ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:55

DOSSIER/ Tërmetet e tmerrshme që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)

DOSSIER/ Tërmetet e tmerrshme që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)
Nga Aurenc Bebja Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, të cilat, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dars ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 17:34
Nga Aurenc Bebja Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, të cilat, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dars ...

Fillimi i shekullit të XX, tërmetet që shkatërruan Tepelenën, Vlorën dhe Korçën
Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Shtator 2019 Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, të cilat, Aurenc ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 21:33
Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Shtator 2019 Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, të cilat, Aurenc ...

Foto/ Gazeta prestigjoze franceze: Tërmetet që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930), Korçën (1931)
Aurenc Bebja, Francë Tërmeti i Shqipërisë Banorët e Tepelenës në rrënojat e fshatit të tyre Excelsior, e enjte, 24 shkurt 1921, Ballinë “ Një tërmet i tmerrshëm ka shkatërruar një krahinë të tërë të Shqipërisë. Disa ...
Politiko | 22-Sep-2019 17:31
Aurenc Bebja, Francë Tërmeti i Shqipërisë Banorët e Tepelenës në rrënojat e fshatit të tyre Excelsior, e enjte, 24 shkurt 1921, Ballinë “ Një tërmet i tmerrshëm ka shkatërruar një krahinë të tërë të Shqipërisë. Disa ...

Tërmetet që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)
Në faqet e gazetës prestigjioze franceze Nga Aurenc Bebja*, Francë Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, ...
Illyriapress | 22-Sep-2019 17:25
Në faqet e gazetës prestigjioze franceze Nga Aurenc Bebja*, Francë Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje me tërmetet e rënda që kanë tronditur Shqipërinë në vitet 1921, 1930 dhe 1931, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved