ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:36

Sadedini: Sot dhamë gjithçka, por ekipi nuk më bind ende

Sadedini: Sot dhamë gjithçka, por ekipi nuk më bind ende
Në mikrofonin e “Supersport” pas ndeshjes, trajneri i Flamurtarit Dritan Sadedini deklaroi se ekipi i tij është sërish në vështirësi dhe pret të rritet dita-ditës, ndonëse sot mori një pikë me vlerë ndaj Laçit. Pika e ...
SuperSport | 22-Sep-2019 18:35
Në mikrofonin e “Supersport” pas ndeshjes, trajneri i Flamurtarit Dritan Sadedini deklaroi se ekipi i tij është sërish në vështirësi dhe pret të rritet dita-ditës, ndonëse sot mori një pikë me vlerë ndaj Laçit. Pika e ...

Starova: Hap fals, bëmë gabime që nuk i kisha parë ndonjëherë!
Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, foli shumë i zhgënjyer pas barazimit 3-3 përballë Flamurtarit, duke thënë se skuadra e tij bëri disa gabime. Në fjalën e tij për Supersport, numri një i kurbinasve tha: REZULTATI – ...
ABCNews | 22-Sep-2019 18:25
Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, foli shumë i zhgënjyer pas barazimit 3-3 përballë Flamurtarit, duke thënë se skuadra e tij bëri disa gabime. Në fjalën e tij për Supersport, numri një i kurbinasve tha: REZULTATI – ...

Starova: Jam i zhgënjyer, erdhëm këtu për të marrë 3 pikë
Trajneri i Laçit Sulejman Starova u shpreh mjaft i zhgënjyer me barazimin e kurbinasve në Vlorë dhe në intervistën për “Gol pas Goli” në Supersport, pranoi se kishin ardhur për 3 pikë, por evidentoi gabimet e shumta në ...
SuperSport | 22-Sep-2019 18:29
Trajneri i Laçit Sulejman Starova u shpreh mjaft i zhgënjyer me barazimin e kurbinasve në Vlorë dhe në intervistën për “Gol pas Goli” në Supersport, pranoi se kishin ardhur për 3 pikë, por evidentoi gabimet e shumta në ...

Sadedini: Këto janë kushtet e Flamurtarit, me Idrizin s’kam pse flas!
Trajneri i Flamurtarit, Dritan Sadedini, foli për Supersport pas ndeshjes ndaj Laçit, e cila u mbyll në barazim 3-3. Në fjalën e tij, numri një i kuqezinjve vlonjatë tha: REZULTATI – “Erdhi pika e parë, ekipi u mundua ...
ABCNews | 22-Sep-2019 18:20
Trajneri i Flamurtarit, Dritan Sadedini, foli për Supersport pas ndeshjes ndaj Laçit, e cila u mbyll në barazim 3-3. Në fjalën e tij, numri një i kuqezinjve vlonjatë tha: REZULTATI – “Erdhi pika e parë, ekipi u mundua ...

Starova bën gati “kurthin”, Flamurtar plot “arnime”
Flamurtari-Laçi do të luhet me tifozë vetëm në tribunën qendrore, pasi klubi vlonjat nuk ka mundur të gjejë mjaftueshëm forca sigurie private. Nga ana tjetër trajneri Dritan Sadedini ka zgjedhur titullarët, mes shumë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 15:43
Flamurtari-Laçi do të luhet me tifozë vetëm në tribunën qendrore, pasi klubi vlonjat nuk ka mundur të gjejë mjaftueshëm forca sigurie private. Nga ana tjetër trajneri Dritan Sadedini ka zgjedhur titullarët, mes shumë ...

Lerda: Mund ta zgjidhnim më mirë, tani mendjen te derbi
Trajneri i Partizanit u shfaq i zhgënjyer për mënyrën se si erdhi barazimi 1-1 ndaj Bylisit, por në intervistën e dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, bëri thirrje që skuadra të fillojë të mendojë për ...
SuperSport | 21-Sep-2019 19:01
Trajneri i Partizanit u shfaq i zhgënjyer për mënyrën se si erdhi barazimi 1-1 ndaj Bylisit, por në intervistën e dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, bëri thirrje që skuadra të fillojë të mendojë për ...

Dovedan: Barazimi ishte rezultati më i drejtë, sot nuk luajtëm mirë
Trajneri i Bylisit, Marco Dovedan pranoi se barazimi ishte rezultati më i drejtë i sfidës ndaj Partizanit, por në intervistën për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport theksoi se është i pakënaqur me performancën në ...
SuperSport | 21-Sep-2019 18:57
Trajneri i Bylisit, Marco Dovedan pranoi se barazimi ishte rezultati më i drejtë i sfidës ndaj Partizanit, por në intervistën për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport theksoi se është i pakënaqur me performancën në ...

Lerda: Goli në fund ishte befasi e madhe, përgatitemi për derbin!
Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli pas ndeshjes kundër Bylisit, e cila u mbyll 1-1. Në fjalën e tij, numri një i stolit të “Demave të Kuq” tha per Supersport: NDESHJA – “Ishte një ndeshje që mund ta zgjidhnim më ...
ABCNews | 21-Sep-2019 18:39
Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli pas ndeshjes kundër Bylisit, e cila u mbyll 1-1. Në fjalën e tij, numri një i stolit të “Demave të Kuq” tha per Supersport: NDESHJA – “Ishte një ndeshje që mund ta zgjidhnim më ...

Nuk ka fitues mes Partizanit dhe Bylisit, Telushi shqetëson “Demat”
Pjesa e parë mes Partizanit dhe Bylisit është mbyllur e barabartë 0-0. “Demat e Kuq”, të drejtuar nga Franko Lerda, nuk ia kanë dalë që të gjejnë golin e avantazhit përballë një Bylisi të vendosur shumë mirë në fushë. ...
ABCNews | 21-Sep-2019 17:04
Pjesa e parë mes Partizanit dhe Bylisit është mbyllur e barabartë 0-0. “Demat e Kuq”, të drejtuar nga Franko Lerda, nuk ia kanë dalë që të gjejnë golin e avantazhit përballë një Bylisi të vendosur shumë mirë në fushë. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved