ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 14:04

Doni të dini si do të jetë moti?! Duke nisur nga nesër ka surpriza

Doni të dini si do të jetë moti?! Duke nisur nga nesër ka surpriza
Doni të dini se si do të jetë moti për ditët në vijimi?! Duke nisur nga dita e nesërme ka surpriza. Sipas parashikimeve të Meteoalb, nesër do të ketë rrebeshe shiu në të gjithë vendin, ku më te dendurat do të jenë në ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 13:18
Doni të dini se si do të jetë moti për ditët në vijimi?! Duke nisur nga dita e nesërme ka surpriza. Sipas parashikimeve të Meteoalb, nesër do të ketë rrebeshe shiu në të gjithë vendin, ku më te dendurat do të jenë në ...

Më në fund reshje shiu në Shqipëri…
Moti më diell do tia lere vendin këtë të enjte rrebesheve të shiut. Sic bën të ditur shërbimi MeteoAlb, nesër do të ketë rrebeshe shiu ne te gjithe vendin por ato do të jenë me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 14:47
Moti më diell do tia lere vendin këtë të enjte rrebesheve të shiut. Sic bën të ditur shërbimi MeteoAlb, nesër do të ketë rrebeshe shiu ne te gjithe vendin por ato do të jenë me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. ...

Maqedoni, gjatë ditës së nesërme moti do të jetë me vranësira
Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme. Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 19:15
Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme. Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë ...

Vranësira dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do ...
Mapo | 18-Sep-2019 08:40
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do ...

Ndryshon moti, nesër rrebeshe shiu në gjithë vendin
Dita e neserme do te sjelle ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu. Meteoalb parashikon se zonat jugore dhe junlindore do te jene me te prekura nga rrebeshet e shiut, nderkohe qe temperaturat do te ulen nga 9 grade C ...
Lapsi | 18-Sep-2019 14:49
Dita e neserme do te sjelle ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu. Meteoalb parashikon se zonat jugore dhe junlindore do te jene me te prekura nga rrebeshet e shiut, nderkohe qe temperaturat do te ulen nga 9 grade C ...

Moti për ditën e nesërme, shi dhe vranësira
Ditëve në vijim ftohtë. Të enjten priten reshje të dobëta shiu. Nga dita e premte kthjellët dhe me diell. 18.09.2019 – Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 22:37
Ditëve në vijim ftohtë. Të enjten priten reshje të dobëta shiu. Nga dita e premte kthjellët dhe me diell. 18.09.2019 – Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ...

Kur do të ngrohet moti në Kosovë? Parashikimi për pesë ditët e ardhshme
“Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...
Lajminet | 18-Sep-2019 22:29
“Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga veriu i kontinentit masa të ftohta ajrore, që ditëve në vijim do të zbresin ndjeshëm temperaturat nën vlera mesatare. Ditën e enjte orëve të pasdites ...

Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...
Medial | 18-Sep-2019 22:19
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...

Kur do të ngrohet moti në Kosovë, parashikimi për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 22:15
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...

Kur do të ngrohet moti në Kosovë? Parashikimi për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi......
Zeri | 18-Sep-2019 22:15
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi......

Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...
Arbresh | 18-Sep-2019 22:05
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...

Kur do të ngrohet moti në Kosovë? Parashikimi për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 21:59
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...

Maqedoni, gjatë ditës së nesërme moti do të jetë me vranësira
Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme. Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë ...
Arbresh | 18-Sep-2019 19:35
Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme. Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë ...

Më në fund reshje shiu në Shqipëri…
Moti më diell do tia lere vendin këtë të enjte rrebesheve të shiut. Sic bën të ditur shërbimi MeteoAlb, nesër do të ketë rrebeshe shiu ne te gjithe vendin por ato do të jenë me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. ...
Medial | 18-Sep-2019 14:49
Moti më diell do tia lere vendin këtë të enjte rrebesheve të shiut. Sic bën të ditur shërbimi MeteoAlb, nesër do të ketë rrebeshe shiu ne te gjithe vendin por ato do të jenë me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. ...

Moti, nis rënia graduale e temperaturave, në alpe nisin shirat
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...
Telegraf | 18-Sep-2019 08:26
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu.
Top Channel | 18-Sep-2019 07:36
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu.

Ulen temperaturat, nesër shi në të gjithë vendin
Dita e nesërme do të sjellë ulje temperaturash dhe shi në të gjithë vendin. Zonat më të prekura nga rrebeshet do të jenë në zonat jugore dhe juglindore, ndërkohë temperaturat do të luhasin nga 9 gradë celsius në mëngjes ...
Dritare | 18-Sep-2019 14:06
Dita e nesërme do të sjellë ulje temperaturash dhe shi në të gjithë vendin. Zonat më të prekura nga rrebeshet do të jenë në zonat jugore dhe juglindore, ndërkohë temperaturat do të luhasin nga 9 gradë celsius në mëngjes ...

Bëni gati çadrat! Kur priten reshjet e shiut, shoqëruar me ulje temperaturash
Duke filluar nga dita e nesërme, mos dilni nga shtëpia pa një çadër me vete. Meteoalb njofton se nesër priten rrebeshe shiu ne te gjithë vendin, që do të shoqërohet me ulje temperaturash deri në 9 gradë në mëngjes. ...
Politiko | 18-Sep-2019 13:07
Duke filluar nga dita e nesërme, mos dilni nga shtëpia pa një çadër me vete. Meteoalb njofton se nesër priten rrebeshe shiu ne te gjithë vendin, që do të shoqërohet me ulje temperaturash deri në 9 gradë në mëngjes. ...

Ndryshim i motit, temperatura e mëngjesit do të ulet deri zero
Shkup, 18 shtator 2019 (MEDIAL) – Ulje të temperaturës, e cila në orët e mëngjesit në disa pjesë do të ulet deri në zero, paralajmërojnë meteorologët për ditët në vijim. Moti nesër do të jetë me vranësira të ...
Medial | 18-Sep-2019 12:39
Shkup, 18 shtator 2019 (MEDIAL) – Ulje të temperaturës, e cila në orët e mëngjesit në disa pjesë do të ulet deri në zero, paralajmërojnë meteorologët për ditët në vijim. Moti nesër do të jetë me vranësira të ...

Parashikimi për çdo qytet, ja surprizat e motit deri në fundjavë
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ndërsa ato të ...
Lexo | 18-Sep-2019 09:51
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ndërsa ato të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved