ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 18:50

Çdo grua meriton një burrë që e respekton atë

Çdo grua meriton një burrë që e respekton atë
Ju jeni një person unik në llojin tuaj. Ju keni vetëm veten dhe duhet të jeni krenar për këtë. Asnjëherë mos e bindni veten se nuk meritoni më shumë. Ju meritoni. Ju meritoni një dashuri më të mirë, me mashkullin më të ...
TetovaSot | 20-Sep-2019 17:54
Ju jeni një person unik në llojin tuaj. Ju keni vetëm veten dhe duhet të jeni krenar për këtë. Asnjëherë mos e bindni veten se nuk meritoni më shumë. Ju meritoni. Ju meritoni një dashuri më të mirë, me mashkullin më të ...

Çdo grua meriton një burrë që e respekton atë Ju jeni një person unik në llojin tuaj. Ju keni vetëm veten dhe duhet të jeni krenar për këtë. Asnjëherë mos e bindni veten se nuk meritoni më shumë. Ju meritoni. Ju meritoni një dashuri...
Ju jeni një person unik në llojin tuaj. Ju keni vetëm veten dhe duhet të jeni krenar për këtë. Asnjëherë mos e bindni veten se nuk meritoni më shumë. Ju meritoni. Ju meritoni një dashuri më të mirë, me mashkullin më të ...
Kosova Sot | 20-Sep-2019 16:00
Ju jeni një person unik në llojin tuaj. Ju keni vetëm veten dhe duhet të jeni krenar për këtë. Asnjëherë mos e bindni veten se nuk meritoni më shumë. Ju meritoni. Ju meritoni një dashuri më të mirë, me mashkullin më të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved