ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:28

Dzeko: Fitorja në sekondat e fundit shijon më shumë

Dzeko: Fitorja në sekondat e fundit shijon më shumë
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 20:19
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...

Fiton bindshëm Napoli, Roma i falet Dzeko
Napoli ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 1 me 4 në transfertën përballë Lecce. Në javën e katërt të Seria A, napoletanët e drejtuar nga Anceloti arritën një fitore bindëse qysh në pjesën e parë. Fernando ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 17:59
Napoli ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 1 me 4 në transfertën përballë Lecce. Në javën e katërt të Seria A, napoletanët e drejtuar nga Anceloti arritën një fitore bindëse qysh në pjesën e parë. Fernando ...

Dzeko: Fitorja në sekondat e fundit shijon më shumë
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 22:00
Edin Dzeko beson se Roma e meritoi fitoren si mysafir i Bolognas (2-1) në ndeshjen e javës së katërt në kampionatin italian. Sulmuesi boshnjak e shënoi golin e fitores në minutat shtesë pas harkimit nga Lorenzo ...

Bologna 1-2 Roma, notat e lojtarëve
Roma ka arritur të fitojë në fund me rezultat 2-1 te Bologna në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Giallorossët e kanë marrë edhe fitoren e dytë radhazi në Serie A, duke ia shkaktuar humbjen e parë këtë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 17:25
Roma ka arritur të fitojë në fund me rezultat 2-1 te Bologna në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Giallorossët e kanë marrë edhe fitoren e dytë radhazi në Serie A, duke ia shkaktuar humbjen e parë këtë ...

Roma në sekondat e fundit të ndeshjes arrin ta mposht Bolognan
Roma e ka arritur me shumë vështirësi që ta mposht Bolgonan në javën e katërt në Serie A me rezultat 1-2. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të dyja skuadrat nuk munguan, por që nuk ishin konkrete. Pjesa ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 17:59
Roma e ka arritur me shumë vështirësi që ta mposht Bolgonan në javën e katërt në Serie A me rezultat 1-2. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të dyja skuadrat nuk munguan, por që nuk ishin konkrete. Pjesa ...

Bologna 1-2 Roma, notat e lojtarëve
Roma ka arritur të fitojë në fund me rezultat 2-1 te Bologna në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Giallorossët e kanë marrë edhe fitoren e dytë radhazi në Serie A, duke ia shkaktuar humbjen e parë këtë ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 17:59
Roma ka arritur të fitojë në fund me rezultat 2-1 te Bologna në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në Serie A. Giallorossët e kanë marrë edhe fitoren e dytë radhazi në Serie A, duke ia shkaktuar humbjen e parë këtë ...

Roma e Napoli nuk lejojnë befasi Roma dhe Napoli kanë marrë pikët e plota në xhiron e katër në Serie A, duke e mposhtur 2-1 në udhëtim Bolognan, respektivisht 4-1 Leccen. Roma ka vazhduar me formën e mirë, pas startit të...
Roma dhe Napoli kanë marrë pikët e plota në xhiron e katër në Serie A, duke e mposhtur 2-1 në udhëtim Bolognan, respektivisht 4-1 Leccen. Roma ka vazhduar me formën e mirë, pas startit të dobët në Serie A. Klubi i ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 17:21
Roma dhe Napoli kanë marrë pikët e plota në xhiron e katër në Serie A, duke e mposhtur 2-1 në udhëtim Bolognan, respektivisht 4-1 Leccen. Roma ka vazhduar me formën e mirë, pas startit të dobët në Serie A. Klubi i ...

Tre pikë të arta për Romën, fiton edhe Napoli
Në pasditën e sotme, janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të kampionatit elitar italian Serie A, derisa në mbrëmje do të zhvillohen edhe dy ndeshje. Roma ka arritur ta mposhtë Bolognan në kuadër të javës së katërt ...
Zeri | 22-Sep-2019 17:21
Në pasditën e sotme, janë zhvilluar tri ndeshje në kuadër të kampionatit elitar italian Serie A, derisa në mbrëmje do të zhvillohen edhe dy ndeshje. Roma ka arritur ta mposhtë Bolognan në kuadër të javës së katërt ...

Dzeko heroi i Romës, fiton edhe Napoli
Roma ka fituar kundër Bolognas me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së pestë të Serie A. Romakët kaluan të parët në epërsi me golin e Kolarov në minutën e 49-të të ndeshjes. Bologna barazoi me golin e Sansone nga ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 17:17
Roma ka fituar kundër Bolognas me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së pestë të Serie A. Romakët kaluan të parët në epërsi me golin e Kolarov në minutën e 49-të të ndeshjes. Bologna barazoi me golin e Sansone nga ...

Roma në sekondat e fundit të ndeshjes arrin ta mposht Bolognan
Roma e ka arritur me shumë vështirësi që ta mposht Bolgonan në javën e katërt në Serie A me rezultat 1-2. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të dyja skuadrat nuk munguan, por që nuk ishin konkrete. Pjesa ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 17:00
Roma e ka arritur me shumë vështirësi që ta mposht Bolgonan në javën e katërt në Serie A me rezultat 1-2. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të dyja skuadrat nuk munguan, por që nuk ishin konkrete. Pjesa ...

Roma e Napoli nuk lejojnë befasi
Roma dhe Napoli kanë marrë pikët e plota në xhiron e katër në Serie A, duke e mposhtur 2-1 në udhëtim Bolognan, respektivisht 4-1 Leccen. Roma ka vazhduar me formën e mirë, pas startit të dobët në Serie A. Klubi i ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 17:15
Roma dhe Napoli kanë marrë pikët e plota në xhiron e katër në Serie A, duke e mposhtur 2-1 në udhëtim Bolognan, respektivisht 4-1 Leccen. Roma ka vazhduar me formën e mirë, pas startit të dobët në Serie A. Klubi i ...

Fitojnë Napoli e Roma
Ekipi i Carlo Ancelottit triumfoi me rezultat 4-1. Fernando Llorente (28’ 82’), Lorenzo Insigne (40’) dhe Fabian Ruiz (52’) shënuan për mysafirët, ndërsa Marco Mancosu (61’) realizoi golin e vetëm për vendasit. Pas ...
Lajminet | 22-Sep-2019 16:58
Ekipi i Carlo Ancelottit triumfoi me rezultat 4-1. Fernando Llorente (28’ 82’), Lorenzo Insigne (40’) dhe Fabian Ruiz (52’) shënuan për mysafirët, ndërsa Marco Mancosu (61’) realizoi golin e vetëm për vendasit. Pas ...

Llorente kalon Napolin në epërsi
Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Lecces në kuadër të xhiros së katërt në Serie A. Golin për napolitanët e shënoi Fernando Llorente që edhe e hapi llogarinë e tij në Serie A në minutën e 29-të, shkruan Indeksonline. Me ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 15:49
Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Lecces në kuadër të xhiros së katërt në Serie A. Golin për napolitanët e shënoi Fernando Llorente që edhe e hapi llogarinë e tij në Serie A në minutën e 29-të, shkruan Indeksonline. Me ...

Formacionet zyrtare: Bologna – Roma
?Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bologna – Roma Dy skuadrat italiane, Bologna dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A. Ndeshja zhvillohet nga ora 15:00. ...
Gazeta Express | 09-Apr-2017 14:00
?Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bologna – Roma Dy skuadrat italiane, Bologna dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A. Ndeshja zhvillohet nga ora 15:00. ...

Bayern 4-0 Koln, notat e lojtarëve – shkëlqen Coutinho
Bayern Munichu ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Kolnit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë në Bundesliga. Skuadra e Niko Kovacit ka triumfuar me shkëlqim ndeshjen ndaj Kolnit, duke treguar se jo rastësisht ...
E Dua Sportin | 21-Sep-2019 18:01
Bayern Munichu ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Kolnit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë në Bundesliga. Skuadra e Niko Kovacit ka triumfuar me shkëlqim ndeshjen ndaj Kolnit, duke treguar se jo rastësisht ...

Bayern 4-0 Koln, notat e lojtarëve – shkëlqen Coutinho
Bayern Munichu ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Kolnit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë në Bundesliga. Skuadra e Niko Kovacit ka triumfuar me shkëlqim ndeshjen ndaj Kolnit, duke treguar se jo rastësisht ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 17:43
Bayern Munichu ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Kolnit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë në Bundesliga. Skuadra e Niko Kovacit ka triumfuar me shkëlqim ndeshjen ndaj Kolnit, duke treguar se jo rastësisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved