ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 14:04

Siguro shtëpinë, mos bli iPhone!

Siguro shtëpinë, mos bli iPhone!
Denis Dyrnjaja Në vendet e botës ku ndodhin tërmete ose fatkeqësi natyrore trokitja e parë shkon te kompanitë e sigurimit. Ndaj duhet krijuar kultura e sigurimit dhe aplikimit e përdorimit të kësaj forme që askush të ...
Lexo | 22-Sep-2019 20:41
Denis Dyrnjaja Në vendet e botës ku ndodhin tërmete ose fatkeqësi natyrore trokitja e parë shkon te kompanitë e sigurimit. Ndaj duhet krijuar kultura e sigurimit dhe aplikimit e përdorimit të kësaj forme që askush të ...

Siguro shtëpinë, mos bli iPhone!
Denis Dyrnjaja Në vendet e botës ku ndodhin tërmete ose fatkeqësi natyrore trokitja e parë shkon te kompanitë e sigurimit. Ndaj duhet krijuar kultura e sigurimit dhe aplikimit e përdorimit të kësaj forme që askush të ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 20:02
Denis Dyrnjaja Në vendet e botës ku ndodhin tërmete ose fatkeqësi natyrore trokitja e parë shkon te kompanitë e sigurimit. Ndaj duhet krijuar kultura e sigurimit dhe aplikimit e përdorimit të kësaj forme që askush të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved