ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 19:00

Çipa: Greqia nuk do të na pengojë për negociatat

Çipa: Greqia nuk do të na pengojë për negociatat
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, analisti Aleksandër Çipa ka thënë se Greqia nuk do të jetë pengesë për hapjen e negociatave për Shqipërinë. Hila : A mendon se Greqia do të pengojë hapjen e negociatave? ...
Dritare | 18-Sep-2019 22:17
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, analisti Aleksandër Çipa ka thënë se Greqia nuk do të jetë pengesë për hapjen e negociatave për Shqipërinë. Hila : A mendon se Greqia do të pengojë hapjen e negociatave? ...

Çipa: Shqipëria ka mbivlerësuar autoritetin e OSBE
Analisti Aleksandër Çipa i ftuar në emisionin i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se OSBE është një organizatë roli i së cilës është mbivlerësuar nga Shqipëria. Aleksandër Çipa : OSBE është një organizatë dhe ...
Dritare | 18-Sep-2019 22:17
Analisti Aleksandër Çipa i ftuar në emisionin i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se OSBE është një organizatë roli i së cilës është mbivlerësuar nga Shqipëria. Aleksandër Çipa : OSBE është një organizatë dhe ...

Çipa ka rezerva për OSBE-në: Ka qenë evazive me ligjin
Analisti Aleksandër Çipa mendon se Shqipëria e ka mbivlerësuar rolin e OSBE-së . Sipas tij, kjo organizatë, nuk e merr dot atributin e faktorit ndërkombëtar. “OSBE është një organizatë dhe ndoshta jemi vendi i fundit që ...
Politiko | 18-Sep-2019 22:15
Analisti Aleksandër Çipa mendon se Shqipëria e ka mbivlerësuar rolin e OSBE-së . Sipas tij, kjo organizatë, nuk e merr dot atributin e faktorit ndërkombëtar. “OSBE është një organizatë dhe ndoshta jemi vendi i fundit që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved