ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 19:10

Vidhte brenda automjeteve duke bllokuar valët e pultit, policia arreston gabitwsin e Farkws

Vidhte brenda automjeteve duke bllokuar valët e pultit, policia arreston gabitwsin e Farkws
Komisariati i Policisë Nr.1, në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në automjete, zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, si dhe kapjen e arrestimin e autorëve, finalizoi operacionin policor të koduar ...
Top Channel | 18-Sep-2019 13:17
Komisariati i Policisë Nr.1, në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në automjete, zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, si dhe kapjen e arrestimin e autorëve, finalizoi operacionin policor të koduar ...

Kamëz/ “Benzi” përplas për vdekje 16-vjeçarin me biçikletë
mapo.al Aksident me pasojë vdekjen në aksin Kamëz-Rinas. Një 16-vjeçar i cili lëvizte me biçikletë është përplasur nga një automjet tip “Benz” dhe për pasojë ka humbur jetën. Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur O. Ç.,16 ...
Mapo | 18-Sep-2019 23:28
mapo.al Aksident me pasojë vdekjen në aksin Kamëz-Rinas. Një 16-vjeçar i cili lëvizte me biçikletë është përplasur nga një automjet tip “Benz” dhe për pasojë ka humbur jetën. Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur O. Ç.,16 ...

Me mjete të sofistikuara bënin ‘kërdinë’ me vjedhje nga Liqeni i Farkës, zbulohet vlonjati dhe bashkëpunëtori
TIRANË Disa vjedhje mjetesh e sendesh të tjera janë zbardhur nga policia e Tiranës të kryera nga korriku në shtator në zonën e Farkës. Policia ka arrestuar një 32-vjeçar nga Vlora dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 11:30
TIRANË Disa vjedhje mjetesh e sendesh të tjera janë zbardhur nga policia e Tiranës të kryera nga korriku në shtator në zonën e Farkës. Policia ka arrestuar një 32-vjeçar nga Vlora dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...

Hajdutët e tmerrshëm të Liqenit të Farkës bien në grackë, ja vjedhjet e kryera
Policia e komisariatit nr.1 ka zbardhur gjashtë raste vjedhjesh të ndodhura më parë në zonën e liqenit të Farkës. Një person u arrestua dhe një tjetër u shpall në kërkim në kuadër të operacionit “Liqeni” ku u ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 11:53
Policia e komisariatit nr.1 ka zbardhur gjashtë raste vjedhjesh të ndodhura më parë në zonën e liqenit të Farkës. Një person u arrestua dhe një tjetër u shpall në kërkim në kuadër të operacionit “Liqeni” ku u ...

Gjendet kanabis në makinë, në pranga dy persona
Në qytetin e Sarandës ditën e sotme janë vënë nën pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, me akuzën “Prodhim dhe shitje narkotikësh”.
Top Channel | 17-Sep-2019 16:34
Në qytetin e Sarandës ditën e sotme janë vënë nën pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, me akuzën “Prodhim dhe shitje narkotikësh”.

Tregtonin drogë në Sarandë, 2 në pranga e një procedohet
Policia e Sarandës bën me dije se ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:19
Policia e Sarandës bën me dije se ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...

Elbasan, arrestohen shtatë persona
7 persona janë ndaluar dhe proceduar gjatë 24 orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e DVP Elbasan. Policia bën me dije se si rezultat i kontrolleve të kryera, janë evidentuar dhe arrestuar nga ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 11:30
7 persona janë ndaluar dhe proceduar gjatë 24 orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e DVP Elbasan. Policia bën me dije se si rezultat i kontrolleve të kryera, janë evidentuar dhe arrestuar nga ...

U kap me 11 kg heroinë në Port, si e kishte modifikuar makinën kosovari
Një shtetas kosovar, i identifikuar si Agim Sylejmani u kap sot në Portin e Durrësit në momentin që po transportonte 11 kg heroinë në makinën e tij tip ‘Opel’. Nga zbulimet e fundit droga dyshohet se kishte destinacion ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:22
Një shtetas kosovar, i identifikuar si Agim Sylejmani u kap sot në Portin e Durrësit në momentin që po transportonte 11 kg heroinë në makinën e tij tip ‘Opel’. Nga zbulimet e fundit droga dyshohet se kishte destinacion ...

U kapën me drogë në makinë, arrestohen të rinjtë
Dy shtetas të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Sarandës, ndërkohë që një i tretë është proceduar penalisht në gjendje të lirë. Policia e Sarandës informon se këta persona ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:16
Dy shtetas të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Sarandës, ndërkohë që një i tretë është proceduar penalisht në gjendje të lirë. Policia e Sarandës informon se këta persona ...

Punonin si shitës droge në Sarandë, arrestohen në flagrancë
Policia e Sarandës bën me dije se, ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...
Telegraf | 17-Sep-2019 16:58
Policia e Sarandës bën me dije se, ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...

Zbardhen 6 vjedhje në zonën e liqenit të Farkës, një në pranga
Policia e Tiranës ka zbardhur 6 gjashtë raste vjedhjesh të ndodhura më parë në zonën e liqenit të Farkës. Operacion policor i koduar “Liqeni” ka vënë në pranga një 32 vjeçar nga Vlora me iniciale A. A., si edhe ka ...
ABCNews | 18-Sep-2019 11:35
Policia e Tiranës ka zbardhur 6 gjashtë raste vjedhjesh të ndodhura më parë në zonën e liqenit të Farkës. Operacion policor i koduar “Liqeni” ka vënë në pranga një 32 vjeçar nga Vlora me iniciale A. A., si edhe ka ...

Kamëz, makina aksidenton për vdekje 16-vjecarin, pranga autorit
Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës. Në pranga ra shtetasi me iniciale A.H, 25 vjeç, banues në Kamëz. Njoftimi i policise: Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 23:50
Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës. Në pranga ra shtetasi me iniciale A.H, 25 vjeç, banues në Kamëz. Njoftimi i policise: Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë ...

Kamëz, makina përplas çiklistin, vdes 16 vjeçari
Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës. Në pranga ra shtetasi me iniciale A. H, 25 vjeç, banues në Kamëz. Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën, me sens lëvizjeje nga Kamza për në rrugën e Rinasit, ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 23:46
Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës. Në pranga ra shtetasi me iniciale A. H, 25 vjeç, banues në Kamëz. Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën, me sens lëvizjeje nga Kamza për në rrugën e Rinasit, ...

Arrestohen vëllai i dhunshëm dhe mashtruesi në Divjakë
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 14:08
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...

Makina përplas për vdekje 16-vjeçarin, në Tiranë
Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kamëz-Rinas. Policia ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të mjetit që përplasi adoleshentin. “Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin ...
Dritare | 18-Sep-2019 23:30
Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kamëz-Rinas. Policia ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të mjetit që përplasi adoleshentin. “Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin ...

Vidhnin në parkimet e automjeteve në zonën e liqenit të Farkës, policia prangos 1 person, shpall në kërkim një tjetër
Dy shtetasit e mësipërm në bashkëpunim me njëri-tjetrin dyshohet se janë autorë të vjedhjeve të ndodhura në parkimet e automjeteve në zonën e liqenit të Farkës, ku pasi thyenin xhamat e automjeteve dhe bllokonin me një ...
Medial | 18-Sep-2019 17:19
Dy shtetasit e mësipërm në bashkëpunim me njëri-tjetrin dyshohet se janë autorë të vjedhjeve të ndodhura në parkimet e automjeteve në zonën e liqenit të Farkës, ku pasi thyenin xhamat e automjeteve dhe bllokonin me një ...

Vidhnin në parkimet e automjeteve në zonën e liqenit të Farkës, policia prangos 1 person, shpall në kërkim një tjetër
Komisariati i Policisë Nr.1, në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në automjete, zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, si dhe kapjen e arrestimin e autorëve, finalizoi operacionin policor të koduar ...
RTSH | 18-Sep-2019 17:12
Komisariati i Policisë Nr.1, në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në automjete, zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, si dhe kapjen e arrestimin e autorëve, finalizoi operacionin policor të koduar ...

Detajet/ Heroina në Durrës me destinacion Italinë, si u modifikua makina dhe dëshmia e Sylejmanit
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:08
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...

Kush janë hajdutët “high- tec” që vidhnin makinat e parkuara në Tiranë
Një person është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim në Tiranë pas një operacioni të policisë për zbulimin e një sërë vjedhjesh të makinave. Policia ka mundur të ndalojë 32-vjeçarin me iniciale A.A i cili ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 12:57
Një person është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim në Tiranë pas një operacioni të policisë për zbulimin e një sërë vjedhjesh të makinave. Policia ka mundur të ndalojë 32-vjeçarin me iniciale A.A i cili ...

Tiranë/ Dhunë ndaj babait dhe gruas, grabitje me dhunë dhe shitje narkotikësh. Arrestohen 5 persona
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:55
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved