ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 12:41

21:27 Borussia Dortmund frenohet në Frankfurt Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa...

21:27 Borussia Dortmund frenohet në Frankfurt Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa...
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 21:29
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...

Barazim i çmendur në Flamurtari-Laçi, Vllaznia harron si fitohet
Shumë gola dhe emocione në një ndeshje me të vërtetë të çmendur si Flamurtari-Laçi e mbyllur në barazim 3-3. Pika e parë në këtë sezon për vlonjatët që japin shenja jete, përballë një skuadre të fortë si ajo e drejtuar ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 18:07
Shumë gola dhe emocione në një ndeshje me të vërtetë të çmendur si Flamurtari-Laçi e mbyllur në barazim 3-3. Pika e parë në këtë sezon për vlonjatët që japin shenja jete, përballë një skuadre të fortë si ajo e drejtuar ...

Dortmund “ngec” në Frankfurt, Thuram i jep fitoren B. Munchengladbach
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...
SuperSport | 22-Sep-2019 20:25
Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eintrachtit të Frankfurtit, ndonëse arriti të kalojë dy herë në avantazh. Aksel Witsel kaloi në ...

VIDEO | Valencia ngec në shtëpi, pika e parë për Leganes
Valencia bëri një nisje spektakolare në Champions. Ekipi spanjoll fitoi në Londër përballë Chelsea me rezultatin 0-1, por në kampionat po has vështirësi. Djemtë e Celades u ndalën në një barazim 1-1 në shtëpi përballë ...
ABCNews | 22-Sep-2019 18:29
Valencia bëri një nisje spektakolare në Champions. Ekipi spanjoll fitoi në Londër përballë Chelsea me rezultatin 0-1, por në kampionat po has vështirësi. Djemtë e Celades u ndalën në një barazim 1-1 në shtëpi përballë ...

Shkodranët shënojnë në Vlorë, Vllaznia vazhdon “agjërimin” në sulm
Flamurtari ndali hemorragjinë e humbjeve dhe mori pikën e parë në kampionat, teksa arriti të befasojë Laçin dhe t’i rrëmbejë një barazim 3-3, në sfidën e javës së pestë, të zhvilluar në qytetin e Vlorës. Me një stadium ...
SuperSport | 22-Sep-2019 18:29
Flamurtari ndali hemorragjinë e humbjeve dhe mori pikën e parë në kampionat, teksa arriti të befasojë Laçin dhe t’i rrëmbejë një barazim 3-3, në sfidën e javës së pestë, të zhvilluar në qytetin e Vlorës. Me një stadium ...

Flamurtari merr pikën e parë, Vllaznia ndan pikët me Luftëtarin
Flamurtari ndali hemorragjinë e humbjeve dhe mori pikën e parë në kampionat, teksa arriti të befasojë Laçin dhe t’i rrëmbejë një barazim 3-3, në sfidën e javës së pestë, të zhvilluar në qytetin e Vlorës. Me një stadium ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 18:06
Flamurtari ndali hemorragjinë e humbjeve dhe mori pikën e parë në kampionat, teksa arriti të befasojë Laçin dhe t’i rrëmbejë një barazim 3-3, në sfidën e javës së pestë, të zhvilluar në qytetin e Vlorës. Me një stadium ...

Goleadë në Vlorë, Flamurtari-Laçi ndahen në barazim spektakolar
Flamurtari dhe Laçi janë ndarë në një barazim 3-3, me të dyja skuadrat që e kërkuan deri në fund fitoren. Pjeshka kaloi në avantazh vlonjatët në minutën e 28-të të sfidës, ndërsa Xhixha barazoi shifrat në minutën e ...
ABCNews | 22-Sep-2019 18:04
Flamurtari dhe Laçi janë ndarë në një barazim 3-3, me të dyja skuadrat që e kërkuan deri në fund fitoren. Pjeshka kaloi në avantazh vlonjatët në minutën e 28-të të sfidës, ndërsa Xhixha barazoi shifrat në minutën e ...

Schalke 04 kalon “pengesën” Mainz, Cagliari regjistron suksesin e dytë radhazi
Java e 5-të e Bundesligës gjermane ka nisur me takimin mes Schalke 04-ës dhe Mainzit në “Gelsenkirchen”, që u fitua nga skuadra vendase me rezultatin 2-1. Serdar shënoi për Schalken në minutën e 36’ të pjesës së parë ...
SuperSport | 20-Sep-2019 22:58
Java e 5-të e Bundesligës gjermane ka nisur me takimin mes Schalke 04-ës dhe Mainzit në “Gelsenkirchen”, që u fitua nga skuadra vendase me rezultatin 2-1. Serdar shënoi për Schalken në minutën e 36’ të pjesës së parë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved