ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:36

Gjashtë pozicionet më të mira seksuale për meshkujt me penis më të vogël

Gjashtë pozicionet më të mira seksuale për meshkujt me penis më të vogël
A dëshironi të ndjeni gjërat në dhomën e gjumit, por jeni të shqetësuar se burri juaj ka penis pak të vogël? Gjatësia mesatare e penisit të ngritur në Britaninë e Madhe matet në gjatësi prej 13,2 cm dhe 4,6 inç (11,6 ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 13:38
A dëshironi të ndjeni gjërat në dhomën e gjumit, por jeni të shqetësuar se burri juaj ka penis pak të vogël? Gjatësia mesatare e penisit të ngritur në Britaninë e Madhe matet në gjatësi prej 13,2 cm dhe 4,6 inç (11,6 ...

3 pozicione të gjumit që çdo shtatzënë duhet t’i praktikojë
Ne e shpenzojmë një të tretën të jetës tonë, ose duke fjetur ose duke tentuar për të fjetur. Studimet e fundit tregojnë se është një lidhje në mes pozicionit të fjetjes së një nënë dhe të shëndetit të fëmijës. Për shkak ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 10:25
Ne e shpenzojmë një të tretën të jetës tonë, ose duke fjetur ose duke tentuar për të fjetur. Studimet e fundit tregojnë se është një lidhje në mes pozicionit të fjetjes së një nënë dhe të shëndetit të fëmijës. Për shkak ...

3 pozicione të gjumit që çdo shtatzënë duhet t’i praktikojë
Studimet e fundit tregojnë se është një lidhje në mes pozicionit të fjetjes së një nënë dhe të shëndetit të fëmijës. Për shkak ndryshimeve në trup, pozicionet e rregullta nuk konsiderohen të shëndetshme kur jeni ...
Lajminet | 20-Sep-2019 15:07
Studimet e fundit tregojnë se është një lidhje në mes pozicionit të fjetjes së një nënë dhe të shëndetit të fëmijës. Për shkak ndryshimeve në trup, pozicionet e rregullta nuk konsiderohen të shëndetshme kur jeni ...

Pozicionet e sigurta në të cilat mund të flejë një grua shtatzënë
Per shkak te ndryshimeve ne trup, pozicionet e rregullta mund te mos jene me te sigurta gjate shtatzenise. Ne kemi studiuar se cilat pozicione mund te perpiqeni te merrni nje pushim shume te nevojshem pa ju demtuar juve ...
ikub.al | 20-Sep-2019 12:00
Per shkak te ndryshimeve ne trup, pozicionet e rregullta mund te mos jene me te sigurta gjate shtatzenise. Ne kemi studiuar se cilat pozicione mund te perpiqeni te merrni nje pushim shume te nevojshem pa ju demtuar juve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved