ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 06:00

Këto janë 4 pozicionet më të sigurta të seksit!

Këto janë 4 pozicionet më të sigurta të seksit!
Seksi i sigurt është diçka për të cilën flitet shumë, por që në fakt nuk praktikohet sa duhet. Njerëzit akoma nxjerrin justifikime absurde për të mos vënë prezervativë ose mendojnë se sëmundjet mund të transmetohen ...
Dritare | 19-Sep-2019 00:44
Seksi i sigurt është diçka për të cilën flitet shumë, por që në fakt nuk praktikohet sa duhet. Njerëzit akoma nxjerrin justifikime absurde për të mos vënë prezervativë ose mendojnë se sëmundjet mund të transmetohen ...

Pozicioni seksual në dush, duhet provuar nga të gjithë Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm. Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson...
Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm. Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient. Gjithçka që ...
Kosova Sot | 18-Sep-2019 22:44
Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm. Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient. Gjithçka që ...

Pozicioni seksual në dush, duhet provuar…
Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm. Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient, transmeton ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 20:03
Seksi në dush është i ndërlikuar, në disa raste mund të bëhet shumë i rrezikshëm. Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient, transmeton ...

Pozicioni seksual në dush, duhet provuar nga të gjithë
Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient, transmeton . Gjithçka që duhet të bëni është të qëndroni përpara partnerit tuaj dhe të ...
Lajminet | 18-Sep-2019 18:55
Por, sipas një eksperteje seksi, Ann Summers, ekziston një pozicion seksual që ua lehtëson marrëdhënien në këtë ambient, transmeton . Gjithçka që duhet të bëni është të qëndroni përpara partnerit tuaj dhe të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved