë, tregon sërish shumë

Tayna nuk i ndalon pozat provokative në pasqyrë, tregon sërish shumë
Reperen Tayna shpesh herë e kemi parë duke publikuar imazhe të ndryshme ku shfaqet provokative, shkruan . Por si duket më të preferuarat e saj mbeten pozat në pasqyrë në të cilat tregon këmbët seksi e format trupore e ...
Lajminet | 22-Sep-2019 08:29
Reperen Tayna shpesh herë e kemi parë duke publikuar imazhe të ndryshme ku shfaqet provokative, shkruan . Por si duket më të preferuarat e saj mbeten pozat në pasqyrë në të cilat tregon këmbët seksi e format trupore e ...

Rihanna me poza të ‘nxehta’ nga shtrati
Rihanna edhe pse i ka munguar fansave të saj në muzikë, nuk ka lejuar që emri i saj të harrohet dhe këtë e ka bërë duke publikuar imazhe shumë provokuese ku shfaq format e përkryera trupore, shkruan . Këngëtarja ka ...
Lajminet | 20-Sep-2019 08:59
Rihanna edhe pse i ka munguar fansave të saj në muzikë, nuk ka lejuar që emri i saj të harrohet dhe këtë e ka bërë duke publikuar imazhe shumë provokuese ku shfaq format e përkryera trupore, shkruan . Këngëtarja ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved