ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 16:21

Këto makina do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika

Këto makina do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar ...
Zeri | 22-Sep-2019 08:59
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar ...

Makina që do të shpejtojë pastrimin e oqeaneve nga plastika
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht ...
Arbresh | 21-Sep-2019 07:47
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht ...

Këto makina do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 06:47
Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejtimin e këtij procesi. Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht ...

Këto makina të mahnitshme do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika
Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht për t’i tragetuar një numër të madh plastikës që gjenden duke notuar dhe në sipërfaqe të oqeaneve. Kjo makinë ka dy krahë të mëdhenj ...
Lajminet | 20-Sep-2019 23:29
Këto makina quhet “4ocean Mobile Skimmer”, dhe është e dizajnuar specifikisht për t’i tragetuar një numër të madh plastikës që gjenden duke notuar dhe në sipërfaqe të oqeaneve. Kjo makinë ka dy krahë të mëdhenj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved