ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:31

PD takon nesër delegacionin e Venecias

PD takon nesër delegacionin e Venecias
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.
Top Channel | 18-Sep-2019 22:36
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Tokat, “7501” do të ndryshojë: Qeveria kërkon ndihmën e Venecias për ligjet e pronave
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias. Adnor Shameti, ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 20:11
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias. Adnor Shameti, ...

Tokat, “7501” do të ndryshojë/ Qeveria kërkon ndihmën e Venecias për ligjet e pronave
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias.
Top Channel | 18-Sep-2019 19:49
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias.

‘Venecia’ në Tiranë për pronat, Nishani: Ja nga duhet ta nisin verifikimin për të kuptuar grabitjen
Ish-Presidenti Bujar Nishani komenton vizitën e sotme të përfaqësuesve të Komisionit të Venecias në Shqipëri për Ligjin e Pronave. Nishani shkruan në “Facebook” se ekspertët e Venecias duhet të kërkojnë dhe të ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 15:22
Ish-Presidenti Bujar Nishani komenton vizitën e sotme të përfaqësuesve të Komisionit të Venecias në Shqipëri për Ligjin e Pronave. Nishani shkruan në “Facebook” se ekspertët e Venecias duhet të kërkojnë dhe të ...

PD takon sot delegacionin e Venecias
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen sot me delegacionin e Komisionit të Venecias. Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave. Ndërkohë PD njofton se pas takimit ...
Ina-Online | 19-Sep-2019 01:04
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen sot me delegacionin e Komisionit të Venecias. Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave. Ndërkohë PD njofton se pas takimit ...

PD takon nesër delegacionin e Venecias
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias. Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave. Ndërkohë PD njofton se pas ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 23:26
Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias. Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave. Ndërkohë PD njofton se pas ...

Ligji për pronat në prag të korrigjimit
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias. Adnor Shameti, ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 20:08
Qeveria dhe parlamenti kanë nisur përpjekjet për të korrigjuar një mori me ligje që kanë shkaktuar një kaos dhe plot padrejtësi me pronat. Për këtë është kërkuar edhe një opinion nga komisioni Venecias. Adnor Shameti, ...

‘Ligji i Pronave u dërgua në Venecia i manipuluar nga Rilindja, ja ku gjendet origjinali’
Nga Bujar Nishani. Media njofton se përfaqësues të Komisionit të Venecias do të vizitojnë Shqipërinë në lidhje me Ligjin e Pronave! Ligji i Qeverisë së ish-stalinistëve shqiptarë, sot rilindësit, në fakt është një ...
Standard | 18-Sep-2019 15:38
Nga Bujar Nishani. Media njofton se përfaqësues të Komisionit të Venecias do të vizitojnë Shqipërinë në lidhje me Ligjin e Pronave! Ligji i Qeverisë së ish-stalinistëve shqiptarë, sot rilindësit, në fakt është një ...

Nishani: Ja nga duhet filluar nga Venecia verifikimi për të kuptuar grabitjen e pronave
Ish-Presidenti Bujar Nishani komenton në facebook vizitën e sotme të përfaqësuesve të Komisionit të Venecias në Shqipëri për Ligjin e Pronave Media njofton se përfaqësues të Komisionit të Venecias do të vizitojnë ...
Illyriapress | 18-Sep-2019 15:36
Ish-Presidenti Bujar Nishani komenton në facebook vizitën e sotme të përfaqësuesve të Komisionit të Venecias në Shqipëri për Ligjin e Pronave Media njofton se përfaqësues të Komisionit të Venecias do të vizitojnë ...

Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias takim me kryeministrin Rama, zbulohet tema
Një tjetër grup nga Komisioni i Venecias vjen në Tiranë. Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama, i cili ka në fokus projektligjin e pronave. Komisioni i Venecias do të ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 12:33
Një tjetër grup nga Komisioni i Venecias vjen në Tiranë. Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama, i cili ka në fokus projektligjin e pronave. Komisioni i Venecias do të ...

Tjetër grup i Komisionit të Venecias vjen në Tiranë, takim me Ramën për projektligjet
Një tjetër grup i Komisionit të Venecias vjen në Tiranë. Pritet që përfaqësuesit të zhvillojnë një takim me kryeministrin Rama. Tema e diskutimit do të ketë fokus projektligjet e pronave. Komisioni i Venecias që do të ...
Dritare | 18-Sep-2019 14:06
Një tjetër grup i Komisionit të Venecias vjen në Tiranë. Pritet që përfaqësuesit të zhvillojnë një takim me kryeministrin Rama. Tema e diskutimit do të ketë fokus projektligjet e pronave. Komisioni i Venecias që do të ...

‘Qeveria e ish-stalinistëve ka dhunuar dhe grabitur pronën’/ Nishani u dërgon një mesazh Komisionit të Venecias: Kërkoni dhe verifikoni skandalin
Duke ju referuar lajmit për mbërritjen e një delegacioni të Komisionit të Venecias në vendin tonë, ku fokus i vizitës është Ligji për Pronat, ish presidenti Bujar Nishani kërkon që ky delegacion të verifikojë edhe ...
Politiko | 18-Sep-2019 13:44
Duke ju referuar lajmit për mbërritjen e një delegacioni të Komisionit të Venecias në vendin tonë, ku fokus i vizitës është Ligji për Pronat, ish presidenti Bujar Nishani kërkon që ky delegacion të verifikojë edhe ...

Ligji për pronat/ Komisioni i Venecias takim edhe me Ramën
Një grup i Komisionit të Venecias do të qëndrojë në Tiranë deri në datën 20 shtator. Misioni i kësaj vizite është ligji për pronat. Gajtë qendrimit të tij në Shqipëri Komisioni i Venecias do të takojë kryeministrin Edi ...
Politiko | 18-Sep-2019 13:22
Një grup i Komisionit të Venecias do të qëndrojë në Tiranë deri në datën 20 shtator. Misioni i kësaj vizite është ligji për pronat. Gajtë qendrimit të tij në Shqipëri Komisioni i Venecias do të takojë kryeministrin Edi ...

Pasuritë e paluajtshme sjellin në Tiranë Komisionin e Venecias
Në kuadër të përgatitjes së mendimit për një projektligj në lidhje me pasuritë e paluajtshme, i cili synon të përfundojë proceset e pronësisë kalimtare, një delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Shqipërinë ...
Medial | 18-Sep-2019 13:04
Në kuadër të përgatitjes së mendimit për një projektligj në lidhje me pasuritë e paluajtshme, i cili synon të përfundojë proceset e pronësisë kalimtare, një delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Shqipërinë ...

Pasuritë e paluajtshme sjellin në Tiranë Komisionin e Venecias
Në kuadër të përgatitjes së mendimit për një projektligj në lidhje me pasuritë e paluajtshme, i cili synon të përfundojë proceset e pronësisë kalimtare, një delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Shqipërinë ...
RTSH | 18-Sep-2019 12:53
Në kuadër të përgatitjes së mendimit për një projektligj në lidhje me pasuritë e paluajtshme, i cili synon të përfundojë proceset e pronësisë kalimtare, një delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Shqipërinë ...

Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias takim me kryeministrin Rama, zbulohet tema
Një tjetër grup nga Komisioni i Venecias vjen në Tiranë. Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama, i cili ka në fokus projektligjin e pronave. Komisioni i Venecias do të ...
Medial | 18-Sep-2019 12:48
Një tjetër grup nga Komisioni i Venecias vjen në Tiranë. Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama, i cili ka në fokus projektligjin e pronave. Komisioni i Venecias do të ...

Shkarkimi i Metës, ekspertët e Venecias rikthehen në Tiranë
Ekspertët e Komisionit të Venecias do të rikthehen të mërkurën në Tiranë, por jo për çështjen e shkarkimit të presidentit Ilir Meta. Këtë herë, delegacioni mbërrin në Shqipëri për një vizitë dy ditore (18-19 shtator) ...
Lapsi | 17-Sep-2019 19:46
Ekspertët e Komisionit të Venecias do të rikthehen të mërkurën në Tiranë, por jo për çështjen e shkarkimit të presidentit Ilir Meta. Këtë herë, delegacioni mbërrin në Shqipëri për një vizitë dy ditore (18-19 shtator) ...

Delegacioni i Venecias në Tiranë, zbardhet axhenda e takimeve
Në kuadër të vizitës së delegacionit të Komisionit të Venecias në Tiranë (17-20 shtator 2019), mësohet se ditën e sotme, takimet e tij me aktorët politikë, do të realizohen në mjediset e Kryesisë së Kuvendit dhe do të ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 12:29
Në kuadër të vizitës së delegacionit të Komisionit të Venecias në Tiranë (17-20 shtator 2019), mësohet se ditën e sotme, takimet e tij me aktorët politikë, do të realizohen në mjediset e Kryesisë së Kuvendit dhe do të ...

Komisioni i Venecias sërish në Tiranë
Ekspertët e Komisionit të Venecias do të rikthehen të mërkurën në Tiranë, por jo për çështjen e shkarkimit të Presidentit Meta. Këtë herë, delegacioni mbërrin në Shqipëri për një vizitë dy ditore (18-19 shtator) për të ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 19:00
Ekspertët e Komisionit të Venecias do të rikthehen të mërkurën në Tiranë, por jo për çështjen e shkarkimit të Presidentit Meta. Këtë herë, delegacioni mbërrin në Shqipëri për një vizitë dy ditore (18-19 shtator) për të ...

Një tjetër delegacion i Komisionit të Venecias në Tiranë
Pas atij që erdhi në Shqipëri për çështjen e shkarkimit të presidentit Ilir Meta, një tjetër delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Tiranë më 18-19 shtator 2019. Delegacioni i Komisonit të Venecias do të ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 18:45
Pas atij që erdhi në Shqipëri për çështjen e shkarkimit të presidentit Ilir Meta, një tjetër delegacion i Komisionit të Venecias do të vizitojë Tiranë më 18-19 shtator 2019. Delegacioni i Komisonit të Venecias do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved