ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 19:35

Guardiola tregon se cili do t’i zërë vendin te Manchester City

Guardiola tregon se cili do t’i zërë vendin te Manchester City
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...
Telegraf | 22-Sep-2019 17:23
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...

Guardiola: Ja cili do marrë vendin tim te Manchester City
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 20:33
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...

Aston Villa shokon Arsenalin
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 17:57
Momentalisht është shumë i lumtur në stolin e Manchester Cityt dhe pas dy triumfeve radhazi në Premier League, do të tentojë suksesin në Europë, por Pep Guardiola e ka të qartë që një ditë do të vijë edhe divorci mes ...

Guardiola paralajmëron largimin: Ky do të jetë zëvendësuesi im!
Trajneri Pep Guardiola është i bindur se ndihmësi i tij, Mikel Arteta, do të jetë zëvendësuesi i tij te Manchester City ditën që ai do të vendosë të largohet nga kampionët e Anglisë. Arteta ndali karrierër e tij në ...
Lexo | 22-Sep-2019 16:47
Trajneri Pep Guardiola është i bindur se ndihmësi i tij, Mikel Arteta, do të jetë zëvendësuesi i tij te Manchester City ditën që ai do të vendosë të largohet nga kampionët e Anglisë. Arteta ndali karrierër e tij në ...

Guardiola ka një ide se kush mund ta zëvendësojë atë tek Man City
Ish trajneri i Barcelonës dhe Bayern Munich beson se Mikel Arteta është një nga ata që mund ta zëvendësojë atë në postin e trajnerit. Arteta është asistenti i tij tek Manchester City, dhe Guardiola beson se ai është ...
Lajminet | 21-Sep-2019 09:22
Ish trajneri i Barcelonës dhe Bayern Munich beson se Mikel Arteta është një nga ata që mund ta zëvendësojë atë në postin e trajnerit. Arteta është asistenti i tij tek Manchester City, dhe Guardiola beson se ai është ...

Pep Guardiola anashkalon shumë gjigantë evropianë, zgjedh Liverpoolin si kundërshtarin më të vështirë që është përballur në karrierë
Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në histori të futbollit dhe rezultatet e arritura ndër vite e dëshmojnë këtë. Spanjolli e ka nisur karrierën te Barcelona në vitin 2008. Ai fitoi të gjithë trofetë e ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 01:00
Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në histori të futbollit dhe rezultatet e arritura ndër vite e dëshmojnë këtë. Spanjolli e ka nisur karrierën te Barcelona në vitin 2008. Ai fitoi të gjithë trofetë e ...

Pep Guardiola anashkalon shumë gjigantë evropianë, zgjedh Liverpoolin si kundërshtarin më të vështirë që është përballur në karrierë
Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në histori të futbollit dhe rezultatet e arritura ndër vite e dëshmojnë këtë. Spanjolli e ka nisur karrierën te Barcelona në vitin 2008. Ai fitoi të gjithë trofetë e ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 23:22
Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në histori të futbollit dhe rezultatet e arritura ndër vite e dëshmojnë këtë. Spanjolli e ka nisur karrierën te Barcelona në vitin 2008. Ai fitoi të gjithë trofetë e ...

Guardiola: Mahrez bën gjëra idiote, por më pëlqen kjo gjë
Pep Guardiola i ka bërë të gjithë konfuzë me deklaratën e tij sot për mediat britanike. Trajneri i Manchester City është pyetur për Mahrez, një lojtar që i ka kushtuar miliona “Cityzens”, por që nuk po aktivizohet aq sa ...
ABCNews | 20-Sep-2019 22:36
Pep Guardiola i ka bërë të gjithë konfuzë me deklaratën e tij sot për mediat britanike. Trajneri i Manchester City është pyetur për Mahrez, një lojtar që i ka kushtuar miliona “Cityzens”, por që nuk po aktivizohet aq sa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved