ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 16:21

Zëri i Amerikës: PD vazhdon denoncimet, kryebashkiaku i Vaut të Dejës i arrestuar në Itali dhe në 1996

Zëri i Amerikës: PD vazhdon denoncimet, kryebashkiaku i Vaut të Dejës i arrestuar në Itali dhe në 1996
Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi sot një tjetër dokument që sipas saj provon se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani, është arrestuar në Itali edhe në vitin 1996. “Përveç dokumentit për ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 16:02
Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi sot një tjetër dokument që sipas saj provon se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani, është arrestuar në Itali edhe në vitin 1996. “Përveç dokumentit për ...

Bardhi nxjerr dokumentin: Babani u arrestua me emrin Fatmir Babaj
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, ka publikuar një dokument të ri të siguruar nga sistemi i burgjeve në Itali. Sipas këtij dokumenti, Mark Babani mbante emrin e rremë, Fatmir Babaj dhe është ...
Mapo | 18-Sep-2019 15:05
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, ka publikuar një dokument të ri të siguruar nga sistemi i burgjeve në Itali. Sipas këtij dokumenti, Mark Babani mbante emrin e rremë, Fatmir Babaj dhe është ...

Bardhi: Mark Babani përdori identitet të rremë, ja dokumenti
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi një dokument të ri, që sipas tij tregon se kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani ka përdorur një ...
Top Channel | 18-Sep-2019 14:57
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi një dokument të ri, që sipas tij tregon se kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani ka përdorur një ...

Emër tjetër/ PD publikon dokumentin e ri për arrestimin dhe dëbimin e Babanit nga Italia: U arrestua në ’96
TIRANË Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 14:56
TIRANË Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha ...

PD nxjerr tjetër dokument: Mark Babani i arrestuar në Itali në vitin 1996
Partia Demokratike ka publikuar dokumeta të tjerë që sipas saj, vërtetojnë se kryebashkiaku i Vaut të Dejës,Mark Babani ka qenë I arrestuar në Itali. Në një deklaratë për mediat, sekretari i Përgjithshëm I PD, Gazment ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 15:24
Partia Demokratike ka publikuar dokumeta të tjerë që sipas saj, vërtetojnë se kryebashkiaku i Vaut të Dejës,Mark Babani ka qenë I arrestuar në Itali. Në një deklaratë për mediat, sekretari i Përgjithshëm I PD, Gazment ...

Akuzat e PD, kryebashkiaku i Vaut të Dejës jep shenjat e gishtave
Kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani është paraqitur në Institutin e Policisë Shkencore për të dhënë shenjat e gishtave. Babani akuzohet nga Partia Demokratike se ka fshehur në formularin e dekriminalizimit ...
Top Channel | 18-Sep-2019 12:39
Kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani është paraqitur në Institutin e Policisë Shkencore për të dhënë shenjat e gishtave. Babani akuzohet nga Partia Demokratike se ka fshehur në formularin e dekriminalizimit ...

PD publikon dokumente të reja për Mark Babanin
Partia Demokratike ka publikuar të tjera dokumente për kryebashkiakun e Vaut të Dejës, Mark Babani. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikoi dokumente me foton e Babanit, ku ai ka përdorur identitetin ...
ABCNews | 18-Sep-2019 15:36
Partia Demokratike ka publikuar të tjera dokumente për kryebashkiakun e Vaut të Dejës, Mark Babani. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikoi dokumente me foton e Babanit, ku ai ka përdorur identitetin ...

“I dënuar në Itali për vjedhje”, Mark Babani depoziton shenjat e gishtave pas akuzave të PD
Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës ishte dënuar ne Itali, Mark Babani ka depozituar shenjat e gishtërinjve në Prokurori. I kontaktuar nga ‘BW’ Babani konfirmoi faktin se në ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 12:08
Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës ishte dënuar ne Itali, Mark Babani ka depozituar shenjat e gishtërinjve në Prokurori. I kontaktuar nga ‘BW’ Babani konfirmoi faktin se në ...

Rama nuk e dorëzon Babanin, vë në dispozicion të kryebashkiakut juristin e PS dhe ish-prokuroren
Kryebashkiaku i PS në Vaun e Dejës, Mark Babani ishte sot në Tiranë për të dorëzuar shenjat e gishtave, pas akuzave të Partisë Demokratike. Ra në sy se PS i kishte vënë në dispozivion juristin e njohur pranë saj, ...
Politiko | 18-Sep-2019 20:50
Kryebashkiaku i PS në Vaun e Dejës, Mark Babani ishte sot në Tiranë për të dorëzuar shenjat e gishtave, pas akuzave të Partisë Demokratike. Ra në sy se PS i kishte vënë në dispozivion juristin e njohur pranë saj, ...

‘Fakte të reja nga sistemi i burgjeve në Itali’, PD: Mark Babani mbante emrin Fatmir Babaj
Sekretari i përgjithsëm i PD-së Gazment Bardhi gjatë një deklarate për mediat ka bërë publik një dokument të ri për arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të kryebashkiakut të Vaut të Dejës. Sipas Bardhit, Mark Babani u ...
Politiko | 18-Sep-2019 16:03
Sekretari i përgjithsëm i PD-së Gazment Bardhi gjatë një deklarate për mediat ka bërë publik një dokument të ri për arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të kryebashkiakut të Vaut të Dejës. Sipas Bardhit, Mark Babani u ...

Kryebashkiaku i Vaut të Dejës dorëzon shenjat e gishtave
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka depozituar në prokurori gjurmët e gishtave. Baban I depozitoi gjurmët pas kërkesës së bërë nga ana e organit të akuzës. Vizion Plus mëson se kryebashkiaku i depozitoi ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 12:25
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka depozituar në prokurori gjurmët e gishtave. Baban I depozitoi gjurmët pas kërkesës së bërë nga ana e organit të akuzës. Vizion Plus mëson se kryebashkiaku i depozitoi ...

PD publikon të tjera dokumenta që ‘fundosin’ kryebashkiakun e Vaut të Dejës
Partia Demokratike ka hedhur akzua të tjera për kreun e Bashkisë Vau i Dejës, Mark Babani. Sekretari i Pergjithshem Gazmend Bardhi publikoi sot disa dokumente të tjera, ku tha se ato vërtetojnë që Babani ka qenë i ...
Lapsi | 18-Sep-2019 14:59
Partia Demokratike ka hedhur akzua të tjera për kreun e Bashkisë Vau i Dejës, Mark Babani. Sekretari i Pergjithshem Gazmend Bardhi publikoi sot disa dokumente të tjera, ku tha se ato vërtetojnë që Babani ka qenë i ...

PD: kryebashkiaku i Vaut të Dejës i arrestuar në Itali dhe në 1996
Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi sot një tjetër dokument që sipas saj provon se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani, është arrestuar në Itali edhe në vitin 1996. “Përveç dokumentit për ...
Zeri Amerikes | 18-Sep-2019 15:44
Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi sot një tjetër dokument që sipas saj provon se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani, është arrestuar në Itali edhe në vitin 1996. “Përveç dokumentit për ...

Publikohet dokumenti/ Përfaqësuesi i Ramës në Vaun e Dejës një kriminel…
Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha sot para ...
Standard | 18-Sep-2019 15:38
Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha sot para ...

PD publikon prova të reja për shkuarën të Babanit
Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi publikoi sërisht sot prova, që faktojnë se Mark Babani ka vuajtur dënim të përsëritur në Itali. Bardhi tha se si subjekt i ligjit të dekriminalizimit, Babani duhet të ndiqet ...
Medial | 18-Sep-2019 15:21
Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi publikoi sërisht sot prova, që faktojnë se Mark Babani ka vuajtur dënim të përsëritur në Itali. Bardhi tha se si subjekt i ligjit të dekriminalizimit, Babani duhet të ndiqet ...

PD publikon dokumentin për arrestimin e Babanit: Me emër të rremë në Itali në ’96
Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha sot para ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 15:10
Partia Demokratike ka publikuar sot një dokument të ri që tregon sipas saj arrestimin dhe dëbimin e përsëritur të Mark Babanit, kryebahskiakut të vaut të Dejës. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha sot para ...

PD: Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani u arrestua në Itali me emrin Fatmir Babaj
Deklarata nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi Kriminelët e Edi Ramës në bashkitë e vendit vazhdojnë t’i rezistojnë ligjit të dekrizminalizmit me ndihmën dhe mbështetjen e Edi Ramës dhe shërbëtores së tij ...
Illyriapress | 18-Sep-2019 15:10
Deklarata nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi Kriminelët e Edi Ramës në bashkitë e vendit vazhdojnë t’i rezistojnë ligjit të dekrizminalizmit me ndihmën dhe mbështetjen e Edi Ramës dhe shërbëtores së tij ...

PD nxjerr dokumente me foto të Mark Babani: I dënuar në Itali, madje autoritetet e kanë dëbuar dy herë!
Partia Demokratike ka nxjerrë këtë të mërkurë disa dokumente të tjera italiane që sipas faktojnë se kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani jo vetëm që është dënuar në Itali në vitet 90’, por edhe është dëbuar dy herë ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 15:05
Partia Demokratike ka nxjerrë këtë të mërkurë disa dokumente të tjera italiane që sipas faktojnë se kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani jo vetëm që është dënuar në Itali në vitet 90’, por edhe është dëbuar dy herë ...

“Agim Kajmaku të shkarkohet dhe të arrestohet menjëherë”. PD zbulon vendimin e gjykatës greke së 13 Shtatorit për mbylljen e çëshjtjes se Agim Kajmakut
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Gjykata e Janinës konfirmoi të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi është arrestuar në Janar 2003 ...
Telegraf | 18-Sep-2019 11:56
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Gjykata e Janinës konfirmoi të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi është arrestuar në Janar 2003 ...

“Kajmaku” i trashë i mashtrimeve të kryebashkiakut të Vorës
Gjatë gjithë të hënës mediat pranë qeverisë gati e kanë shpallur si kajmakun e të mbrojturve prej tyre, kryebashkiakun e zgjedhur në Vorë nga votimet e 30 qershorit, me aryetimin se një gjykatë e Janisës e kishte ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 14:37
Gjatë gjithë të hënës mediat pranë qeverisë gati e kanë shpallur si kajmakun e të mbrojturve prej tyre, kryebashkiakun e zgjedhur në Vorë nga votimet e 30 qershorit, me aryetimin se një gjykatë e Janisës e kishte ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved