ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:48

Në LSI e besojnë, Vasili publikon dokumentet: Presidenti Meta paralajmëroi tërmetin, por Rilindja e injoroi

Në LSI e besojnë, Vasili publikon dokumentet: Presidenti Meta paralajmëroi tërmetin, por Rilindja e injoroi
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili shprehet se kreu i shtetit na atë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:45
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili shprehet se kreu i shtetit na atë ...

Vasili : Letra e Presidentit, më e rëndësishme sot se dje!!
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në Facebook shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...
Telegraf | 22-Sep-2019 18:04
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në Facebook shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...

FOTO/ Vasili publikon dokumentet: Presidenti Meta paralajmëroi tërmetin
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 16:36
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...

Vasili publikon letrën e Metës: Ta lexojmë sërish paralajmërimin e Presidentit
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” ka postuar letrën ku Presidenti Meta bënte me dije rrezikun për tërmetin apokaliptik që do të godiste vendit. Vasili ...
Politiko | 22-Sep-2019 17:07
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” ka postuar letrën ku Presidenti Meta bënte me dije rrezikun për tërmetin apokaliptik që do të godiste vendit. Vasili ...

FOTO/ Vasili publikon dokumentet: Presidenti Meta paralajmëroi tërmetin
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...
Medial | 22-Sep-2019 16:48
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në “Facebook” shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte paralajmëruar që në korrik një tërmet të fuqishëm për Shqipërinë. Vasili ...

Vasili: Sot Dita e Paqes, por paqja është ende larg
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në Ditën e Ndërkombëtare të Paqes ka dhënë një mesazh dhe për situatën dhe krizën politike ku ndodhet vendi. Vasili shprehet se në Shqipëri paqja është shumë larg. “Dita e paqes, që nuk ...
Telegraf | 21-Sep-2019 13:38
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në Ditën e Ndërkombëtare të Paqes ka dhënë një mesazh dhe për situatën dhe krizën politike ku ndodhet vendi. Vasili shprehet se në Shqipëri paqja është shumë larg. “Dita e paqes, që nuk ...

Vasili mesazh të fortë: Të luftojmë dhe të bëjmë çdo gjë për lirinë!!! Sot Dita e Paqes, por paqja është ende larg….
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në Ditën e Ndërkombëtare të Paqes ka dhënë një mesazh dhe për situatën dhe krizën politike ku ndodhet vendi. Vasili shprehet se në Shqipëri paqja është shumë larg. “Dita e paqes, që nuk ...
Standard | 21-Sep-2019 15:40
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në Ditën e Ndërkombëtare të Paqes ka dhënë një mesazh dhe për situatën dhe krizën politike ku ndodhet vendi. Vasili shprehet se në Shqipëri paqja është shumë larg. “Dita e paqes, që nuk ...

Vasili: Liria nuk duket gjëkundi, paqja është larg
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili në kuadër të ditës Ndërkombëtare të Paqes theksoi se në Shqipëri liria nuk duket gjëkundi. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili tha se paqja është shumë larg. REAGIMI I VASILIT Dita ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 13:38
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili në kuadër të ditës Ndërkombëtare të Paqes theksoi se në Shqipëri liria nuk duket gjëkundi. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili tha se paqja është shumë larg. REAGIMI I VASILIT Dita ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved