ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 14:31

Racizmi shkatërron ndeshjen spektakolare mes Fiorentinës dhe Atalantës

Racizmi shkatërron ndeshjen spektakolare mes Fiorentinës dhe Atalantës
Fiorentina dhe Atalanta u përplasën sot në Serie A, në një ndeshje që ishte spektakolare dhe që u mbyll me rezultatin 2-2. Por gjithë bukurinë e kësaj ndeshje, e ka prishur një episod i shëmtuar nga tifozët e Atalantës. ...
ABCNews | 22-Sep-2019 21:35
Fiorentina dhe Atalanta u përplasën sot në Serie A, në një ndeshje që ishte spektakolare dhe që u mbyll me rezultatin 2-2. Por gjithë bukurinë e kësaj ndeshje, e ka prishur një episod i shëmtuar nga tifozët e Atalantës. ...

Vazhdojnë problemet me racizëm në Serie A
Me pak më shumë se gjysmë ore në ndeshjen e Serie A në ‘Ennio Tardini’, gjyqtari Daniele Orsato sinjalizoi që ndeshja të ndalohej pasi Dalbert tregoi se ai kishte dëgjuar abuzimin. Loja u ndalua ndërsa u lexua një ...
Lajminet | 22-Sep-2019 21:03
Me pak më shumë se gjysmë ore në ndeshjen e Serie A në ‘Ennio Tardini’, gjyqtari Daniele Orsato sinjalizoi që ndeshja të ndalohej pasi Dalbert tregoi se ai kishte dëgjuar abuzimin. Loja u ndalua ndërsa u lexua një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved