ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 11:54

Situata në Burgje, Gjonaj mbledh strukturat e Burgjeve: Janë shtuar 30% e stafit për shërbim shëndetësor dhe social

Situata në Burgje, Gjonaj mbledh strukturat e Burgjeve: Janë shtuar 30% e stafit për shërbim shëndetësor dhe social
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike. ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 17:02
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike. ...

Strukturat e Ministrisë së Drejtësisë të angazhuara maksimalisht për çdo situatë pas tërmetit
TIRANË, 22 shtator/MEDIAL/- Të gjitha strukturat e Ministrisë së Drejtësisë janë të angazhuara maksimalisht dhe në gatishmëri të plotë 24 orë në 24 në shërbim të zgjidhjes së çdo situate sado elementare të krijuar nga ...
Medial | 22-Sep-2019 17:29
TIRANË, 22 shtator/MEDIAL/- Të gjitha strukturat e Ministrisë së Drejtësisë janë të angazhuara maksimalisht dhe në gatishmëri të plotë 24 orë në 24 në shërbim të zgjidhjes së çdo situate sado elementare të krijuar nga ...

Situata në burgje pas tërmeteve, ministrja Gjonaj bën njoftimin e rëndësishëm
Postuar: 22/09/2019 - 17:24 Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 17:25
Postuar: 22/09/2019 - 17:24 Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin ...

Burgjet pas tërmeteve, ministrja Gjonaj: Situata është nën kontroll
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike.
Top Channel | 22-Sep-2019 16:56
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike.

Tërmeti dëmtoi edhe burgjet në Shqipëri, druajtje për arratisje të të burgosurve
Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po ...
PortaliOnline | 22-Sep-2019 17:25
Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po ...

Situata në Burgje, Gjonaj mbledh të gjitha strukturat e Burgjeve: Situata nën kontroll, janë shtuar 30% e stafit për shërbim shëndetësor dhe social 24 orë
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike. ...
Lexo | 22-Sep-2019 17:13
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka mbledhur të gjitha strukturat e posaçme të Drejtorise së Përgjithshme të Burgjeve, ku po monitoron së afërmi situatën e krijuar në sistemin penitenciar nga lëkundjet sizmike. ...

“Të burgosurit u nxorën në ambjentet e ajrimit” Ministria e Drejtësisë reagon pas tërmetit
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...
Telegraf | 21-Sep-2019 21:02
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...

“Të burgosurit u nxorën në ambjentet e ajrimit” Ministria e Drejtësisë reagon pas tërmetit
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:33
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...

“Të burgosurit u nxorën në ambjentet e ajrimit” Ministria e Drejtësisë reagon pas tërmetit
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...
Medial | 21-Sep-2019 20:32
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...

Tërmeti/ Reagon Ministria e Drejtësisë: Inspektim i detajuar për evidentimin dëmeve të mundshme materiale
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...
Lexo | 21-Sep-2019 20:25
Në përgjigje të situatës së krijuar nga lëkundjet e tërmeteve të njëpasnjëshme gjatë orëve të pasdites, u thirr menjëherë Grupi i Menaxhimit të Emergjencave Civile dhe Krizave, nën drejtimin e Ministres së Drejtësisë. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved