ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 06:34

“Përbindëshi” që gllabëron pyjet: E pret dhe copëton pemën për 15 sekonda

“Përbindëshi” që gllabëron pyjet: E pret dhe copëton pemën për 15 sekonda
Një hulumtim i publikuar këtë muaj, ka gjetur se një një tre të rritur tregojnë se kanë përjetuar problem shëndetësore për shkak të produkteve kozmetike, duke përfshirë parfumet, produktet e kozmetikës, detergjentët dhe ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 20:01
Një hulumtim i publikuar këtë muaj, ka gjetur se një një tre të rritur tregojnë se kanë përjetuar problem shëndetësore për shkak të produkteve kozmetike, duke përfshirë parfumet, produktet e kozmetikës, detergjentët dhe ...

Përfitimet që i merrni nga vaji i ullirit nëse e përdorni në fytyrë
Përderisa po hymë në sezonat ku duhet të kujdesemi për lëkurën dhe fytyrën tonë në mënyrë që mos të na thahet, të gjithë jemi duke e kërkuar atë produkt që do na bëjë lëkurën të shkëlqyeshme. Çfarë thonë ekspertët për ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 13:47
Përderisa po hymë në sezonat ku duhet të kujdesemi për lëkurën dhe fytyrën tonë në mënyrë që mos të na thahet, të gjithë jemi duke e kërkuar atë produkt që do na bëjë lëkurën të shkëlqyeshme. Çfarë thonë ekspertët për ...

Ekspertët tregojnë për përfitimet që i merrni nga vaji i ullirit nëse e përdorni në fytyrë
Çfarë thonë ekspertët për përdorimin e vajit të ullirit në lëkurën tuaj? Verdikti i ekspertëve kur flitet për përdorimin e vajit të ullirit është i përzier. Përderisa vaji i ullirit në përgjithësi është shumë i sigurt, ...
Lajminet | 21-Sep-2019 11:52
Çfarë thonë ekspertët për përdorimin e vajit të ullirit në lëkurën tuaj? Verdikti i ekspertëve kur flitet për përdorimin e vajit të ullirit është i përzier. Përderisa vaji i ullirit në përgjithësi është shumë i sigurt, ...

Problemet shëndetësore që aromat e parfumeve sjellin janë më serioze sesa mendoni
Një hulumtim i publikuar këtë muaj, ka gjetur se një një tre të rritur tregojnë se kanë përjetuar problem shëndetësore për shkak të produkteve kozmetike, duke përfshirë parfumet, produktet e kozmetikës, detergjentët dhe ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 15:09
Një hulumtim i publikuar këtë muaj, ka gjetur se një një tre të rritur tregojnë se kanë përjetuar problem shëndetësore për shkak të produkteve kozmetike, duke përfshirë parfumet, produktet e kozmetikës, detergjentët dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved