ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 07:06

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 17:15
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...

Tërmetet, Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Përmes një ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 16:46
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Përmes një ...

Cakaj për tërmetet: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...
Albportali | 22-Sep-2019 19:27
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...

Tërmeti, Cakaj: Falënderoj shtetet mike që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Si të gjitha institucionet e ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 15:55
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Si të gjitha institucionet e ...

Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur asnjë jetë të humbur, falenderojmë shtetet mike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Portalb | 22-Sep-2019 18:02
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj: Falënderoj shtetet që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 15:43
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...
Medial | 22-Sep-2019 17:19
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...

Tërmetet/ Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur asnjë jetë të humbur, falenderojmë shtetet mike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Top Channel | 22-Sep-2019 15:43
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima nga tërmeti
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar të dielën vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. ...
InFokusi | 22-Sep-2019 17:07
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar të dielën vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. ...

Cakaj për tërmetet: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 16:54
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...

Cakaj për tërmetet: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 16:48
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...

Cakaj: Mirënjohës të gjitha vendeve që ishin të gatshëm të ndihmonin
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka falenderuar të gjitha vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmeteve që goditën vendin. ...
ABCNews | 22-Sep-2019 16:10
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka falenderuar të gjitha vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmeteve që goditën vendin. ...

Cakaj mesazh pas tërmeteve: Mirënjohje për vendet mike që mbështetën Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook shpreh falenderim për vendet që shprehën gatishmëri për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit të djeshëm. “Si të gjitha ...
Politiko | 22-Sep-2019 16:42
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook shpreh falenderim për vendet që shprehën gatishmëri për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit të djeshëm. “Si të gjitha ...

Tërmetet, Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë.
Kosova Press | 22-Sep-2019 16:42
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë.

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ai ka thënë se pavarësisht dëmeve dhe shqetësimeve, më e rëndësishmja mbetet se Shqipëria nuk ka humbur asnjë jetë. Postimi i plotë: Si të gjitha institucionet e Republikës së Shqipërisë, edhe Ministria për Evropën dhe ...
Lajminet | 22-Sep-2019 16:33
Ai ka thënë se pavarësisht dëmeve dhe shqetësimeve, më e rëndësishmja mbetet se Shqipëria nuk ka humbur asnjë jetë. Postimi i plotë: Si të gjitha institucionet e Republikës së Shqipërisë, edhe Ministria për Evropën dhe ...

Rikonstruktohet shkolla e Mesme në Librazhd, Balla: 200 nxënës e filluan vitin në godinë me kushte bashkëkohore
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe kryetari i Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra panë nga afër ambientet e rikonstruktura të shkollës së mesme të bashkuar në fshatin Zgosht të ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 14:16
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe kryetari i Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra panë nga afër ambientet e rikonstruktura të shkollës së mesme të bashkuar në fshatin Zgosht të ...

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 16:33
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj ka një mesazh për shtetet që ndihmuan Shqipërinë
Postuar: 22/09/2019 - 16:03 Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 16:06
Postuar: 22/09/2019 - 16:03 Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj: Falënderoj shtetet që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Lexo | 22-Sep-2019 16:02
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 15:55
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved