ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:14

Ministria e Mbrojtjes: Kontribute vullnetare në ndihmë të familjeve të dëmtuara nga tërmeti e 21 shtatori 2019, numrat e llogarisë

Ministria e Mbrojtjes: Kontribute vullnetare në ndihmë të familjeve të dëmtuara nga tërmeti e 21 shtatori 2019, numrat e llogarisë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka deklaruar se dëmet nga tërmeti kanë qenë shumë të mëdha, teksa ka njoftuar se është hapur një llogari bankare, ku të gjithë persona që dëshirojnë dhe kanë mundësi mund të ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 19:03
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka deklaruar se dëmet nga tërmeti kanë qenë shumë të mëdha, teksa ka njoftuar se është hapur një llogari bankare, ku të gjithë persona që dëshirojnë dhe kanë mundësi mund të ...

Numrat e llogarive bankare/ Ministria e Mbrojtjes apel qytetarëve: Ndihmoni të prekurit
Shqiptarët duhet të solidarizohen me personat e prekur nga tërmeti i fortë i rënë dje. Për këtë arsye Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion edhe një numër llogarie bankare, paratë e së cilës do të shkojnë për të ...
Lajmi i Fundit | 22-Sep-2019 18:31
Shqiptarët duhet të solidarizohen me personat e prekur nga tërmeti i fortë i rënë dje. Për këtë arsye Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion edhe një numër llogarie bankare, paratë e së cilës do të shkojnë për të ...

Xhaçka apel qytetarëve: Ndihmoni të prekurit nga tërmeti
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka përmes një postimi në facebook, ka apeluar qytetarët që të ndihmojnë personat e prekur nga tërmeti. Xhaçka thotë se Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion edhe një numër llogarie ...
Dritare | 22-Sep-2019 16:44
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka përmes një postimi në facebook, ka apeluar qytetarët që të ndihmojnë personat e prekur nga tërmeti. Xhaçka thotë se Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion edhe një numër llogarie ...

Hapet numri i llogarisë/ Xhaçka: Kushdo që ka mundësi mund të kontribuojë
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka deklaruar se dëmet nga tërmeti kanë qenë shumë të mëdha, teksa ka njoftuar se është hapur një llogari bankare, ku të gjithë persona që dëshirojnë dhe kanë mundësi mund të ...
Lexo | 22-Sep-2019 16:27
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka deklaruar se dëmet nga tërmeti kanë qenë shumë të mëdha, teksa ka njoftuar se është hapur një llogari bankare, ku të gjithë persona që dëshirojnë dhe kanë mundësi mund të ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Xhaçka apel qytetarëve: Ndihmoni të prekurit
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një reagimi në rrjetet sociale shprehet se lëkundjet sizmike sollën lëndime si dhe dëmtime ndërtesash, por fatmirësisht asnjë jetë të humbur. Xhaçka thotë se shqiptarët duhet ...
Medial | 22-Sep-2019 16:18
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një reagimi në rrjetet sociale shprehet se lëkundjet sizmike sollën lëndime si dhe dëmtime ndërtesash, por fatmirësisht asnjë jetë të humbur. Xhaçka thotë se shqiptarët duhet ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Xhaçka apel qytetarëve: Ndihmoni të prekurit
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një reagimi në rrjetet sociale shprehet se lëkundjet sizmike sollën lëndime si dhe dëmtime ndërtesash, por fatmirësisht asnjë jetë të humbur. Xhaçka thotë se shqiptarët duhet ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 16:08
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një reagimi në rrjetet sociale shprehet se lëkundjet sizmike sollën lëndime si dhe dëmtime ndërtesash, por fatmirësisht asnjë jetë të humbur. Xhaçka thotë se shqiptarët duhet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved