ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 12:06

Policja e nxjerr gjarprin nga motori i veturës

Policja e nxjerr gjarprin nga motori i veturës
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Ai mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 11:40
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Ai mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...

Momenti i tmerrshëm kur peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 10:23
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...

Moment i tmerrshëm, peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu s
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 23:00
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...

Momenti i tmerrshëm kur peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij
Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte kapur një peshkaqen i cili kërceu dhe tentoi ta sulmonte menjëherë në anijen e tij. Peshkaqeni nuk ndaloi me një ...
Lajminet | 20-Sep-2019 22:42
Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte kapur një peshkaqen i cili kërceu dhe tentoi ta sulmonte menjëherë në anijen e tij. Peshkaqeni nuk ndaloi me një ...

Mendoi se kishte kapur peshk të madh, por ajo që nxori nga uji e shtangu (Video)
Një peshkatar ishte duke gjuajtur peshk nga anija në bregun e qytetit Weip në veri të Australisë kur kishte vërejtur se diçka e madhe ishte kapur në kallamin e tij të peshkimit, transmeton Zeri.info. Ky peshkatar nga ...
Zeri | 20-Sep-2019 13:38
Një peshkatar ishte duke gjuajtur peshk nga anija në bregun e qytetit Weip në veri të Australisë kur kishte vërejtur se diçka e madhe ishte kapur në kallamin e tij të peshkimit, transmeton Zeri.info. Ky peshkatar nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved